REKLAMA

Profil elbartel

zgłoś
    Nowy plan...
    Aha rozumiem może zastosuje ale jeszcze zobaczę .... może znajdę coś innego...Dzięki...
    elbartel, 2009-11-25 20:13:00
    zgłoś
    Nowy plan...
    Aha rozumiem może zastosuje ale jeszcze zobaczę .... może znajdę coś innego...Dzięki...
    elbartel, 2009-11-25 20:13:00
    zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    Bezsensu ! Jasne że twoja ławka jest bezużyteczna jeśli ćwiczyłeś na niej 3 razy ... Jeśli na niej nie ćwiczysz to po co kupować ?
    elbartel, 2009-11-27 22:29:00
    zgłoś
    Powiększenie ramion
    Albo zamień sobie :klata-tricplecy-bic
    elbartel, 2009-12-04 17:08:38
    zgłoś
    Pudzian vs Najman
    Powiem tak, to była żenada cyrk na kołach i w ogóle nie chce oglądać żadnego nigdy więcej na ringu....Widziałem tu posty w stylu szacun dla Najmana , przejrzyjcie na oczy przecież on sam nie wierzył w to że wygra walka nie była ustawiona na pewno ale Najman tyle czekał ąż dostanie ostateczną pląbe że by to się skończyło na ale trudno się dziwić za 2 miechy trenu i 200 tys pewnie nawet sie cieszył ze tak szybko dostał ... Ale Pudzian nie jest lepszy... Najman to żaden Bokser i nie ma czym się podniecać . Szczerze mówiąc jak teraz będzie jakaś walka Pudzian to będę gorąco kibicował jego rywalowi , Pudzian nie jest bokserem i czekam na lepszego zawodnika o większej masie i sile niż jego rywal .Ale tak jak mówiłem nie chce już ich oglądać .
    elbartel, 2009-12-12 11:50:04
    zgłoś
    Pudzian vs Najman
    Owszem przyznam ci racje liczy się zwycięstwo , ale czy zwycięstwu zwycięstwo równe?? PS: Chciałem jeszcze sprostować ze Pudzian to nie jest już najsilniejszy człowiekiem na ziemi jak media bezsensu powtarzają ...
    elbartel, 2009-12-12 13:42:43
    zgłoś
    Pudzian vs Najman
    Ciesze się że nie jestem sam
    elbartel, 2009-12-12 14:42:07
    zgłoś
    Mięśnie brzucha - kaloryfer do wakacji
    CYTAT(fill93 @ Jan 2 2010, 14:55 PM) thx chlopaki a co myslicie brzuszki z obcizeniem bo ostatnio robilem to miesnie byly wieksze i twarde?W własnym pytaniu sam sobie odpowiedziałeś jeśli robiłeś te ćwiczenie i mięśnie dobrze reagowały to dlaczego masz zaprzestać ??? Pozdro
    elbartel, 2010-01-02 15:25:45
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Siema, mam do was pytanie... jestem w trakcie budowania masy , mam dietę i trening typowy na masę i postanowiłem zakupić po raz pierwszy suple . Zakupiłem Kreatyne oraz Tauryne oba produkty Olimpu i moje pytanie dotyczy tego jaki antykatabolik do tego dołączyć i co jest lepsze zastawiam się czy lepiej wybrać Bcaa czy lepiej zainwestować w Carbo ??? Dodam jeszcze że mój staż to 8 miesięcy teraz z suplami będzie leciał 9 .
    elbartel, 2010-03-18 12:52:59
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Aha jeszcze zapytam czym można zastąpić Carbo czytałem że bezpośrednio po trenie wafle ryżowe z miodem to dobre rozwiązanie. Sorry że w 2 postach .
    elbartel, 2010-03-18 12:57:02
1 ... 11 12 13
STRONA 12 z 13
REKLAMA