REKLAMA

Profil damn

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    @Czarna : W przeciwieństwie do bartosa u kobiet bardziej podobają mi się jeansy niż tego typu spodnie, ale to przecież tylko moja własna opinia Poza tym jak najbardziej ok Edit : pisząc "jeansy" miałem na myśle te bardziej standardowe np. o takie : [attachment=322:5294892d...4afc0e10.jpg]Po prostu bardziej mi się podobają.
    damn, 2010-05-05 22:09:49
    zgłoś
    Pudzian vs. Kawaguchi
    Według mnie Pudzian polegnie przy Silvie. Podejrzewam, że Tim przetrwa szarżę Pudziana na początku a potem go tradycyjnie załatwi. Tylko co wtedy ? Nastąpi przemiana Mariusza od bohatera do zera ? Znając polską mentalność tak pewnie będzie.
    damn, 2010-05-10 13:46:06
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Jakiś czas temu interesowałem się piłką nożną ale jakoś już mnie tak nie kręci. Znacznie bardziej koszykówka. No ale za czasów kiedy piłka nożna była u mnie na pierwszym miejscu to kibicowałem Chelsea.
    damn, 2010-05-10 14:01:37
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Ja polecam obejrzeć Memento albo Więzień nienawiści ( American History X ). Te filmy naprawdę bardzo mi się podobały. Jak ktoś nie oglądał to proponuję też "Człowiek z Księżyca" - znakomita rola Jima Carreya.
    damn, 2010-05-10 14:15:10
    zgłoś
    Buty do koszykowki
    A ja od siebie mogę polecić z pełną odpowiedzialnością buty Nike Zoom Aspiration. Są bardzo wygodne, dobrze usztywniają kostkę i są również bardzo lekkie. Używam ich już jakieś pół roku i niewiele się zmieniło jeśli chodzi o komfort czy ogólny stan. Na allegro chodzą po jakieś 250 zł ale w sklepie ostatnio widziałem chyba za 219 zł co za te buty wg mnie nie jest zbyt dużą ceną.
    damn, 2010-05-17 23:07:01
    zgłoś
    Ksiazka i dziewczyny ?
    CYTATEj a teksty na zagadanie caly czas czekam , tylko bez jaj co nieCYTATja chce sie dowiedziec jak ludzie zagaduja do dziewczynCYTAT- Ej bolalo ?- Co bolalo ?- Jak spadalas z niebaZ całym szacunkiem Ogor1992 ale na takie teksty raczej bardziej wartościowej panienki to Ty nie wyrwiesz. Prędzej Cię dziewczyna wyśmieje niż poleci na coś takiego. Wystarczy, że spojrzysz na reakcję magdaleny :CYTAT...teksty na zagadanie..?... no bez [email protected] pełni zgadzam się z Twoim postem.
    damn, 2010-05-17 23:30:50
    zgłoś
    Ksiazka i dziewczyny ?
    Jak tak bardzo chcesz to proszę :Najlepsze teksty na podryw !!Naucz się tych tekstów a wyrwiesz każdą laskę, gdzie tylko będziesz chciał... a i nie zapomnij o tym : Jak będziesz ćwiczył to może dojdziesz do takiego profesjonalizmu.PozdroEdit:@bobaswiem
    damn, 2010-05-18 12:08:17
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Tak samo jak ziemmowit twierdzę, że ten kaszkiet nie za bardzo pasuje, tylko to jest akurat kwestia gustu - ja wogóle nie przepadam za tego typu czapkami. Poza tym jest ok.
    damn, 2010-05-19 12:36:22
    zgłoś
    Przepisy!
    Podam bardzo prosty i pewnie wielu osobom znany przepis na szybki posiłek bogaty w białko ( ponad 50g ) :20dag truskawek wrzucamy do blendera i miksujemy dokładnie, następnie kostkę 250g twarogu chudego dla ułatwienia dzielimy na kilka mniejszych kostek i po kolei miksujemy z truskawkami. Na koniec posłodzić i dodać mleko/śmietanę ( to wg uznania) aby rozrzedzić koktajl. Polecam ! Bardzo smaczny i szybki białkowy posiłek
    damn, 2010-05-19 12:52:17
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'pawelzegarow\' napisał(-a):dziesiejszy look, troche militarnieWedług mnie to chyba najlepszy look jaki do tej pory przedstawiłeś w tym temacie.Wszystko pasuje do siebie i nie ma żadnych niepotrzebnych dodatków.Pozdro
    damn, 2010-05-19 22:40:27
1 2 3 ... 18
STRONA 2 z 18
REKLAMA