[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil eddy11

zgłoś
    "Przeterminowane" kobiety
    to niemożliwe ,takich już nie ma
    eddy11, 2012-01-13 15:57:32
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    też mam problemy ze snem nic nie biorę szukam sobie zajęcia jeśli nie mogę spać ale zgadzam się że to poważny problem raczej do konsultacji lekarskiej
    eddy11, 2012-01-16 09:22:10
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    dlaczego?pytałeś czym się różni od innych?może nie ma działań ubocznych ?
    eddy11, 2012-01-17 14:03:45
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'sven\' napisał(-a):z tym, że ziołowe mają skutki uboczne dużo slabsze, rzadsze \'ToY napisał(-a):No tak ale takie przebarwienia po naparach z dziurawca to mało atrakcyjne dziurawiec nie przebarwia poza sezonem letnim,stosuję go czasem :)ale wyłącznie jesienią i zimą
    eddy11, 2012-01-18 18:37:06
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'sakii\' napisał(-a):i kto to zrobi? Ktoś kto szuka porad o lekach nasennych, zamiast iść do kliniki zaburzeń snu?zanim tam trafię wolę wiedzieć cokolwiek od osób które mają podobny problem, nie muszę się sugerować ale powinnam wiedzieć tak?
    eddy11, 2012-01-18 18:39:17
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'sven\' napisał(-a):Przebarwienia powoduje promieniowanie UV, więc nie tylko opalanie w lato - ale ekspozycja na silne słońce i solarium.doskonale o tym wiem ale nie korzystam z solarium a jesienią i zimą trudno cokolwiek wystawić na słońce
    eddy11, 2012-01-19 23:07:29
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'Brylant\' napisał(-a):Sakii jak zwykle zbyt rygorystycznie/restrykcyjnie.. podchodzisz..(jak byś był ograniczony)- i nie odbieraj tego negatywnie jako atak-ale tak ja to widzęsą chwile w życiu-świeżo to traumatycznych przeżyciach po których czasem, żeby normalnie egzystować/pracować "musimy" sięgnąć po środki uspokajająco/nasenne -czas leczy rany i po jakimś czasie wracamy do normytakie moje zdanieWszystko jest trucizną nic nie jest trucizną.a kilka dni, czy nawet kilkanaście na lekkich usypiaczach nikogo nie zabiło czy uzależniłomnie bynajmniej nie!więc następnym razem daj se spokój z takimi wypowiedziamirzeczywiście mam chwilę słabości i nie sądzę żeby trwała długo a tabletki nasenne nowej generacji podobno aż tak szybko nie uzależniają
    eddy11, 2012-01-19 23:11:43
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    Ziołowe mi nie pomogły niestety,żadnych zmian, może to jakiś poważniejszy problem ,może stres .
    eddy11, 2012-02-15 19:19:32
    zgłoś
    Biofeedback
    Zainteresowała mnie pod kontem poprawy koncentracji ale ma też i inne pozytywne działanie,póki co jestem na etapie rozważania czy poddać się tej motodzie i sprawdzić na ile jest skuteczna.
    eddy11, 2012-02-15 19:21:37
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    Oczywiste jest to że tabletki stosujemy w ostateczności. unpluggedWidzę że jesteś dobrze zorientowany wiec zapytam jeszcze o ziołowe specyfiki, pomagają i czy warto spróbować ?Zioła nie szkodzą jak się powszechnie uważa ale może to zupełnie nieskuteczna metoda i niczegonie leczy a działa wyłącznie na zasadzie autosugestii?
    eddy11, 2012-02-19 19:32:25
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA