REKLAMA

Profil dyskrecja

zgłoś
    Klopot ze wzwodem
    Wydaje mi się,ze to efekt stresu. Skoro wczesniej nie miałes z tym problemu to może teraz bardzo się denerwujesz bo chcesz wypasc jak najlepiej. Postaraj sie wyluzowac,może wszystko bedzie okej.
    dyskrecja, 2010-01-11 10:45:00
    zgłoś
    problem milosny - zdrada
    To może i ja się wypowiem: moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak przyjaźń między kobieta a mężczyzna,więc jeśli nie będziesz czujny to możesz stracic dziewczyne bo wszystko zmierza ku temu. najlepiej sam się z nim spotkaj i pogadaj,zobaczysz jaki jest naprawde i co zamierza.
    dyskrecja, 2010-01-11 10:49:39
    zgłoś
    Rozmowy
    Zaprosic na jakieś jedzonko to niezbyt dobry pomysł na początek znajomości. Wydaje mi się,że nikt konkretnie nie doradzi o czym gadac.. Po prostu bądź sobą i zachowuj się naturalnie,niektóre dziewczyny nie lubią jak udajesz kogoś kim nie jesteś.
    dyskrecja, 2010-01-11 10:51:48
    zgłoś
    Kondycja seksualna
    Wszystkie preparaty ziołowe sa podstawa viagry czy innych środków.,wiec tak naprawdę spożywamy to samo tylko pod inną nazwą. Jeśli mamy z tym problem a wspomagacze pozwalają nam na lepszą kondycję w łóku to czemu nie.
    dyskrecja, 2010-01-11 12:28:15
    zgłoś
    SYLWESTER - POMOCY ^^
    A wracajac do tematu to napisze tylko tyle,że jeśli będziesz tak poważnie podchodził do wszystkiego co żyje to wykończysz sie psychicznie. Musisz nie raz odpuścic i wyluzowac. Wiecej spontanu.
    dyskrecja, 2010-01-11 12:34:22
    zgłoś
    Feministki
    Wydaje mi się,że rozmowa zawsze do czegos prowadzi-nawet z feministką. Tylko trzeba podejśc do sprawy delikatnie bo one sa szczególnie drażliwe.
    dyskrecja, 2010-01-11 12:49:42
    zgłoś
    Dziewczyny w klubach
    Ja także jestem zdania,że taki podział nie istnieje. Uroda nie zawsze idzie w parze z inteligencją i odwrotnie. A do klubów chyba jak każdy: idzie sie po to zeby po prostu dobrze się bawic,a jak przy okazji można poderwac fajna kobiete to czemu nie.
    dyskrecja, 2010-01-11 12:54:19
    zgłoś
    Studniowkowy problem.
    To bardzo fajny pomysł,myslę że perspektywa wspólnych zakupów będzie trafiona. Pamiętaj o jednym: nie możesz jej zranic bo dziewczyna jak na swój wiek dużo przeszła i potrzebuje stabilizacji.
    dyskrecja, 2010-01-11 12:58:12
    zgłoś
    "koleżanka" ... a sex
    Ale tutaj sytuacja jest trochę inna,bo chyba ta dziewczyna jest w podobnym wieku. Zrób jak wszyscy Ci radzą: porozmawiaj z nią szczerze i konkretnie. Chyba że Tobie tez odpowiada taki układ,więc nie ma problemu.
    dyskrecja, 2010-01-11 13:05:10
    zgłoś
    Kondycja seksualna
    Nie mówię że w swoim składzie ma tylko i wyłącznie zioła i nie chodziło mi konkretnie o viagrę. Gównie to o inne wspomagacze które mają np wyciąg z żen-szenia.
    dyskrecja, 2010-01-11 13:08:07
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA