REKLAMA

Profil CzyDe

 • avatar
  zgłoś
  Błahe pytania - mądre odpowiedzi
  Dzień treningu - dzień przerwy - dzień treningu etc. Na pewno nie częściej bo tylko machasz bez sensu hantlami. I trenowac całe ciało najlepiej, ale to są 2 różne sprawy.
  CzyDe, 2013-01-08 11:19:35
 • avatar
  zgłoś
  Ubrania na siłownie
  'Preludius' napisał(-a):Dorzucę swoje zdanie do tego tematu. Dla mnie wygląd na siłowni nie jest aż tak istotny. Na siłownię idziesz po to aby dać z siebie wszystko tak żeby Twoja koszulka była delikatnie rzecz ujmując - mokra. T-shirt za 15 zł czy za 100 - what the diffrence? Jak i tak wypierzesz 'n' razy to praktycznie nic Ci z materiału nie zostanie. Konkluzja - t-shirt nie krępujący ruchów plus spodenki lub długie dresowe spodnie. Niekoniecznie z naszywką "najki" "adadis" - bo to Ci do szczęścia potrzebne nie jest.Zasadniczo spora, po dobrym treningu potrafię się 30s męczyć z mokrą koszulką (100% bawełna), żeby się odlepiła od ciała ;/ natomiast zwykła koszulka z materiału oddychającego za 30-40zł z sieciówki sportowej prawie w ogóle nie nasiąka, szybciej schnie przy praniu, jedyne co to potrafi się elektryzować.Set sportowy adidasa kupiony za stówę łohoho ze 4 lata temu używany średnio raz w tygodniu nadal się trzyma, chociaż nie wygląda już tak dobrze.Nie ma co przesadzać w żadną ze stron, zresztą potliwość jest cechą indywidualną i niektórym są potrzebne bardziej techniczne ubrania a innym nie.
  CzyDe, 2013-01-08 22:08:20
 • avatar
  zgłoś
  Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
  'Drapieżca' napisał(-a):Nie trzeba wierzyć w Boga, wystarczy być na bierząco z fizyką kwantową, by wiedzieć, że Bóg (Absolut) istnieć musi. Możesz rozwinąć o czyje konkretnie prace chodzi?Poza tym w odniesieniu do bieżącej fizyki kwantowej, słowo "wystarczy" jest lekko zabawne, bo żeby być naprawdę na bieżąco trzeba by mieć co najmniej doktorat z fizyki (habilitacja to w polskiej nauce rzecz bardzo względna) albo poświęcić analogiczną ilość czasu na naukę na własną rękę i właściwie nie interesować się naukowo niczym innym.
  CzyDe, 2013-01-13 01:00:53
 • avatar
  zgłoś
  Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
  Od razu Ci powiem, że nie trafisz do Drapieżcy pisząc "ciężko jest mi sobie wyobrazić" czy "wg mnie" bo odpisze Ci, że to dlatego, że masz mózg zatruty paszą dla zwierząt a tutaj nie chodzi o to co się wydaje tylko o to, co on wie. Zasadniczo taki motyw pojawia się pewnie w połowie postów
  CzyDe, 2013-01-13 01:25:13
 • avatar
  zgłoś
  Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
  'Drapieżca' napisał(-a):Nawiasem mówiąc, Kabała wyjaśnia jak zbudowany jest kosmos materialny i niematerialny. Dusza jest nieśmiertelna, bo to jest związane ściśle z budową kosmosu.Ale przecież archeolodzy powykopywali szczątki gigantów... Wielkie kości, duże ludzkie czaszki. Tylko o tym, na co dzień, nie mówi się w TV. Źródła, źródła. Nie podajesz, nie masz argumentów.Ja Cię pytam o kwantówkę a Ty wyjeżdżasz z Kabałą, zmieniasz temat bo nie masz merytorycznych argumentów?
  CzyDe, 2013-01-13 18:25:42
 • avatar
  zgłoś
  Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
  Fizyka kwantowa narodziła się z eksperymentów i teoretycznych rozważań dotyczących promieniowania ciała doskonale czarnego, efektów fotoelektrycznych, planetarnego modelu atomu i jeszcze paru zjawisk (fale materii, rozpraszanie Comptona).Kabała zdaje się jest dużo starsza, więc nie wiem dlaczego kwanty musiały czekac na Plancka i kolejnych uczonych (chociaż sam Planck nie do końca rozumiał i wierzył w swoje idee, ale to inna kwestia)
  CzyDe, 2013-01-13 19:19:30
 • avatar
  zgłoś
  Marki ceniące jakość
  Z butami się zgodzę, kumplowi buty się całkiem rozleciały po 3 dniach (podeszwa w połowie odpadła)
  CzyDe, 2013-01-13 22:13:22
 • avatar
  zgłoś
  Błahe pytania - mądre odpowiedzi
  'Adam5' napisał(-a):Ile gram kreatyny na dzień dla osoby grającej w piłkę i do tego trenującej na siłowni?Dział dieta, temat suplementacja.'nikt27' napisał(-a):Lepiej robić 2 serie po 15 cwiczen czy 3 serie po 10?Lepiej robić tyle powtórzeń, żeby ostatnie były wyraźnie trudne do wykonania przy poprawnej technicze. Okreslić cel treningowy i potem sprawdzić w jakim zakresie powinieneś pracować. A liczbę możliwych do wykonania powtórzeń regulować ciężarem lub trudnością (np w przypadku pompek czy podciągań - różne warianty i różne chwyty).
  CzyDe, 2013-01-13 22:17:14
 • avatar
  zgłoś
  Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
  Dieta z ujemnym bilansem kalorii, z ograniczoną liczbą węglowodanów, umiarkowana aktywność fizyczna (nie program 300 brzuszków bo ćwiczysz jedną partię czyli kilka-kilkanaście % swoich mięśni a reszta się leni).Od wody jeszcze nikt nie przytył Są miliardy stron gdzie są opisane sensowne diety redukcyjne
  CzyDe, 2013-01-14 19:35:02
 • avatar
  zgłoś
  Błahe pytania - mądre odpowiedzi
  Dobry pomysł, crossfit mógłby się faktycznie nadać tylko najlepiej w boxie ew. pod okiem kogoś doświadczonego - jest sporo ćwiczeń dość wymagających technicznie i można sobie samemu zrobić krzywdę.Ale krótkie treningi, dające satysfakcję, budujące kondycję i funkcjonalność mięśni - to wszystko się zgadza
  CzyDe, 2013-01-14 23:13:24
1 ... 2 3 4 ... 119
STRONA 3 z 119
REKLAMA