REKLAMA

Profil dyskrecja

zgłoś
    Wspólne gotowanie kluczem do jej serca
    Delikatnie mówiąc po prostu Cię zbyła. Natomiast jeśli chodzi o wspólne gotowanie czy w ogóle o umiejętnosci sztuki kulinarnej to z cała pewnościa jest to spory atut w kontaktach z dziewczynami.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:07:07
    zgłoś
    Wiek-zabijacz nowych znajomości
    Pamiętaj że wraz z wiekiem zmieniają się nasze zainteresowania i właśnei osobowośc na która wpływa wiele czynników. Mając 21 lat naprwde nie można pokreslic czy wraz z wiekiem nawiązywanie kontaktów przychodzi trudniej. Wydaje mi się,że tak ponieważ człowiek ma już węższe grono znajomych i poniekąd stąd to wynika.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:12:45
    zgłoś
    Złośnica
    Z reguły każda dziewczyna chce miec faceta,wiec trudno przypuszczac że i w tym przypadku jest inaczej. Indywidualistki mają to do siebie,że wiedzą czego chcą i bardzo trudno nakłonic je do współpracy,do takiego myślenia w zwiazku typu: nie ja to czy tamto,ale: "my" będziemy robic to czy tamto. I własnie w tym aspekcie jest największy problem.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:18:23
    zgłoś
    CHAM!!!
    Zgadzam sie z postem powyżej. Ale oprócz tej niedostepności i tajemniczosci dodalbym jeszcze pewnosc siebie-to też bardzo ważny element.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:20:19
    zgłoś
    problemy... studniówkowe ;S ?
    Tak czy inaczej cokolwoek nie zrobisz,jedna ze stron (w tym przypadku dziewczyna) będzie pokrzywdzona. Tak wiec nie ma idealnego wyjścia z tej sytuacji a to tylko studniówka. Wiesz co bym zrobił na Twoim miejscu?? Poszedł z tą z która ładniej wyglądam na zdjęciu.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:25:12
    zgłoś
    Drugi krok:)
    Czyli sugerujesz że kobiety nie lubią róż bo one do czegos zobowiązują lub obiecują?? A mi wydaje sie,że właśnie czerwone róże robią największe wrażenie.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:28:26
    zgłoś
    Pytanie o miejsce na 1. randkę
    To może jeszcze ja sie wypowiem: dla mnie najlepsze miejsce na pierwszą randkę jest coś tradycyjnego i zarazem neutralnego jak np kino czy fajne,spokojna restauracja. Może dla niektórych to banalne,ale z mody jeszcze nie wyszlo.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:30:43
    zgłoś
    Romantyczność..
    Chyba generalnie chodzi o to,żeby sprawic jak najlepsze wrażenie na kobiecie. A romantycznosc wynika poniekąd z natury i charakteru człowieka i niczego więcej.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:32:25
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    Co do początkujących bukmacherów to w sumie każdy serwis jest dobry. I moja rada od razu: kup sobie tygodnik kibica i zacznij studiowac skaldy,stawki i aktualną forme zawodników. Jelsi zdecydujesz się juz obstawiac to na początek system bedzie najlepszy.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:36:36
    zgłoś
    Konto bankowe
    W sumie to chodzi o to aby nie płacic nawet tych kilku zl za prowadzenie konta bo poniekąd jest to uciązliwe. Najważniejsze w tym momencie to usługi internetowe,placówka banku w danym mieście oraz bankomaty. Oferta na rynku jest naprawde duża i można spokojnie wybrac cos dla siebie.
    dyskrecja, 2010-01-12 11:39:45
1 ... 2 3 4 ... 14
STRONA 3 z 14
REKLAMA