REKLAMA

Profil damarcus85

zgłoś
    A6W
    Witam robię A6W 4 dzień 3 tygodnia i mam pytanie. Czy to normalne że najbardziej męczę się przy pierwszej serii a pozostałe 2 jakby nie robiły takiego efektu. Rozumiem że mięśnie są lepiej dogrzane ale spinam je czasem robię więcej powtórzeń żeby "poczuć" brzuch a i tak zmęczenia nie ma. Kontroluje spięcia więc myślę ze robie to prawidłowo. Tylko nie wiem czy ktoś z was też tak miał?
    damarcus85, 2009-04-07 22:28:14
    zgłoś
    Karnityna i kreatyna
    Karnityne bierzesz ok 30 min przed aerobami jak już było wspomniane, z kreatyną ci nie pomoge. Natomiast co do twojej masy to powiem tak. Sam schudłem ok 30kg i miałem ten problem. Żeby zgubić resztki brzucha zacząłem więc robić a6w. Jestem w 4 tygodniu i efekty widać choć waga u mnie też staneła ale na razie sie nie przejmuje tylko trzymam diete i liczę że latem ruszy znów w dół. Pozdrawiam
    damarcus85, 2009-04-10 16:50:19
    zgłoś
    Kontuzje - bark
    Witam,Mam problem obudziłem sie dziś rano z bólem w barku (nie wiem czy źle spałem, czy sie przetrenowałem). Sprawa wygląda tak że trenuje na siłowni 4-5x w tygodniu do tego biegam 4x45-60min. A dzis wstałem z bólem w barku przy okrężnych ruchach bark "pyka" postanowiłem odpocząć od treningu siłowego i skupić się na aerobach, skakance i bieganiu. Pytanie brzmi czy to z przetrenowania, czy zwichnąłem go podczas snu (słyszałem że się da), iść z tym odrazu do lekarza czy odpocząć z tydzień i zobaczyc co będzie. Aha 2 dni wcześniej osłonowo zacząłem brać glukozamine z MSM z Treca żeby właśnie uniknąć takich sytuacji. Jakieś rady co robić?? Będę wdzięczny i z góry dziękuje. Pozdrawiam
    damarcus85, 2009-04-20 00:46:48
    zgłoś
    Kontuzje - bark
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Na razie siłowy trening sobie odpuściłem i zamieniłem się w zapalonego cyklistę na siłowni SołtyS co do Twojego pytania o trening to tak jestem od dłuższego czasu w mocnym reżimie treningowym i chyba ciało zaczyna dawać o sobie znać. W zeszłym roku wziąłem się porządnie za siebie i zrzuciłem ok 30kg wagi przy jednoczesnym budowaniu mięśni. więc myślę że po czymś takim organizm dopomina sie odpoczynku... Mea culpa..Czytacz: Tu chyba tez masz racje bo jeśli chodzi o budowanie tylnej części barków to wykonuje tylko jedno ćwiczenie ("latanie" ze sztangielkami na ławce płaskiej, albo rozciąganie łańcucha na bramie na górnym wyciągu). chyba będę musiał się bardziej przyłożyć do równomiernego treningu i częstszych zmian w treningach. P.S. Co myślicie o robieniu przysiadów ze sztangą przy takim urazie (trzeba ją mocno i stabilnie trzymać) ew. suwnica ale chyba sobie odpuszczę...
    damarcus85, 2009-04-20 14:58:00
    zgłoś
    Wpadki i wypadki podczas biegania
    Ja jedyne co zabieram do biegania to mp3. Wody napije się po powrocie a telefon mi nie potrzebny. A z kluczami mam ten luksus że mam swoje podwórko i mogę je gdzieś schować
    damarcus85, 2009-04-20 19:31:55
    zgłoś
    ĆWICZENIA
    Jeśli chcecie zastąpić podciąganie na drążku to artykuł: http://www.menshealth.pl/fitness/Wieksze-m...lowni-3415.html zdjęcie 2. Myśle że na początek będzie spoko
    damarcus85, 2009-04-20 19:48:21
    zgłoś
    Zielona herbata
    Kiedyś jej nie lubiłem teraz nie pije innej. Świetnie się czuje mam dobre ciśnienie (podobno wzmacnia serce), mniej podjadam miedzy posiłkami. Aha ja pije tylko liściastą... żadnych torebek
    damarcus85, 2009-04-20 20:01:24
    zgłoś
    Zielona herbata
    CYTAT(*Luki* @ Apr 20 2009, 19:02 PM) Sprobuj innych herbat.LukiWłaśnie muszę dorwać białą herbatę. Podobno na początku nie wychwyci sie smaku a zaczyna się ją doceniać po pewnym czasie. Redukuje ona liczbę wolnych rodników które jak wiadomo wydzielają się bardziej intensywnie przy treningu siłowym. wiec chyba trzeba pić ta białą herbatkę żeby być pięknym i zdrowym
    damarcus85, 2009-04-20 21:21:58
    zgłoś
    Ból podczas biegu
    Przed biegiem się dobrze rozgrzej a rozciągaj po biegu... Pozdrawiam
    damarcus85, 2009-04-20 21:24:32
    zgłoś
    ĆWICZENIA
    Wiesz co.. podciągałem się już tak z podpórką i powiem Ci że nogi mają tendencję do oszukiwania bo po prostu je prostujesz i nagle wychodzi cała seria bez mordęgi. a podciągając się do stołu z opartymi piętami nie oszukasz tak wiec ja bym się chyba skłaniał do tego sposobu z artykułu MH. Ale to tylko moje subiektywne zdanie...
    damarcus85, 2009-04-20 23:30:22
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA