[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil eddy11

zgłoś
    Tabletki nasenne
    Jeśli nie sprawi to kłopotu to bardzo proszę. Nie będę szukać dalej a każda informacja mi się przyda zwłaszcza ta sprawdzona już przez kogoś.
    eddy11, 2012-02-20 18:55:22
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    Zapytam czy nie czułeś potem uzależnienia czy konieczności stosowania żeby zasnąć ?Co sprawiło że zasypiasz już bez pomocy tabletek?
    eddy11, 2012-02-22 20:51:12
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'Ksin\' napisał(-a):Ja to brałem podczas pocżatkowej najmocniejszej fazie depresji w okresie kiedy już naprawdę nie mogłem zasnąć , przez okres jakiś 2 tygodni. Ogólnie to bardzo mocny środek, przymulał i raczej nie wskazane wg mnie jest branie go dłuższy czas . Przed snem polecam ci wziaźć Magnez z Cynkiem to wtedy ma się głębszy sen, wczesniej przewietrzyć pokój, może poćwicz sobie jakieś techniki relaksacji.Próbowałam jogę jako metodę relaksacji i nawet zadziałało tyle że zabrakło mi samozaparcia do śpiewania ''omów'' i oddychaniaMagnez brzmi swojsko więc spróbuję,kiedyś niedobór powodował u mnie bóle głowy więc brałam jakiś czas i faktycznie kłopotu ze snem nie było, może to to właśnie?
    eddy11, 2012-02-24 00:51:13
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Z melatoniną jest ten problem, że jak ktoś przez ileś dni ją zażywa, to ten lek może blokować produkcję endogennej (własnej) melatoniny produkowanej przez organizm, a co za tym idzie człowiek, który zażywał melatoninę w tabletkach może później nie móc zasnąć bez melatoniny w tabletce, bo jego organizm nie będzie produkował własnej.Nie wiem, czy istnieje jakiś lek na ODBLOK produkcji endogennej melatoniny, ale blokowanie produkcji własnej melatoniny z powodu melatoniny z zewnątrz jest na podobnej zasadzie jak blokowanie produkcji własnego testosteronu z powodu przyjmowania SAA (androgennych sterydów anabolicznych) lub prohormonów.Po cyklu z większości SAA trzeba się ODBLOKowywać, aby wróciła do normalnego poziomu produkcja własnego testosteronu i podobnie może być z melatoniną.Cudnie bo ją już brałem ale okazała się nieskuteczna, to teraz mam szansę na to że nie zasnę bez? Nie wierzę ale fakt jest faktem, nie śpię a godziny mijają
    eddy11, 2012-02-24 00:58:06
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    Zagrożenia duchowe??Co to ma wspólnego? Chodzi o wyucznie się szybkiej relaksacji i gdyby się udało tak załóżmy przed snem nie było by probmu.Joga nie stanowi zagrożenia jeśli podchodzisz do tego racjonalnie a nie jak do religii , to tylko ćwiczenia
    eddy11, 2012-02-26 20:04:42
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'Erdi\' napisał(-a):Oponowałbym przy braniu melatoniny bez zaleceń i monitoringu doktora. W krajach zachodnich oraz USA, hormon ten jest na receptę pod ścisłą kontrolą lekarską. Stosowanie zaleca się przy:- zaburzeniach snu u osób w podeszłym wieku- u osób niewidomych, które mają zaburzony cykl okołodobowy- w przypadku podróży międzykontynentalnych, szczególnie ze wschodu na zachód - tzw. jet lagO tym nie wiedziałam,wszystcy polecają, nie dziwię się że nie działa,nie jestem w pdeszłym wieku ale też nic takiego nie czytałam w ulotce.
    eddy11, 2012-03-29 18:34:35
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Co do jogi, to przeczytaj jeszcze to:Wbrew pozorom joga to nie tylko ćwiczenia.Pranayama - kontrolowanie energii życiowej - prany , którą człowiek dostaje z powietrza i pożywienia, za pomocą praktyk oddechowych. Czegoś takiego próbowałam ale zbyt racjonalnie podchodzę do tego ,jestem też pragmatyczna i efekty były mierne.
    eddy11, 2012-03-29 18:42:35
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    Może masz rację to byłaby antyreklama ale z drugiej strony jeśli nie zostaną ujęte jako działanie uboczne zwizane z melatoniną niepożądane objawy, bądź podane informacje niepełne pacjent może wystąpić o odszkodowanie a wiadomoże firmy farmaceutyczne unikają tego najbradziej idąc zwykle przeciwnym kierunku.Dostałam pigułki i po przeczytaniu ulotki zawróciłam do lekarza z zapytaniem czy sobie nie zaszkodzę i czy się przypadkiem nie pomylił otóz wytłumaczył mi to w ten sposób że firmy wypisują tam wszystko co może się zdarzyć właśnie żeby się zabezpieczyć przed taką sytuacją.
    eddy11, 2012-04-02 16:45:55
    zgłoś
    E-papierosy
    Znam ten ból, koleżanka też się przerzuciła po wyjeździe, ogólnie sporo znajomych również ze względów finansowych zmienia zwykłe na e, trochę mi się już zmakowo tęskni za zwykłymi, ale kawowe green smoke są spoko.
    eddy11, 2015-02-28 18:28:29
    zgłoś
    Multi sport Warszawa
    Nie wiem czy słyszeliście o Etnolidze, to cykliczny, międzykulturowy turniej piłkarski w Warszawie. Rozgrywki zaczynają się 11 kwietnia i odbywać się będą w każdą sobotę aż do 27 czerwca w godzinach 10-17. Z wykluczeniem soboty 2 maja.Nie jest to spam, tylko zaproszenie do wzięcia udziału w turnieju w ramach walki z dyskryminacją, szczytny cel, zachęcanie do integracji międzykulturowej.\"Lubisz piłkę nożną? Weź udział w bezpłatnym międzykulturowym turnieju piłkarskim! Czekamy na obcokrajowców, w tym na kobiety. Przyjdź i poznaj swoich sąsiadów z innych krajów! :)Rozgrywki zaczynają się 11 kwietnia. Jeśli chciałbyś wziąć udział w turnieju, wypełnij zgłoszenie na stronie http://www.fundacjadlawolnosci.org/etnoliga/maksymalnie do 6 kwietnia. Zapraszamy również na nasz fan page na Facebook\'u - Etnoliga https://www.facebook.com/etnoliga. Spotkajmy się wszyscy na boisku! :) Do you like football? Take part in our cost-free intercultural football tournament! We look forward to foreigners, including women. Come and meet your neighbours from other countries! :)This edition starts on 11 April. If you would like to take part in the tournament, please fill out the application on http://fundacjadlawolnosci.org/en/ethnoleague/up to 6 April. Please also visit our fan page on Facebook - Etnoliga https://www.facebook.com/etnoliga. Lets meet all on the field! :) \"
    eddy11, 2015-03-28 20:02:15
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA