[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil dugi21

zgłoś
    Jak spalić tłuszcz jeszcze szybciej?
    "Badanie opublikowane w "American Journal of Clinical Nutrition" wykazały, że mężczyźni, którzy palili gumy z nikotyną (2 miligramy) i łączyli to ze spożyciem 100 mg kofeiny doświadczali wzrostu metabolizmu o 10%." - Też bym chciał zapalić gumę z nikotyną xD. Ciekawa opcja.
    dugi21, 2010-02-26 19:27:55
    zgłoś
    Ogień w kroku, czyli zapalenie prostaty
    Artykuł troszke straszy ale warto to wiedzieć.Także podziekowanie do autora.Jestem hmm młody (26 lat) ale kto wiec co mnie czeka.A dzięki temu artykułowi znam już jakieś podstawy tej choroby,objawy i czego mogę sie spodziewać i jak ewentualnie "leczyć" .A tak na marginesie to pozdrawiam całą redakcje.Kupiłem waszą gazetę jakiś rok temu.Kupiłem ją hmm jak by to powiedzieć,byłem po prostu znudzony życiem.W kółko to samo się je,gada,mysli itp.I tak po przyczytaniu waszej gazety dostałem olśnienia ( xD ),że tak nie musi być i nie powinno.Zmieniłem może nie całkiem bo w tej chwili nie mogę sobie na to pozwolić,tryb życia.Lepiej jem i lepiej się czuję.Inaczej myślę i inaczej organizuje czas a także rzuciłem palenie(na 4 miechy i znów palę ale kombinuje jak znowu rzucić ).Także jeszcze raz dziekuję redakcji za świetne artykuły i pozdrawiam.
    dugi21, 2010-11-12 20:30:01
    zgłoś
    5 badań, które musisz sobie zrobić
    Dobry artykuł.Akurat zbliżają mi się badania okresowe to przy okazji załatwie sobię te 5 badań.A co do wysiłku fizycznego to akurat mam to zapewnione w pracy ponieważ pracuję fizycznie.Tylko nie wiem czy taka praca jest dobra na dłuższą metę ponieważ jestem w ruchu 8h(W temperaturze 35C +/- 10c zaleznie czy lato czy zima) a siedze tylko z 15min jak mam przerwę aby coś zjeść.Także i ciśnienie podczas 8h pracy jest wyższe od normalnego i zanim się uspokoi to potrzebuje troche czasu.
    dugi21, 2011-01-16 12:17:45
    zgłoś
    Cała prawda o mleku
    Ciekawy artykuł.Tak sie składa że jestem alergikiem i za jakieś 2 tygodnie ide na testy alergiczne na żywność.Mleko pije codziennnie do płatków górskich z suszonymi bakaliami i płatkami migdałowymi + banan przed pracą(Jestem szczupły,i starcza mi to na jakieś ~3h),a pracuje fizycznie.jedynie co zauważyłem u siebie od czasu kiedy piję wiecej mleka to gazy xD .Alę w miarę możliwości zrobię sobię ten test.W każdym razie zanim zacząłem czytac men's healt miałem dużo problemów z trawieniem typu biegunki itp. Ale gdy się wkreciłem w to czasopismo czuję się lepiej.Jem wiecej warzyw i owoców oraz nabiału zamiast batoników i chipsów,pije wode mineralną zamiast tych wszystkich soków itp.Możliwe też,że mam wiekszy katar przez mleko.Zauwazyłem to od kiedy piije wiecej mleka.W każdym razie napewno się lepiej odżywiam niż kiedyś(2 fajki na sniadanie i kawa przed praca) i lepiej się czuje.
    dugi21, 2011-03-16 21:22:49
    zgłoś
    Niebezpieczne związki
    Bardzo przydatny artykuł.Dobrze wiedzieć taki rzeczy.Zdziwiłem się trochę z tym popijaniem leków wodą mineralną ze zwiększoną obecnośćią minerałów.Starałem się zawsze popijac wodą i nie zauwazyłem u siebie jakiś skutków ubocznych ale napewno postaram się z tym tematem bardziej zapoznać aby na przyszłość bardziej uważać.
    dugi21, 2012-06-04 22:39:57
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij