[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil deem

zgłoś
    Ciuchy z numeru
    CYTAT(converso @ Oct 17 2009, 14:39 PM) Witam Men's Health kupuę już od ponad roku, bardzo dużo wnosi do mojego życiz chociaż mysle ze moglby eszcze wiecej ) Mianowicie zawsze widze tam pieknie ubrane kobiety, ale nigdy nie wiem gdzie sie ubieraja.. moze dalo by sie w rogu strony wypisywac marki ?? )to pytanie chyba lepiej byłoby zadać bezpośrednio komuś z redakcji CYTAT(Bijuu @ Oct 17 2009, 15:25 PM) Płec nie została ustalona .Więc tak , albo jesteś transwestytą co jest pewnie mało prawdopodobne albo jesteś kobietą która czyta męską gazetę co jest jeszcze mniej prawdopodobne .Bijuu - a Ty nigdy nie czytałeś damskich gazet? Warto czasem poznać inny punkt widzenia I twierdzę, że kolega converso, jest właśnie kolegą, nie koleżanką i być może chciałby czasem sprawić przedstawicielowi tej piękniejszej części naszego gatunku ładny prezent
    deem, 2009-10-18 15:19:52
    zgłoś
    Silownia i wzrost
    CYTAT(danielek1433 @ Oct 17 2009, 13:08 PM) Bede sie mierzyl poprostu ... Jak nie bede rosl to przestane...Dzieki za PomocPozdrawiamNie krzywdź się. Tak jak kolega tuż nade mną napisał - nie rósł, by nagle w przeciągu dwóch lat "wyskoczyć" na 26 cm. To coś to tzw. skok pokwitaniowy, który u płci męskiej występuje najczęściej od 14 do 17 r.ż. Im później wystąpi, tym z reguły większy jest. Ja w przeciągu samych wakacji urosłem 8 cm (sic!, bez ściemy ludzie mnie nie poznawali). I w siłownie sie nie bawiłem. Ciągle biegałem, kopałem, pływałem i skakałem. Jak zaczynałem studia to nie raz słyszałem pytanie, jak długo chodzę na siłownie, a ćwiczyć regularnie z ciężarami zacząłem dopiero teraz (wraz z momentem ukończenia studiów).Pęknięta pięta i nie możesz nic robić? Bzdura. Bieganie możesz sobie póki co odpuścić, ale pływanie jest idealne. Obciążenie układu kostno-stawowego jest małe, w sam raz na początek. Później powoli zaczynaj od szybkich marszów, przechodź do truchtu - ale oczywiście zadbaj o przyzwoite, miękkie obuwie.I tak jak już ktoś wspomniał wyżej - wszystko rób z głową A co się dzieje z młodzieżą? Nic. Jest inna niż ta sprzed choćby dekady, bo świat jest inny. Po prostu chce nadążyć za dzisiejszym światem, którym rządzi zasada "fast food, fast sex, fast cars", a jak doskonale wiemy w treningu chodzi przede wszystkim o systematyczność...
    deem, 2009-10-18 15:51:11
    zgłoś
    Kobieta najlepszym kumplem faceta
    Ja mam mieszane uczucia co do tego tematu. Masz przyjaciółkę, cholernie Ci się podoba. Intelekt, uroda (pomimo, że brzmi jak banał) oczywiście poczucie humoru i - niemal w każdej sytuacji - ten sam sposób myślenia. Jednak często odsuwasz się na chwilę, na "większą odległość", bo wiesz, że dwa miesiące wcześniej wyszła za mąż. Także w niektórych sytuacjach zdrowiej jest chyba nie mieć przyjaciółki
    deem, 2009-10-19 23:01:36
    zgłoś
    Ciuchy z numeru
    W takim razie, dla dobra społeczności MH, proszę zamieszczać zdjęcia modelek, które nie mają żadnej odzieży na sobie - problem z głowy
    deem, 2009-10-19 23:04:38
    zgłoś
    Suplementy a zdrowie
    Ja np. w ogóle nie korzystałem i nie korzystam z żadnych suplementów (być może przez fakt, że nie wiem jak oddziałują na "zdrowie". Ale [u]wydaje mi się[/u], że jeżeli są w tabletkach, to jak każde - obciążają właśnie wątrobę. Pytanie tylko, czy na tyle mocno, by wypadałoby je odstawić.To mamy kolejny orzech do zgryzienia...Panowie - szukamy!
    deem, 2009-10-21 09:13:50
    zgłoś
    W listopadowym numerze MH
    jeżeli chodzi o listopad - w koszulce, bez koszulki - jak dla mnie żadna różnica. Po prostu chcę, żeby wreszcie doszedł do mnie ten numer
    deem, 2009-10-24 19:58:17
    zgłoś
    Boxing Night Gołota - Adamek
    Nie wiem kto wygra - wiem, że wolałbym by był to Tomek
    deem, 2009-10-24 21:26:55
    zgłoś
    Boxing Night Gołota - Adamek
    CYTAT(Szymon @ Oct 24 2009, 21:27 PM) - No, bo ulubione danie Adamka to danie w mordę, a ulubione danie Gołoty to danie d**y.o zapomnę się ze śmiechu zaraz
    deem, 2009-10-24 22:13:31
    zgłoś
    Flirt na antenie
    To autentyk - prowadząca najnormalniej w świecie dostała ataku... "wścieklizny macicy".a tak poważnie, to mniejsza o to, czy to było reżyserowane, czy nie - nie jedną osobę na pewno rozerwało, wszak taki jest min. cel programów rozrywkowych
    deem, 2009-10-25 19:09:07
    zgłoś
    Motywująca tapeta ;)
    Rocky rządzi!Ale póki co to jest mój motywator. Nie tylko sportowy.[attachment=67:explore....discover.jpg]
    deem, 2009-10-26 13:16:54
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij