Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil czytacz

zgłoś
    Wreszcie!!!
    Wow! Wracam z urlopu i zaliczam niezle zdziwko! Oczywiscie pozytywne ))Mam nadzieje, ze portal bedzie sie preznie rozwijal i szybko pojawia sie nowe ciekawe rzeczy i wiecej galerii apetycznych dziewczyn!Pozdrowko for all!P.S. Mozna juz w www.e-kiosk.pl kupic nowego MH? Cos mi sie strona nie otwiera...
    Czytacz, 2009-01-07 22:22:52
    zgłoś
    Tropem wilków?
    I ja wtrace swoje trzy grosze, jesli mozna 2 lata temu mialem okazje posmigac skuterami po Tatrach. Frajda byla ogromna, bo spadlo w nocy chyba z pol metra swiezego puchu i jazda w nim byla ekstremalna - kilka razy w ciagu 5 godzin wyciagalismy kompletnie zakopane skutery z zasp Mielismy tez przewodnika, ktory wywiozl nas daleko od ludzkich siedzib na granicy slowacko-polskiej i kazal przeciskac sie waskimi lesnymi duktami. Wtedy jednak przez caly dzien nie spotkalismy innej grupy skuterowej i wydawalo mi sie, ze nie jest to duze obciazenie dla gor.Dzisiaj jednak, kiedy wypozyczalni skuterow jest w samym Zakopanem co najmniej kilkanascie, a kazda z nich ma co najmniej 5-8 skuterow, to juz chyba jest przegiecie. Niestety, kazda taka maszyna robi mase halasu, kazda z nich produkuje duzo spalin, kazda z nich ploszy zwierzeta i wkurza pieszych turystow. Jestem za ograniczeniem mozliwosci ich poruszania sie po otwartych terenach - niech jezdza tam, gdzie nie przeszakadzaja nikomu. Moze wyjsciem byloby tworzenie quadoparkow i skuteroparkow wzorem torow kartingowych?
    Czytacz, 2009-01-07 22:34:40
    zgłoś
    Przepisy!
    Licze na to, ze na samej stronie takich przepisow made by Mens Health bedzie wiecej. Juz jest kilka fajnych, a przede wszystkim prostych, ktore sobie sam moge zrobic, kiedy moja zonka wyjezdza w delegacje i musze sam pichcic albo kupowac gotowce A moj patent sniadaniowy to 400 ml kubek jogurtu z owocami, do ktorego wsypuje ile wlezie muesli. Mieszam i gotowe. I potem nie trzeba zmywac naczyn, tylko kubek do kosza, heh...Po edicie: sporo bialka i weglowodanow, wiec rano jak znalazl.
    Czytacz, 2009-01-07 22:57:07
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    \'saber\' napisał(-a):Swoją drogą przy okazji gratuluję trafienia na wykop:733 wykopy w 26 godzin... Fiu, fiu! To sie nieczesto zdarza na Wykopie tematom, ktore nie sa glupawymi filmikami z jutjuba....
    Czytacz, 2009-01-09 00:46:48
    zgłoś
    Fight Club
    Czy przypadkiem roznica miedzy laniem sie po mordzie do nieprzytomnosci w fight clubach, a boksem tajskim zawodowcow nie jest zbyt duza? Kilka razy ogladalem zawodowe walki muay thai i po ciezkich, nokautujacych ciosach, ze tak powiem, "trup" sciele sie w nich gesto...
    Czytacz, 2009-01-09 01:33:19
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Łączenie klata - barki ? Nie bardzo to widzę... To wbrew pozorom nie takie samobojcze. Kiedy trenujesz miesnie klatki piersiowej, zaangazowane sa rownie barkowe, wiec i tak sie mecza. Dokladasz do tego jeszcze cwiczenia na gorna i tylna czesc barkow, obie grupy miesniowe (klatka i barki) zmecza sie raz, a dobrze i maja potem duuuuzo cennego czasu na odpoczynek i regeneracje.
    Czytacz, 2009-01-11 23:18:47
    zgłoś
    Mam mały(?) problem
    Moja siostra studiuje w UK i co z nia rozmawiam, to ma cos do przygotowania na "next week". Prowadzacy zajecia, jak w normalnej szkole zadaja im mnostwo drobnych, ale wymagajacych sporo nakladow czasu i energii prac zaliczeniowych, zmuszajac ich do regularnej i systematycznej pracy. Sam ze studiow pamietam, ze ciezko bylo mi sie zmobilizowac, kiedy dowiadywalem sie, ze na jakims przedmiocie mam do przygotowania 2 prace na rok z terminami oddania na koncu semestrow.Generalnie mam sporo zastrzezen do sposobu organiacji i prowadzenia zajec na wspolczesnych polskich uczelniach, szczegolnie humanistycznych, ktore nijak nie przystaja do naszych czasow (wlacznie z wykladowcami), ale to juz temat na zupelnie inny watek...
    Czytacz, 2009-01-11 23:24:29
    zgłoś
    Dieta na spalanie tłuszczu
    FotoBike21, IMHO potrzebnych jest Ci przede wszystkim duzo aerobow - moze sporty zespolowe: pilka nozna, koszykowka? Ale nie 1-2 razy, tylko 3-4 razy w tygodniu po co najmniej 1-1,5 godziny.A jesli chodzi o diete, to te dwa artykuly wczesniej podlinkowane przez admina powinny tez pomoc.
    Czytacz, 2009-01-11 23:30:01
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Tak ,ale barki są jedną z najbardziej widocznych grup mięśniowych i na przykład wolę poświęcić na nią większą sesje przy łączeniu np. nogi - barki.Tak zmęczą się dobrze ,ale ,albo zrobisz dobry trening klaty - albo barków ,bo po klacie już będziesz miał barki wymęczone i nie zrobisz tak dobrze jak na "wypoczęty" mięsień .Nie powinno się łączyć dużej partii z deko mniejszą Jesli Twoim celem jest przyrost miesni, a nie srubowanie rekordow w wyciskaniu sztangi, to nie ma znaczenia, czy na barki bedziesz wyciskal 40 czy 50 kg. Najwazniejsze, bys przy budowaniu masy wyciskac w kazdej serii maksymalny mozliwy do wycisniecia ciezar. Jesli bedzie zmeczony, wyciskasz po prostu mniej, jesli wypoczety, wyciskasz wiecej.Ps: Pozory mylą spróbuj wykonać samemu ten trening ,a się przekonasz.Nie pisałbym tego, co powyżej, gdybym nie próbował. I nie był z wyników (przyrost masy) takiego łączonego treningu zadowolony.
    Czytacz, 2009-01-11 23:55:51
    zgłoś
    Robert Kubica: Pierwszy na mecie
    \'pazik911\' napisał(-a):Więcej osiągnęli w ubiegłym roku chociażby Leszek Blanik czy Tomasz Majewski.Czy mozesz mi przedstawic kryteria, na podstawie ktorych zdolales porownac osiagniecia zawodnikow uprawiajacych tak odlegle od siebie dyscypliny sportu jak wyscigi F1 i gimnastyka sportowa i ustalic, ze Blanik jest lepszy od Kubicy?Organizowanie jakichkolwiek plebiscytow, w ktorych wybiera sie najlepszego sportowca uprawiajacych rozne dyscypliny, jest karkolomne i najzwyczajniej w swiecie ich wyniki sa z gruntu falszywe. Co innego wybor "najbardziej popularnego" - to jest calkowicie policzalne
    Czytacz, 2009-01-12 00:02:41
1 2 3 ... 154
STRONA 1 z 154
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij