REKLAMA

Profil doner

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2012: zaczynamy!
    Antril , twoj avatar to twoja fotka ?
    doner, 2012-04-30 17:42:54
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2012: dwunastu w finale!
    dziwne ze nikogo z Wa-wy nie ma hmmm..
    doner, 2012-05-13 20:09:36
    zgłoś
    \'amano\' napisał(-a):Jasne...sami modele, trenerzy i AWF-owcynie masz racji ...
    doner, 2012-05-14 14:35:22
    zgłoś
    \'Goku\' napisał(-a):Jon pomimo swojej pracy jest w stanie znaleść czas i trenować, nie zasłaniając się wymówkami że inni mają łatwiej, i niesądzę żeby którykolwiek z finalistów osiągnął podobnych rozmiarów sylwetkę przy takim bf jak Delarosa A poza tym w tym konkursie niewygrywa sięwyłącznie budową ciała co również historią co pokazał ubiegłoroczny konkursten twoj jon nigdy by sie nie dostal do men's healtha bo nie wiem czy wiesz bez dopingu nigdy by tego nie osiagnał... i kazdy kulturysta o tym wie !! Duch men's health musi być czysty !
    doner, 2012-05-14 19:10:53
    zgłoś
    masz racje , kulturyści sie nie opier.da... mnóstwo pracy w to wkładają ,ale nawet jakby tyle samo włożył wysiłku inny gosc tylko bez dopingu to i tak lipa ... napewno jego osiagi by nie byly takie jak u tego co bierze , a jak mowi harcorowy koksu "KAZDY BIERZE ! " jesli mowa o kulturystach
    doner, 2012-05-14 19:45:45
    zgłoś
    \'lacoste\' napisał(-a):A ja sie dostalem nie wiem jakim cudem cwicze 3 razy w tyg po godzince, zaczolem w listopadzie tak ze juz 7 miesiecy ,jem co mi sie podoba ,nie mam nic wspolnego z AWF. a jednak mnie wybrali a do tego mnie jeszcze kolega namowil zebym sie zglosil do konkursu hehe,pozdrawiam wszystkich Finalistow Ja jestem Twoim przeciwieństwem , ćwiczę praktycznie codziennie daje z Siebie wszystko biegam zawsze po treningu , brzuch na każdym treningu , dieta ścisła na maxa ,0 życia prywatnego i nie mam z tego żadnych korzyści oprócz tego, ze wyglądam lepiej jak moi kumple " po prostu kocham taki styl życia " i mam z tego satysfakcje . Ciekawe kto będzie się lepiej prezentował na sesji ... i czy w oczach internautów będziesz lepiej wyglądał hmmm.....
    doner, 2012-05-15 19:18:55
    zgłoś
    \'Grzesiek1010\' napisał(-a):doner możemy sobie uścisnąć ręke u mnie to samo najbardziej przez to cierpi dziewczyna no ale jakoś to akceptuje Dlatego jestem singlem ! Dostałeś się? do finalistów
    doner, 2012-05-16 21:07:26
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2012: oto werdykt jury!
    Krzysztof Trzeciak, 24 i magazynie ma 26 wtf ?
    doner, 2012-06-22 16:23:36
    zgłoś
    \'mariushh\' napisał(-a):Forma którą przygotowałem na tegoroczną edycję konkursu, niestety nie otrzymałem szansy od redakcji, w takim razie obiecuję "mocne postanowienie poprawy" na przyszłoroczną edycję, nie ma zmiłuj, w końcu musicie mi dać 2 szansę, prawda panie adminie? Forumowicze, jak oceniacie tegorocznych finalistów? Ja mam wrażenie, że to była najmocniejsza edycja konkursu, dużo, dużo lepsza niż zeszłoroczna, co do samego wyboru zwycięzcy, jak dla mnie mocno kontrowersyjny, widzę kilku lepiej wyglądających facetów i pod względem sylwetki i twarzy. Aczkolwiek może w tym roku zadecydował przede wszystkim duch MH? Forma o wiele lepsza niz wtedy co startowałeś moim zdaniem , zrobiles false starta ze wystapiles w edycji 2010 , redakcja jak na razie jednemu dala druga szanse i cos mi sie wydaje ze to byl jednorazowy wyjątek (zeby pokazac ze byli uczesniczy ida caly czas do przodu) i teraz wiem ze to samo zrobilem , nawet jak rok bede mial lepsza forme i sie zglosze to juz nie dostane 2 szansy.. Wniosek jest taki ze trzeba wykorzystać okazje na zdobycie gola bo juz moze nie byc drugiej .
    doner, 2012-06-23 15:25:15
    zgłoś
    rucksick zwycięzca startował w innych edycjach i tez sie nie dostal... nie wszystko przychodzi za 1 razem i on jest tego przykładem nie poddał sie wyszlifował sylwetkę złożył ponownie zgłoszenie dostał się i wygrał !
    doner, 2012-06-24 11:32:48
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA