REKLAMA

Profil damn

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    wiem wiem...znowu czerwone trampki smile.gifNo widzisz, już sam wiesz o co będziemy się czepiać Jak już tak lubisz trampki to mógłbyś zamiast tych czerwonych wziąć te :
    damn, 2010-05-22 11:17:40
    zgłoś
    durne tytuły na okładkach
    Wszystkie te tytuły na okładkach są właśnie głównie w celach marketingowych. Idzie sobie taki Jasiu do sklepu, przegląda magazyny i zauważa " zbuduj sześciopak w 12 tygodni ! ", no to co ? Kupuje gazetkę i czyta. Jak jest bardziej ambitny to potem sam zaczyna szperać w necie i zbiera informacje. Szybko się przekona, że budowa sześciopaku to wcale nie taka łatwa sprawa, no ale zauważył tytuł na MH, zainteresował się tym i teraz pracuje nad poprawą swojej sylwetki. Po to właśnie są te tytuły, zaciekawić/zmotywować a potem niech sobie ludzie robią co chcą. Ktoś jest wytrwały to zacznie pracować nad samym sobą a jak nie, to pójdzie się najeść w McDonald's. To zależy od charakteru człowieka.
    damn, 2010-05-22 11:53:38
    zgłoś
    kreatyna = choroba
    CYTATWszędzie są opisywane cykle kreatynowe a mnie interesuje, czy jak wezmę np. przed treningiem 2 tabletki ( jedna ma 1450mg) i powiedzmy 2 po, a w dni bez treningu powiedzmy żadnej to czy to będzie miało jakieś widoczne działanie (lepsze lub gorsze) ? Pytam, bo nigdy nie brałem kreatynyPodejrzewam, że działanie będzie słabsze niż gdybyś brał właśnie 5g przed treningiem i 5g po. Jeszcze na dodatek piszesz, że w nietreningowe nie będziesz w ogóle brał, na twoim miejscu chociaż te 2 tabletki na czczo rano bym przyjął. Mimo wszystko jak nigdy nie brałeś kreatyny (nie wiem jak z innymi odżywkami ) to nawet przy takim dawkowaniu efekty powinny być w miarę zadowalające.
    damn, 2010-05-25 11:22:12
    zgłoś
    NBA, PLK, Eurobasket i tak dalej
    Cieszę się, że Orlando wygrało i jest 3-2, to właśnie tej drużynie kibicuje i nie tylko ze względu na MG. Jakiś czas temu obstawiałem na mistrza Cavaliers ale jednak Boston ich wyeliminował, czego się nie spodziewałem. Lakersi chyba już nie dadzą sobie odebrać żadnego zwycięstwa w finale konferencji, Kobe to jednak Kobe i pociągnie drużynę do zwycięstw - takie moje zdanie. Bardzo chciałbym zobaczyć finał Lakers - Orlando. jakiś czas temu zawodnicy Orlando mówili, że nie chcą nikogo innego w finałach oprócz Lakersów - zobaczymy
    damn, 2010-05-27 14:24:59
    zgłoś
    Co Wam rujnuje diete?
    Tak samo jak mają niektórzy, problem jest z wyjazdami w gości. Zawsze jest pełno ciasta, słodyczy itp. na stole więc ciężko się oprzeć. Poza tym jak się ma ustaloną dietę i posiłki np. co 2 godziny to przy dłuższych wyjazdach ciężko jest tego przestrzegać, robię się głodny i jem zazwyczaj jakieś frytki czy zapiekankę
    damn, 2010-05-30 12:11:18
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Szalik jakby na siłę dodany do tego zestawu, przynajmniej ja to tak widzę. Nigdy nie ubrałbym takiego (ani jakiegokolwiek) szalika zwłaszcza na wiosnę/lato, wiem, że to może i modne itp. ale raczej nie ma siły, żeby mnie do tego przekonać Ale może po prostu nie znam się na modzie i jestem staroświecki Reszta może być.
    damn, 2010-05-30 18:52:32
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Jakieś takie dziwne połączenie, kompletnie dla mnie niezrozumiałe.T-shirt i krótkie spodenki a do tego kaszkiet i szalik. Nie bardzo :/
    damn, 2010-06-01 22:21:18
    zgłoś
    Ulubione cytaty i sentencje
    "You can do anything you set your mind to"Eminem wymawia to zdanie na koniec piosenki "Lose Yourself", która swoją drogą zawsze bardzo mnie nakręca jak posłucham jej przed treningiem. Wszystko siedzi w naszej głowie
    damn, 2010-06-01 22:45:24
    zgłoś
    Street fitness
    Dla mie również ważniejsza jest ogólna sprawność fizyczna oraz to co potrafimy zrobić z własnym ciałem. Jednym z moich celów na ten rok jest dojście do takiej sprawności, żeby móc zrobić "flagę". Jakoś tak nigdy nie zależało mi na tym żeby być jak największym, mieć 50cm w łapie i cisnąć 200kg na klate.
    damn, 2010-06-01 22:55:52
    zgłoś
    Alkohol, czyli 45% (nie)mocy
    Po większej dawce alkoholu zdecydowanie czuję się królem tańca i ogólnie mam wrażenie nieograniczonej władzy Mogę robić dosłownie wszystko, czasami wpadam na naprawdę głupie pomysły ( no a kto nie ? ),z których potem można się nieźle pośmiać przy następnym spotkaniu ze znajomymi. Nigdy jednak nie urwał mi się film, nie wyobrażam sobie jak mógłbym doprowadzić siebie do takiego stanu, zawsze wszystko pamiętam i nie żałuję tego, że się wydurniałem Trzeba mieć jakieś zabawne wspomnienia
    damn, 2010-06-01 23:29:58
1 ... 2 3 4 ... 18
STRONA 3 z 18
REKLAMA