[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil elbartel

zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    \'Misiou\' napisał(-a):jako antykatabolik polecam długi, spokojny sen. Carbo można spożyc w formie banana czy czegokolwiek innego. Natomiast nad bcaa sam się poważnie zastanawiamCzyli co polecasz Bcaa ?
    elbartel, 2010-03-18 12:58:33
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Szczerze mówiąc nie mogę tego oceniać gdyż sam chce rad ale wydaje mi się że musi coś to Bcaa dawać ... No kasy rzeczywiście nie mam na te suple za dużo , więc chyba sobie to odpuszczę ale kiedyś na pewno spróbuje (jak się trochę odkuje ) A co do Carbo to dobry wybór ? I czy to jest dobry antykatabolik ??? O czy warto go pić bezpośrednio po treningu....Aha , oczywiście temat Bcaa jest nadal otwarty chce że by się więcej osób wypowiedziało xD
    elbartel, 2010-03-18 18:53:33
    zgłoś
    10 zmian w diecie dla większych mięśni
    20 g białka serwatkowego i 5 g kreatyny 45 minut przed treningiemOto recepta na szybkie zbudowanie muskulatury: Australijscy naukowcy obliczyli, że osiągniesz aż o 87% większy przyrost masy mięśniowej, poprawisz wyniki w wyciskaniu na ławeczce o 36% i pozbędziesz się 3% więcej tkanki tłuszczowej, jeśli będziesz swój białkowy koktajl z kreatyną wypijał 3 kwadranse przed rozpoczęciem treningu zamiast pić go przed snem i po obudzeniu się.A co o tym sądzicie??? Ja zawsze biorę kretkę rano przed szama około 30 min i od razu po trenie popijam carbo . Stosował ktoś w ten sposób krete z białkiem ??? Wiem że są opnie podzielone kiedy lepiej brać krete . Większość bierze rano i po trenie ale spotkałem się tez z dużą ilość opinii że na nich dział kreta 30min przed i po trenie. Może bym spróbował tego patentu przed i po z serwatką
    elbartel, 2010-04-06 20:27:29
    zgłoś
    Ekstremalne sporty - ekstremalne filmiki
    Może mi ktoś powiedzieć jak się nazywa sport z pozycji 2 . Pierwsza to porostu kosmos xD Ciekawe czy jest coś takiego organizowane na większą skalę Czy to tylko jeden wyskok...
    elbartel, 2010-05-02 17:22:34
    zgłoś
    Trening Aerobowy
    Siema, a ja mam takie pytanie szczególnie do autora , jeśli jestem teraz na cyklu masowym na kreatynie normalna dieta masowa to czy mogę wykonywać to rano na czczo bo mnie podlało a bardzo a tego nie chcę...Wstaję 15min treningu no i potem normalne śniadanie nie będę tracił przez to cennej masy mięśniowej xD ?
    elbartel, 2011-01-10 22:37:25
    zgłoś
    Trening Aerobowy
    Czyli spróbuje tego 3 razy w tygodniu lub 2 zobaczę . A kupić bcaa ? Dla zabezpieczenia przed tymi areo...
    elbartel, 2011-01-11 18:26:59
1 ... 11 12 13
STRONA 13 z 13
REKLAMA