Profil darekas

zgłoś
    Przywitalnia
    Witam, szukam pasjonatów sportów wodnych i zakręconych narciarzy :)
    darekas, 2013-10-26 21:51:13
    zgłoś
    Prawda o Związkach Zawodowych - wróg wolnego rynku
    Związki zawodowe w Polsce już od dawna są reprezentantem pracowników z firm i instytucji głównie państowych, stojąc na straży gospodarki socjalistycznej i jednocześnie czerpiąc rozmaite przywileje możliwe tylko w realiach kapitalizmu
    darekas, 2013-10-27 11:08:06
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    ja bawię się świetnie przy wszystkich filmach o rekinach, nawet tych najbardziej szitowych, lubię też niektóre horrory, a ostatnio oglądałem ciekawie zrobiony film o zombie \"Zombieland\". Fajna obsada i ciekawy, nie szablonowy pomysł. Polecam miłośnikom tego gatunku :)
    darekas, 2013-10-28 20:52:55
    zgłoś
    Sposób na kaca
    Mnie nie pomaga kompletnie nic. Jak mam kaca to niestety muszę się na drugi dzień przemęczyć, aż sam nie przejdzie.
    darekas, 2013-10-28 20:59:46
    zgłoś
    Postanowienia na 2013 rok
    Moje postanowienia to zaliczenie styczniowego spływu kajakowego i 2x w tygodniu basen, który odpuściłem strasznie w tym roku
    darekas, 2013-10-28 21:17:32
    zgłoś
    Car Wash Premium, czyli mycie bez skazy na BP
    Ja myję auto tylko sam, bez żadnych środków chemicznych, czyli ciepła woda + gąbka. Wiem, że jest przy tym trochę pracy, ale za to moje poprzednie auta sprzedawały się od ręki.
    darekas, 2013-11-03 20:54:07
    zgłoś
    Prawda o Związkach Zawodowych - wróg wolnego rynku
    To zależy jaki pracodawca. Jeśli ktoś zatrudnia 1, czy 2 osoby wcale nie jest powiedziane, że ma silniejszą pozycję. Szczególnie jak mu tych dwóch pracowników ląduje na chorobowym krótszym niż 30 dni, wtedy taki pracodawca nie dość że nie ma załogi i nie wykona roboty, to jeszcze to chorobowe musi wypłacić z własnej kieszeni. I nikogo nie interesuje skąd weźmie kasę
    darekas, 2013-11-03 20:58:50
    zgłoś
    Jak znaleźć motywację?
    Ja nie potrzebuję motywacji bo uprawiam tylko takie sporty, które lubię: pływanie, narty i rower. To mi w zupełności wystarcza, żeby trzymać formę i w dodatku sprawia mi również przyjemność :)
    darekas, 2013-11-03 21:22:36
    zgłoś
    Snowboard/Narty
    A czy z okolic Zielonej Góry są jakieś jednodniowe wyjazdy do Czech? Ktoś coś może wie?
    darekas, 2014-01-27 19:24:04
    zgłoś
    Jak odzyskujecie siłę psychiczną po pracy?
    Ja ostatnio czyszczę cegły po robocie w biurze. Ekstra
    darekas, 2014-01-27 19:39:47
REKLAMA