REKLAMA

Profil dragonz

zgłoś
    Jakich kosmetyków używacie?
    Moja kosmetyczka jest bogata. Mam w niej ponad 30 kosmetyków, a wśród nich:regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn GUAM UomoMaseczka silnie oczyszczająca MEN-U D-TOX Żel do golenia ZIRH Shave Geli wiele innych. Jakie macie kosmetyki do golenia?
    dragonz, 2011-08-31 17:35:56
    zgłoś
    Problem z fryzurą
    Ja od dawna mam klasyczną fryzurę. Włosy stawiane do góry. Kiedyś na zwyczajny żel, teraz pomaga mi pasta modelująca do włosów Men-u Włóknista. I pomyśleć, że kiedyś każdego dnia miałem mnóstwo białego osadu po żelu na włosach. Przy tym kosmetyku tego nie ma. Nie polecam kupowania żel do włosów po 3 zł ;-)
    dragonz, 2011-08-31 17:43:53
    zgłoś
    Problem z fryzurą
    Antek - sprawa prosta, wypróbuj ten kosmetyk co ja - pasta modelująca do włosów Men-u.Podejrzewam, że po jej użyciu wyczeszesz sobie włosy tak, jak tylko będziesz chciał. To nie te czasy, że z którymiś włosami nie można nic zrobić. Wszystko jest kwestią dobrania odpowiednich kosmetyków. Jest jeszcze inny kosmetyk - Nabłyszczająca Pomada Modelująca do włosów Men-u. Również możesz wypróbować, ale w moim przypadku super sprawdził się ten pierwszy.
    dragonz, 2011-09-01 15:27:18
    zgłoś
    Perfumy
    Mój ulubiony zapach posiada sztyft bez alkoholu TASK ESSENTIAL Keep FreshJest super, długo utrzymuje świeżość i wystarcza mi na naprawdę bardzo długo.Wypróbujcie - w sklepie internetowym płacę za niego tylko 49 zeta.
    dragonz, 2011-09-01 15:29:37
    zgłoś
    Krem Nawilżający
    Wypróbuj regeneracyjny krem do twarzy dla mężczyzn GUAM UomoJeden z lepszych kosmetyków tego typu. Najniższą cenę masz tutaj:W drogeriach jest droższy.
    dragonz, 2011-09-01 15:33:10
    zgłoś
    Zakup butów przez internet
    Przede wszystkim - jeśli buty przez internet to w sprawdzonym sklepie internetowym.Na Allegro miałem już taką akcję, że kupiłem "oryginały", ale nie miały one z nimi nic wspólnego.Znalazłem sobie sklep internetowy z niskimi cenami i możliwością zwrotu w czasie 12 miesięcy (!!!) To - nie mam pojęcia czemu dają możliwość zwrotu przez rok, ale podoba mi się to.
    dragonz, 2011-09-01 22:26:57
    zgłoś
    Antyperspiranty
    Moim zdaniem najfajniejszy sztyft ma Task Essential. Dokładniej piszę o tym - Dobra cena i trzyma naprawdę długo. To dla mnie kluczowe.
    dragonz, 2011-09-06 15:19:37
    zgłoś
    Jaki szampon i odżywka ?
    Idąc po pełnej nazwie odświeżający skoncentrowany szampon do włosów do codziennego Men-u ;-)Kupione po raz pierwszy na początku tego roku - korzystam do dziś i jestem bardzo zadowolony. Nie mam problemów w łupieżem, a włosy długo wyglądają bardzo świeżo. To dla mnie kluczowe.
    dragonz, 2011-09-06 15:21:49
    zgłoś
    Czy mężczyzna powinien golić się pod pachami?
    Nie ma czegoś takiego czy powinien golić. Każdy decyduje za siebie. Powiem tak - nie zawsze mi się chce, ale lepiej się czuję bez gąszczu pod pachami ;-) Trwa to w sumie ledwie kilka minut. Ja przynajmniej dzięki temu znacznie mniej się pocę.
    dragonz, 2011-09-06 15:24:11
    zgłoś
    Zakup butów przez internet
    Kolego/koleżanko - nie wmawiaj mi czegoś. Zamawiałem już tam buty.Zresztą zobacz sobie warunki - Jak wół jest napisane, że można zwracać bez podania przyczyny przez 12 miesięcy. Super opcja. Ja jednak na szczęście butów zwracać nie musiałem ;-)
    dragonz, 2011-09-07 15:48:25
1 2 3 ... 18
STRONA 1 z 18
REKLAMA