REKLAMA

Profil desperado

 • avatar
  zgłoś
  Dług tlenowy, czyli sport w wielkim mieście
  O godz.20 wyszedłem z domu pobiegać. Zaznaczam, że zrobiłem to po przeczytaniu tego artykułu. Specjalnie więc wybrałem zazwyczaj bardo ruchliwą trasę. Na ostatnim etapie zdecydowałem się wbiec do centrum miasta. Biegałem 45 min. i z całą stanowczością odradzam bieganie w pobliżu dróg szybkiego ruchu czy autostrady bo żadna to przyjemność . Nawet muzyki nie da się słuchać. Chyba jedynie na osłodę pozostają mi napotkane spojrzenia kobiecych oczu.Ech...
  desperado, 2009-09-01 22:27:13
 • avatar
  zgłoś
  Bieganie, wymioty
  Wielokrotnie miałem to samo. Jeżeli faktycznie nic nie jadłeś to po prostu był to zbyt duży wysiłek dla twojego organizmu.Niestety ale trening szybkościowy trzeba wykonywać bardzo regularnie bo inaczej odczucie puszczenia pawia będzie się powtarzać.
  desperado, 2009-09-05 22:42:03
 • avatar
  zgłoś
  Reprezentacja Polski (piłka kopana...)
  Większych pretensji do trenera mieć nie można. Don Leo zrobił co mógł. Wina leży po stronie piłkarzy którzy we wczorajszym meczu prezentowali bardzo niski poziom. Zacznę od fatalnego ustawienia obrońców, którzy zamiast kryć starali się łapać napastnika Irlandii na spalony. To nie jest dobry sposób, gdyż zawsze lepiej kryć indywidualnie niż mieć nadzieję, ze sędzia odgwiżdże spalonego. Pretensje mam również do Lewandowskiego, który ma fatalne strzały z dystansu, równie źle podawał( nonszalanckie podanie do Boruca,swoją drogą ładnie wysunął piłkę Irlandczykowi). Na minus zagrał także Błaszczykowski, który podobnie jak Lewandowski grał bojaźliwie, złe podawał , nie mówiąc już o nieudanych próbach dryblingu.A co do Brożka, to on w ogóle był na boisku? Mankamenty są od wielu lat te same:-nikt w naszej drużynie nie potrafi dobrze huknąć z dystansu,-nikt nie potrafi wykonywać dobrze stałych fragmentów gry,-brak graczy dobrych technicznie, nie bojących się indywidualnych pojedynków,-nieumiejętność walki w powietrzu( czy to w polu czy podczas rzutów rożnych)I najważniejszy moim zdaniem błąd popełniany od lat na każdym szczeblu rozgrywek, a mianowicie brak profesjonalnego skautingu!!!!
  desperado, 2009-09-06 14:05:19
 • avatar
  zgłoś
  Szkoła
  Szkoła była świetna.Szczególnie teksty paru nauczycieli, np:-"Ładną ma pani profesor bluzkę" (kolega)-"Wyjdź i przemyśl swoje zachowanie"(pani profesor na pierwszej lekcji fizyki)czy"Tatry jak sama nazwa wskazuje zbudowane są z granitu"(profesor z geografii)
  desperado, 2009-09-07 18:19:03
 • avatar
  zgłoś
  Reklamy
  Zdecydowanie te piwa "Żubr", pierwsze reklamy komórkowe i wszystkie "Biedronki"
  desperado, 2009-09-07 18:21:37
 • avatar
  zgłoś
  Fajny film wczoraj widzialem...
  Zdecydowanie "Gran Torino" z największym twardzielem w dziejach kina Clintem Eastwoodem.Inny film Eastwooda 'Oszukana",Polecam również "Życie Carlita" z Alem Pacino.
  desperado, 2009-09-07 18:25:08
 • avatar
  zgłoś
  Gry
  Ja jestem fanem starszych gier. Głównie "Morrowind" i niezapomniana "Mafia" oraz dobry na każdy czas "Football Manager" .
  desperado, 2009-09-07 18:27:21
 • avatar
  zgłoś
  Reprezentacja Polski (piłka kopana...)
  Degrengolady ciąg dalszy.....Nasza piłka skopana sięgnęła dna? Nieeee to tylko chwilowy brak dyspozycji,Oj, chyba przegrywamy ze Słowenią.Hmm...
  desperado, 2009-09-09 21:56:44
 • avatar
  zgłoś
  Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
  \'Temarx\' napisał(-a):Aż dziwne że nikt nie wspomniał o Stephenie Kingu.. Mam za sobą 'Buick 8' i 'Lśnienie' aktualnie pochłaniam 'Rękę Mistrza' najlepsza jak do tej pory pozycja tego autora, pouczająca książka o priorytetach w życiu w połączeniu z nutką grozy naprawdę polecam!!Bardzo gorąco polecam również opowiadania "Cztery pory roku".Jest tutaj mniej grozy niż zazwyczaj ale w niczym to nie umniejsza Kingowi . Polecam również "Wszystko jest względne.14 mroczny7ch opowiadań" (naprawdę fantastyczne!) i "Desperacja" tego samego autora.Oprócz tego T. Capote - "Z zimną krwią"Puzo - "Rodzina Borgiów" (świetnie przedstawione osobiste dzieje Borgiów, lekko przerysowane)Carlos luis Zafon- "Cień Wiatru"( nie zrażajcie się objętością książki, naprawdę warto przeżyć przygodę) Don Wislow- "Z psich pazurów" ( znakomita epicka powieść o agencie federalnym, który ściga wielkiego handlarza narkotyków)i coś komediowego autobiografia Jacka Kowalczyka byłego piłkarza Legii i reprezentacji oraz świetna książka o Armstrongu- "Mój powrót do życia"
  desperado, 2009-09-13 17:29:27
 • avatar
  zgłoś
  Męskie lektury obowiązkowe
  Z wymienionych w artykule książek polecam gorąco "Z zimną krwią".Nie zniechęcajcie się pierwszymi stronami, które są nużące (pieprzone opisy) Z czasem wszystko się rozkręca..
  desperado, 2009-11-13 13:13:08
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA