REKLAMA

Profil dyskrecja

zgłoś
    Sylwester we dwoje
    Jeśli jesteś pewny że to "ta jedyna" to gratuluję. Ale narzeczeństwo nie zawsze jest krokiem do swoich 4 scian,to wg mnie błędne myślenie.
    dyskrecja, 2010-01-11 13:12:24
    zgłoś
    Mięśnie Kegla kluczem do lepszego stosunku
    A może ktoś wstawic link do konkretnych cwiczeń żeby doznania podczas stosunku były intensywniejsze?? Bo jak na razie szukam i wyskakuje sama nazwa,a przydałyby się konkrety.
    dyskrecja, 2010-01-11 13:15:53
    zgłoś
    Dziewczyny a pieniądze
    Wydaje mi się,że jeśli zapraszasz gdzieś dziewczyne to powinienes za nia zapłacic-to raczej naturalne,w końcu to TYyzabierasz ja do kina czy na kawę. Troche dziwne jest kiedy Ty płacisz za siebie a Ona za siebie.
    dyskrecja, 2010-01-11 13:18:12
    zgłoś
    Szybka akcja - FILMY NA JUTRO!
    A Twoja dziewczyna na pewno lubi komedie romantyczne?? Może zaproponuje cos z gatunku fantastyki,np: Wehikuł Czasu?? Ale to moja tematyka i pomysl na następny wspólny wieczór.
    dyskrecja, 2010-01-11 13:20:41
    zgłoś
    Czy wzrost faktycznie ma takie "wielkie" znaczenie?
    Ale chyba przyznacie mi rację,że dziewczyny generalnie wybieraja facetów wyższych od siebie prawda??
    dyskrecja, 2010-01-11 13:22:50
    zgłoś
    Brak chemii i uczucia.
    Jeżeli powiedziałeś jej szczerze o swoich uczcuciach a ona dalej twierdzi,że brakje chemii to nie da sie jej wytwiorzyc w przeciągu kilku dni,nie wiadomo czy jest to w ogóle możliwe. Moim zdaniem powinieneś odpuścic.
    dyskrecja, 2010-01-12 10:21:32
    zgłoś
    Zdrada kluczem do lepszego sexu?
    No dobrze,ale z tego wynika że tak jak napisałeś w temacie: zdrada jest kluczem do lepszego zwiazku?? Chyba wszystko ma swoje granice i moralnośc też. Więc panowie miejcie swoja godnośc i szanujcie sie-zawsze można porozmawiac ze swoją partnerka jesli coś sie nie ukkłada a nie od razu zdradzac. Chyba nie tedy droga do sukcesu...
    dyskrecja, 2010-01-12 10:32:25
    zgłoś
    Zdrada kluczem do lepszego sexu?
    No dobrze,ale z tego wynika że tak jak napisałeś w temacie: zdrada jest kluczem do lepszego zwiazku?? Chyba wszystko ma swoje granice i moralnośc też. Więc panowie miejcie swoja godnośc i szanujcie sie-zawsze można porozmawiac ze swoją partnerka jesli coś sie nie ukkłada a nie od razu zdradzac. Chyba nie tedy droga do sukcesu...
    dyskrecja, 2010-01-12 10:32:25
    zgłoś
    Przyjaźń męsko-damska (ANKIETA!!!!)
    Patrzac na wyniki ankiety od razu widac,że w większości wierzymy ze przyjaźń damsko męska jest mozliwa,ale z drugiej strony zdecydowanie nie chcemy żeby nasza dziewczyna miała takiego przyjaciela.. To jak to w końcu jest?? Jesteśmy niekonsekwentni czy może jeszcze cos innego??
    dyskrecja, 2010-01-12 10:52:44
    zgłoś
    Studniowka!
    W sumei sprawa jest porosta. Podejdź i zapytaj. A ile wczesnie?? No wydaje mi sie,że taka sprawa powinna byc uzgodniona conajmniej miesiąc wcześniej.
    dyskrecja, 2010-01-12 10:55:24
1 2 3 ... 14
STRONA 2 z 14
REKLAMA