REKLAMA

Profil damn

zgłoś
    Piękne, urocze, ponętne, sexowne, zmysłowe istotki
    Jeżeli naprawdę nie ma żadnych "modyfikacji" to jest rzeczywiście świetna. Kocham latynoski
    damn, 2010-06-02 23:22:35
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    @pawelzegarowWedług mnie to całkiem spoko taki dżinsik tylko,że tak jak Robur napisał przydałby się jeszcze pasek i żeby te spodnie wyciągnąć z butów donJAZYReskoLubię też Wranglery, ale uda w nogawkę nie wchodzą i muszę brać większe i przerabiać u krawcowej...Trzeba było tak koksić ?
    damn, 2010-06-02 23:36:13
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Mega motywujące ! Za każdym razem jak to oglądam to aż mnie ciarki przechodzą, jeszcze ta muzyka
    damn, 2010-06-03 23:23:22
    zgłoś
    Białko z wodą...
    CYTATkupić dobre w smaku białko a stanie sie to przyjemnościąNo właśnie to jest klucz do sukcesu Jak kupiłem białko WPC Ostrowia o smaku Tiramisu i rozpuściłem z wodą to nie było zbyt ciekawie Jakieś takie gorzkie pod koniec było. Później piłem już tylko z mlekiem chociaż smak też nie był za dobry. Nie wiedziałem jak smakuje tiramisu i kupiłem "w ciemno", teraz już chyba nie tknę go do końca życia
    damn, 2010-06-04 12:24:42
    zgłoś
    Kopanie w powietrze
    CYTAT(Czytacz @ 04-06-2010, 20:54) Koles kiedys naderwal sobie wiezadlo w lokciu, rzucajac pilka baseballowa. Pamietam do dzis lekarza z pogotowia, ktory myslal, ze sobie z niego jaja robimy...Jakiś czas temu przez pół dnia rzucałem w miarę mocno piłką do ręcznej i nabawiłem się kontuzji łokcia. Ból mnie trzymał przez jakieś dwa tygodnie, pewnie właśnie miałem naderwane więzadło. Z tym kopaniem w powietrze chyba jest podobnie, po pewnym czasie na pewno czuć nieprzyjemne skutki tego.
    damn, 2010-06-04 22:35:26
    zgłoś
    Alkohol, czyli 45% (nie)mocy
    To pewnie dlatego alkoholicy z mojego osiedla mają taki bujny zarost No chyba, że to dlatego, że się nie golą, co jest całkiem prawdopodobne
    damn, 2010-06-07 21:19:48
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Bardzo fajna parodia piosenek popowych (znajomość angielskiego obowiązkowa). Sama prawda
    damn, 2010-06-07 21:27:32
    zgłoś
    Moje wyzwania :)
    - Dostać się na planowany kierunek studiów- Zwiększyć masę mięśniową o ok. 10kg- Nagrać dobrej jakości demo z zespołem To takie moje małe wyzwania które teraz przychodzą mi do głowy Mam nadzieję, że uda się je zrealizować.
    damn, 2010-06-09 21:31:33
    zgłoś
    Faceci jak dzieci, czyli wiele krzyku o nic
    Nienawidzę wszelkich zastrzyków i pobierania krwi, dentystę jeszcze jakoś znoszę. Co prawda jeszcze nigdy nie zemdlałem, ale kilka razy było blisko Wiem, że to głownie leży w mojej psychice i próbuję się jakoś uspokajać, ostatnio na pobieraniu krwi nawet nie było tak źle
    damn, 2010-06-09 22:47:36
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    O Jezu chyba bym wyparował w tym... mimo wszystko, set jako set spoko
    damn, 2010-06-11 23:16:53
1 ... 3 4 5 ... 18
STRONA 4 z 18
REKLAMA