REKLAMA

Profil czytelnik

zgłoś
    Analog lepszy od cyfrówki
    Pewnie dlatego ze cyfrowe tzn lepsze.Sam naleze do grona osob ktore zamienily aparat kompaktowy na cyfrowy i nie zaluje tej decyzji.Co cyfrowe to cyfrowe, dla mnie oznacza to poprostu lepsze.
    czytelnik, 2008-12-30 00:57:04
    zgłoś
    Mili faceci też mają szanse
    wszystko zalezy od tego jakie kobiety. nie jest tak ze facet "dobrze ulozony" z gory przeznaczony jest na porazke, wprost przeciwnie - dzieki swojemu obyciu moze poznac wiele interesujacych kobiet.
    czytelnik, 2008-12-30 01:01:02
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    Witam, a ja z MH jestem od minusowego numeru, tzn kiedy jeszcze MH bylo magazynem Forma.Ze stronka MH zaznajomilem sie na samym poczatku stycznia 2004, kiedy powstalo MH i od stycznia 04 do listopada 08 strona pozostawala bez wiekszych zmian. Dlatego dla mnie, TA strona jest poprostu cudna!!Dobrze, ze w Naszej Kochanej RP jest taki Magazyn jak WY! Chociaz MH to nie tylko magazyn, to, jak pisal Pan Naczelny K.K. "Styl bycia".Pozdrowienia dla Calej Redakcji!Trzymamy za Was kciuki i pamietajcie o podwyzszaniu poprzeczki w gore bo co to za zawody kiedy wyniki cel idzie w dol!!
    czytelnik, 2008-12-30 01:08:38
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    wszystkim z planami zycze powodzenia i moge podpowiedziec pare rad:1. robcie notatki, jak najprostsze: np waga, wzrost, ilosc powtorzen, serii lub kilometrow.2. jezeli to mozliwe robice raz w miesiacu zdjecie sylwetki. ale bez napinania, ot tak poprostu.3. pamietajcie ze jezeli czegos sie naprawde chce to caly Wszechswiat pomaga Wam w tym aby to osiagnac.Jezeli dopadnie was jakis duch lenistwa, wyciagnijcie notatki, zdjecia i poogladajcie zapiski - tam jest czarne na bialym ze warto cwiczyc, biegac, poprostu ruszac sie!Powodzenia i wytrwalosci.PS: jezeli komus by sie chcialo zawsze moze wrzucic fotki tutaj i pochwalic sie osiagnieciami, a noz kogos zacheci do czynnego wysilku.
    czytelnik, 2008-12-30 01:17:40
    zgłoś
    Multiwitaminy
    Jakie przyjmujecie preparaty multiwitaminowe i jak one wam pomagaja? jezeli brales wczesniej jakies inne to czy zauwazasz jakas roznice?Ja dla przykladu podam ze kiedys stosowalem centrum, ale po reklamie w MH sprubowalem z Olimpu i powiem szczerze ze niby to tylko multiwitaminy ale roznica byla znaczna, min w samopoczuciu i odpoczynku potreningowym.
    czytelnik, 2008-12-30 01:22:36
    zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    wszystkim zycze osiagniecia swoich noworocznych postanowien!ja nigdy niczego sobie nie postanawialem, i zawsze bylo calkiem niezle, ale wiadomo ze czlowiek pazerny i za kazdym razem chce wiecej, wiec niestety ze mne tez tak bylo:)wiec jeszcze raz drodzy koledzy wytrwalosci zycze i zachecam do publikacjiswoich zdjec, tabel, wynikow i wszystkiego tego co moze pomoc jeszcze tym nie przekonanym do aktywnego spedzania wolnego czasu!Wszystkiego Dobrego!
    czytelnik, 2008-12-30 01:31:15
    zgłoś
    Jaki sport, taki pracownik
    elektronik, da sie podczepic pod informatyke - tez jestem zwolennikiem aktywnego spedzania wolnego czasu.
    czytelnik, 2008-12-30 01:34:06
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    \'zbinio18\' napisał(-a):Wiesz jeżeli będą efekty w co wierze to wrzucę fotki przed i po myślę że inni też )warto wrzucac systematycznie, np co miesiac, zeby moglo to dopingowac. nie martw sie jezeli na poczatku nie bedziesz zadowolony z efektow lub ich nie bedzie widac, one przyjda z czasem. Zadowolenie tez. Nie tylko Twoje.
    czytelnik, 2008-12-30 01:45:03
    zgłoś
    Multiwitaminy
    \'Shaq44\' napisał(-a):Dobrze zbilansowana dieta sprawia, że nie trzeba brać suplementów witaminowych. Natomiast odradzam soki Multiwitamina... Słodzone są kalorycznym cukrem i nie mają dużej zawartości witamin. Lepiej jeść świeże owoce, a pić wodę.Niestety z ta dieta to roznie bywa, w MH wyczytalem kiedys ze zeby dziennie dac cialu 100% dawke witamin trzeba by bylo zjesc kilkadziesiat kilogramow pokarmu. Maloprawdopodobne.Jezeli zas chodzi o owoce to ja jestem maniakiem blendera:) miksuje wszystko i ze wszystkim. a zaczelo sie niewinnie od przepisu w... MH:) Ale warto, naprawde polecam blender - swietna rzecz szczegolnie dla facetow dbajacych o to co w zoladku.
    czytelnik, 2008-12-30 23:45:43
    zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    \'Shaq44\' napisał(-a):Fajnie, że jest nas coraz więcej. Możemy stworzyć "Noworoczno-motywacyjną grupę wsparcia"Ta nazwa w dziwny sposob kojarzy mi sie z motywacyjna grupa wsparcia dla ludzi z problemami alkoholowymi. ale to tylko taka dygresja.
    czytelnik, 2008-12-30 23:56:20
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA