REKLAMA

Profil damcio82

zgłoś
    Kobieta najlepszym kumplem faceta
    A jednak mozna miec przyjaciolke ja mam wlasnie taki przypadek jestesmy przyjaciolmi od ponad 6 lat do tego sasiadami mieszka tylko 2 pietra wyzej i co? da sie;) i nie ukrywam ze jest ona bardzo atrakcyjna kobieta do tego zaradna idealny material na zone;) i branie ma wsrod facetow nie samowite;) ale nie o to tutaj teraz chodzi fakt nie ukrywam ze fajnie by bylo miec taka dziewczyne ale zdalem sobie jednak sprawe z tego iz lepiej miec przyjaciela niz stracic go... co by bylo gdybym cos sprobowal? gdyby jednak po pewnej sytuacji cos sie stalo? i przyjazn sie zniszczyla? uwazam ze nie warto milosc przychodzi i odchodzi... a przyjazn pozostaje na wieki;) ona jak i ja mozemy na siebie wzajemnie liczyc szacunek dla siebie wzajemny do tego granice jakie sa pomiedyz nami zadna ze stron ich nie zlamie;) bo wie czym to moze nas kosztowac;)
    damcio82, 2009-10-21 11:05:32
    zgłoś
    Czy wzrost faktycznie ma takie "wielkie" znaczenie?
    No niestety ale prawda jest jednak inna kazdy z Was tu pisze ze wzrost sie nie liczy itp ze sie bardziej liczy charakter itp fakt moze i sie liczy dla kobiet ale wpierw patrzy dana osoba na wyglad wiadomo jak i my faceci jestesmy wzrokowcami tak i kobiety sa i to bardzo wzrokowcami wiec zanim CIe poznaja wpierw Cie odpowiednia zmierza wzrokiem i albo powiedza ze ten jest fajny i mozna go poznac a inny ze nie ma szans ja sam mam 155 cm wzrostu i nie ukrywam jest ciezko mi kogos znalezsc.. zawsze z gory jestem na straconej pozycji a mam wiele kolezanek ale niestety zawsze traktowany jako dobry kolega do zwierzenia sie i pomagania... wiec niestety w tej kwestii jest wiadomo jedno wzrost ma znaczenie latwo komus mowic jesli ma tam 170 cm czy wiecej inaczej to widzi niska osoba jak ja...
    damcio82, 2010-03-29 20:14:15
    zgłoś
    Czego ona chce?
    A moze poprostu zapytaj jej wprost czego chce od CIebie czy masz byc jej zabawka w stylu ona nie ma co robic to sie z Toba spotyka? porozmawiaj z nia wprost czy cos wiecej z tego bedzie z tych spotkan czy traktuje Cie jako kolege bo jesli jako kolege to jak poprzednicy poprostu sobie odpusc i tyle na ziemi jest wiele tego kwiatu ktore maja ciut wiecej rozumu i bardziej konkretniejsze w tych sprawach
    damcio82, 2010-03-29 20:35:47
    zgłoś
    Jak poradzić sobie z oporem kobiety ?
    nic na sile wszystko przyjdzie z czasem znacie sie pare miesiecy ok Panowie tutaj pisza ze moze jest nie smiala nie za bardzo chce rozmawiac na temat sexu itp nam facetom latwiej o tym rozmawiac jesli chodzi o sprawy sexu kobiety juz maja ciut wiekszy dystans do takich rozmow... jesli ja naprawde kochasz to uszanuj jej zachowanie, próbuj delikatnie ja przytulac i calowac jesli nie bedzie chciala nie obrazaj sie i nie rob z tego scen poprostu, ale wczesniej czy pozniej sama bedzie sie chciala do CIebie przytulic poczuc Twoje cieplo wtulic sie w Ciebie... a jesli ma kompleksy co do swojego ciala powiedz jej od czau do czasu jakiś miły kompleks;) oczywiście nie przesadzaj z nimi Wcześniej czy później odtworzy się do Ciebie
    damcio82, 2010-03-29 20:49:41
    zgłoś
    Test Vichy
    Panowie zachowujecie się jak dzieci będziecie się spierać kto ma racje a kto nie rany boskie;) spokojnie z Gillette też tak było i wszystko wyjaśnione było no czasami tak bywa, że nie wszystko przychodzi na czas więc spokojnie przyjdą na pewno i za pewne uwzględnią to w testach czyli przesuną ich termin, więc nie ma co tu kogo obrażać czy też się obrażać na kogoś
    damcio82, 2010-04-11 18:23:29
    zgłoś
    Pudzian vs. Kawaguchi
    Fakt Pudzian jest silny nie ma co ukrywac ma amnicje by daleko zajść lecz trzeba liczyć się z tym, że Ci zawodnicy już walczą lata, mają technikę wiele przetrwali i wywalczyli, siła nie zawsze jest po stronie zawodnika nie raz oglądałem walki i widziałem, że czasem ktoś nie pozorny był zdecydowanie lepszy od tego byczka fakt każdy z nas będzie trzymać za Pudziana lecz oby tylko się wielce nie przechwalał bo tylko z jedną osobą Najmanem walczył i uważa się on za jakiegoś zabijakę dopiero zobaczy czym tak naprawdę są prawdziwe walki MMA oczywiście życzymy mu jak najlepiej
    damcio82, 2010-04-11 18:37:37
    zgłoś
    Pudzian vs. Kawaguchi
    no niestety popelnil jeden blond japonczyk Fedor jeest mozna powiediec istnym mistrzem w dolnej technice;) a to dotego jest jednym z najlepszych zawodnikow mma;) wiec jak tu widac sila i wielkosc nie ma wiele w porownaniu do techniki wystarczy odpowiedni chwyt i chocby ktos mial nei wiem ile sily... to nie da rady...
    damcio82, 2010-04-13 18:57:32
    zgłoś
    Test Vichy
    No poki co ja tez nic nie dostalem i czekam nadal moze jutro cos;)
    damcio82, 2010-04-13 18:58:41
    zgłoś
    Test Vichy
    hejno ja dostalem w srode dopiero... ale dzis rowniez dostalem maila z informacja z men's health...z informacja czy przesylka dotarla czy nie... wiec za pewne kazdy z Was powinien takiego maila dostac;) informacja;) pytaja sie czy dostales czy nie.. i pewnie bedzie przedluzenie testu
    damcio82, 2010-04-16 22:19:00
REKLAMA