REKLAMA

Profil drQuality

zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Witam, Od 6 miesięcy regularnie ćwiczę (trening domowy v siłownia), trening i dieta podporządkowane są zdobyciu większej masy mięśniowej.Obenie ważę 76kg przy 183cm wzrostu.Siłownia: poniedziałek, środa, piątek po ok. 90 minut, Moja pasja to rowery, kiedyś dh, z powodów zdrowotnych przeniosłem się na szosę. Obecnie jeżdzę 2x w tygodniu tj. wtorek i sobota po ok. 60 - 70 km. ale do meritum, moje pytanie: czy jazda na rowerze, tj ok 140 km tygodniowo może przeszkodzić mi w skutecznym budowaniu masy mięśniowej? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)
    drQuality, 2014-06-26 12:20:53
    zgłoś
    Jeździsz rowerem dla siebie to spoko, nikt Ci tego zabronić nie może. Jednak jeżeli jesteś ekto, masz szybki metabolizm to robienie cardio na siłowni nie jest wskazane. W późniejszej fazie tak ale na początku to jest jak z kopaniem leżącego. Trudno jest Ci przytyć a Ty i tak chcesz podkręcać metabolizm. Chyba że zauważysz że się zalewasz ale wtedy zmieniasz dietę a nie dorzucasz cardio.Trening na siłowni jest dla mnie ważny i nie zamierzam go odpuścić, nigdy nie odpuszczam. Lecz rower jest zdecydowanie dla mnie odskocznią i nie mogę się bez niego obejść w sezonie (maj-październik)Przed 6 miesiącami jak jeszcze nie trenowałem na siłowni jeździłem znacznie więcej ale postanowiłem rozwijać całe ciało, nie tylko jego dolne partie, choć też są ważne.
    drQuality, 2014-06-26 12:59:08
    zgłoś
    Jaki samochód do 3 tys. zł
    W tej cenie mogę polecić astrę f (rocznik 1999 - 2000) było to moje pierwsze autko, zrobiłem nim ok. 60tys. km, silnik benzynowy, mały 1.4 - oszczędny, ubezpieczenie nie drogie. Autko BEZAWARYJNE. Przez te 4 lata wymieniłem tylko akumlator oraz wydech.Poza tym rutynowe wymiany oleju i filtrów jak wszędzie. (uwaga na korozję)Polecam i pozdrawiam.
    drQuality, 2014-06-26 15:47:11
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Polecam dobrą, starą szkołę rapu: - dr. Dre ft. Snoop Dogg - Still Dre,- 2pac - California Love,- Ice Cube - Today was a good day,- Pete Rock & C. L. Smooth - They reminisce over you,- Snoop Dogg - Who am I :)
    drQuality, 2014-06-26 16:04:59
    zgłoś
    progres jest, pół roku temu zaczynałem z wagą 68 kg, teraz jest 76 (żadnego \"brzuszka\" czy coś w tym stylu) jednak teraz przez okres 3 miesiący wakacyjnych chcę mocno popracować nad sobą na siłowni, zdecydowanie mocniej niż dotychczas, bo do połowy czerwca najwięcej uwagi poświęcałem nauce na studiach. Teraz będę miał dużo czasu na treningi.Zastanawiam się właśnie czy ograniczyć rower przy jednoczesym znacznym zwększeniu intensywności treningów na siłce ?
    drQuality, 2014-06-26 17:43:52
    zgłoś
    Serio? Też jestem ekto. Trener mówi, żebym aktywność fizyczną ograniczył tylko do siłowni. Brednie. Biegam co najmniej raz w tygodniu przez 20-30min, a mimo tego waga idzie ciągle wzwyż. Pewnie gdyby nie to, ważyłbym dzisiaj 0,2-0,5kg więcej :DSerio :) tylko właśnie chcę zasięgnąć opini ludzi bardziej zorientowanych w temacie, jak ułożyć właściwe proporcje pomiędzy siłką a szosą, tak aby nabijać km i nabijać masę.
    drQuality, 2014-06-26 19:44:32
    zgłoś
    Przywitalnia
    witam, Michał, lat 22 zainteresowania: zarządzanie jakością, historia, filozofia, marketing hobby: kolarstwo szosowe, dj\'ka :)
    drQuality, 2014-06-27 19:10:13
    zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    wkurza mnie jak jakiś narwaniec na drodze \"siedzi mi na zderzaku\".
    drQuality, 2014-06-30 13:14:45
    zgłoś
    KALISTENIKA Trening bez sprzętu - drążek/hantle
    Również polecam pompki.Przez 5 miesięcy ćwiczeń w domu to one były podstawą mojego treningu, z tym, że po jakimś czasie urozmiaicałem ich wykonywanie, wg mnie najefektywniejsze są z nogami na podwyższeniu (sam wciąż je praktykuję).
    drQuality, 2014-06-30 15:06:45
    zgłoś
    Jakie macie komputery - tutaj można się pochwalić
    lenovo t60 IBM ThinkPad - dobry, stary sprzęt. Nie do zajechania.
    drQuality, 2014-07-01 22:15:49
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA