[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil Dan82

zgłoś
    Biegi narciarskie: zbuduj mistrzowską kondycję
    No tak jak to bywa na wyprzedażach. Kupujesz bo jest taniej. Dużo sklepów ma całoroczne wyprzedaże.  ale te całoroczne zdaje się nie są aż takie atrakcyjne,rozumiem że nie pochwalisz się gdzie te wyprzedaże upolowałeś :>
    Dan82, 2015-04-20 19:11:37
    zgłoś
    Prezent - kamera samochodowa
    no to logiczne ;] ale pytam, po co? zeby nagrywać trase? innych kierowców? i tak jeśli nagrasz wypadek, to w sądze twoj filmik nie będzie dowodem ,chyba,że ma homologacje, więc chyba po to ,żeby mieć ;]po porstu a wiesz na pewno że taki film będzie w 100% wykluczony?No ale taki filmik np. ubezpieczycielowi może wystarczyć :) i wtedy masz szansę na większe odszkodowanie, prawda? obawiam się że jak policja nie dopuści do sprawy nagrania to ubezpieczyciel tym bardziej będzie się migał (jak to ubezpieczyciel) 
    Dan82, 2015-04-20 19:45:08
    zgłoś
    mnie się wydaje że jak w czasie kolizji na kamerze będzie nagrana ewidenta wina któregoś z kierowców to:1. winny kierowca pokornie będzie chciał się dogadać2. nawet jeśli nie i nawet jeśli policja oficjalnie nie dopuści nagrania jako materiału doodowego to oni już będą wiedzieć jak jest i jak protokół spisać...
    Dan82, 2015-04-22 00:12:22
    zgłoś
    smartphone do 1000 zł
    No właśnie, to na czym polega ten fenomen Evolveo?  myślę że evolveo ma rozsądny stosunek ceny do jakości, w końcu jest to jednak telefon pancerny, i przechodzi testy wytrzymałości evolveo jest z czech, a cat ze stanów więc, samo sie nasuwa, amerykańska firma będzie na 100% droższa  ja absolutnie nie krytykuję evolveo ale trzeba jednak przyznać że CAT ma lepsze parametry.To kwestia na co kogo stać a każdy z nich jest lepszy od zwykłego smartfona
    Dan82, 2015-04-25 10:10:21
    zgłoś
    specjalnie dla Ciebie: https://www.militaria.pl/wyprzedaz_c817.xml dzięki, czuje się wyróżniony ;) okazje faktyczne warte uwagi
    Dan82, 2015-04-25 11:57:01
    zgłoś
    kurtka wisi w szafie - i dostałem zniżkę na następne zakupy :)
    Dan82, 2015-08-02 17:43:23
    zgłoś
    smartphone do 1000 zł
    Co za wniosek. A to niby czemu? może chodzi o koszty transportu? może o droższą siłę roboczą?    Ja myślę ze w praktyce oba są z Chin. nie wiesz, nie pisz głupot.  Ostatecznie kupiłem CAT B15Q i była to świetna decyzja. Telefon polecam każdemu! Ogólnie bez problemów! Jest szybki, wytrzymały, fajny aparat, na androidzie.  CAT B15Q  w jakiej cenie dostałeś? i jak długo trzyma bateria?
    Dan82, 2015-08-02 17:46:41
    zgłoś
    Najlepiej na przód z wejsciem \"in\" na drugą montowaną z tyłu. opcja idealna, ja mam póki co tylko na przód ale planuje zakup na tył też  Jeszcze nic nie kupiłem. Tak sobie myślę może GoPro? Przecież też może służyć za kamerę samochodową... GoPro super sprawa, sporo drożej będzie ale jeśli będziesz korzystać to fajna opcja  w bardzo wielu zagadanieniach zalezy i od kierowców i od policji . nie ma co, kamerkę warto mieć, na pewno musi dawać yrażny obraz ,żeby coś było widać   większość z tych kamerek już ma obraz full HD, przynajmniej moje evolveo ma a kosztowała 500 zł więc nie jest to jakaś super wyższa półka. Bez sensu mieć kamerke w samochodzie która nie nagra np nr rej drugiego auta
    Dan82, 2015-08-02 17:50:58
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA