REKLAMA

Profil damn

zgłoś
    Soczewki zamiast okularów?
    @upnie wyobrażam sobie noszenia soczewek przez cały miesiąc na okrągło, nawet gdyby były do tego przystosowane
    damn, 2011-07-28 20:06:24
    zgłoś
    Czy liczba partnerów dziewczyny (z przeszłości) ma znaczenie?
    \'_Waldi_\' napisał(-a):Taką, która wie o swojej atrakcyjności, jest inteligentna i nie ograniczona przez hasła w stylu: "jak się bzyka z wieloma to jest dziwką"Oczywiście będąc singielkąja bym taką kobietę bardziej nazwał "wyzwoloną". Kobieta świadoma jakoś mniej mi do tej definicji pasuje.\'hadziloja\' napisał(-a):dorzucę swoje trzy grosze..Jeśli facet ograniczył się do kilku dziewczyn np.3, to ma prawo, że tak to nazwę "wymagać" od kobiety tego samego, jeśli nie to nie..i tak samo z drugiej strony jeśli kobieta nie jest rozrzutna ...Więc tak jak tam ktoś wyżej napisał, nie zdziwcie się Panowie, że któraś was nie ze chce ze względu na Wasz przebieg..Zgadzam się tutaj w 100%. Jeżeli jakiś gościu miał kontakty seksualne z powiedzmy 10 kobietami, to szukanie przez niego kobiety która miała jak najmniejszą ilość facetów albo wcale, jest raczej nie na miejscu. Albo inaczej, nie powinien się skarżyć, jeżeli znajdzie sobie taką która mu dorównuje "wynikiem". No ale spoko, każdy się przecież kiedyś zmienia i chce się "ustatkować" Nie rozumiem też za bardzo fobii niektórych, którzy mają niechęć w jakimś stopniu do swojej kobiety bo miała wcześniej 1-2 facetów i jest w wieku np.20 lat. Lepiej się tego pozbądźcie bo będzie Wam ciężko znaleźć swój "ideał". Oczywiście No offence, to jest Wasze podejście do tej sprawy nie będę Was tutaj jakoś na siłę uświadamiał, tylko piszę co myślę.\'Venso\' napisał(-a):Raczej nie w tym rzecz, faceci przywiązujący za dużo uwagi swojemu ciału i niewysocy mają zawsze gorzej.Kurna Wy to się lubicie Pozdrawiam
    damn, 2011-07-28 20:30:45
    zgłoś
    Offtop
    \'Brylant\' napisał(-a):Waldikiedy znowu zrobisz wpis w formie videobloga?? to był hicior i chyba obiecałeś kolejne wydania Waldi pewnie niedługo będzie nam podsyłał własne tutoriale z shuffle'ingu Oczywiście z wyjaśnieniem jakie partie mięśni pracują w danym momencie
    damn, 2011-07-28 20:33:28
    zgłoś
    Soczewki zamiast okularów?
    no dobra, może jak bym ich faktycznie w ogóle nie czuł to bym pochodził i ten miesiąc bez ściągania. Nie próbowałem, piszę tylko, że ciężko mi na tą chwilę sobie to wyobrazić pomimo tego, że wiem że są przystosowane
    damn, 2011-07-28 22:15:20
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'outen\' napisał(-a):siemka,mam problem ćwicze sobie normalnie i nagle 4 dni pod rzad nie cwicze ,a juz nastepnego dnia lece robic bica i klate i nic w tym dziwnego nie było jakby w kolejny dzien mnie nie bolały plecy a konkretnie na dole po prawej stronie ,tata mówi ze to okolice 4,5 dysku. Ale 1 dnia to był lekki ból,a juz nastepnego no koszmarny,a po grze w pilke nożną to juz bardzo. nie wiem co robić ? narazie nie cwicze juz ...boje sie o ten odcinek lendźwiowy ,co radzicie?olej to, nie marudź tylko ćwicz ! najwyżej zostaniesz kaleką ale bez ryzyka nie ma zabawy...
    damn, 2011-07-28 22:19:21
    zgłoś
    Męskie hobby.
    Jeśli o mnie chodzi to : sport, filmy, muzyka, zwłaszcza instrumenty, bo staram się uczyć grać na wszystkim co wpadnie mi w łapy, ale największą pasją jest perkusja
    damn, 2011-08-11 10:32:26
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Zdecydowanie polecam obejrzeć cały koncert ! Ja ostatnio wieczorami nie mogę się od tego oderwać
    damn, 2011-08-16 22:39:22
    zgłoś
    Bol piszczeli
    Prawdopodobnie masz to samo co miałem kiedyś ja, i z czym zmaga się dużo ludzi uprawiających sport - zapalenie okostnej. Od siebie mogę napisać tylko tyle, że przeszło mi dopiero kiedy przestałem tak intensywnie trenować (dużo grałem w kosza wtedy, odbicia z jednej nogi itp.), ale do tego trzeba czasu u mnie to było jakieś 4 miesiące jak już w ogóle nie czułem bólu przy bieganiu. Podobno to przechodzi w miarę upływu czasu jak ćwiczysz, ważne jest też odpowiednie rozgrzanie tego miejsca przed treningiem. No i najlepiej załatw sobie jakieś dobre buty na miękkiej podeszwie - to złagodzi na pewno ból
    damn, 2011-08-29 22:50:06
1 ... 16 17 18
STRONA 18 z 18
REKLAMA