REKLAMA

Profil CzyDe

zgłoś
    Wypatrzyłeś jakiś ciekawy ciuch? Podziel się nim z innymi
    Buty fatalne, klasyczne chukka wyglądają o wiele lepiej.Kurtka - ja wolę bardziej klasyczne fasony, ale bordowa wygląda ciekawie, czarna raczej będzie smutna i ciągle czymś ubrudzona, granat czy grafit to lepsze kolory na codzień.
    CzyDe, 2015-12-05 18:07:34
    zgłoś
    Garnitur do 1 tys zł
    Jaki masz problem ze zmieszczeniem się w rozmiarówkę Bytomia czy Vistuli? Co jest nie tak, jak przymierzasz garnitur w rozmiarze 176? 
    CzyDe, 2016-01-16 15:53:32
    zgłoś
    Dziwna sylwetka
    Czyli nie mam raczej zespołu klinfeltera? Po cechach morfologicznych nie można jednoznacznie zdiagnozować zespołu Klinefeltera. Erdi, po czym u mnie podejrzewasz ZK?  Jak brak umiejętności czytania ze zrozumieniem jest jednym z wyznaczników to pewnie po tym. 
    CzyDe, 2016-01-28 20:33:05
    zgłoś
    Jak prać wełniane spodnie?
    W pralni chemicznej po 3 praniach spodnie nadają się do wyrzucenia. Zmień pralnię, a w poprzedniej złóż reklamację.
    CzyDe, 2016-02-22 14:08:54
    zgłoś
    Zakupy na wiosen-lato
    1.Torba Zamierzam kupić dobrą Torbę na dokumenty jedzenie itp zastanawiam sie nad;  http://www.skorzana....SOLIER-S12.htmlCzy Producent: SOLIER to dobra firma i torba szybko się nie rozleci ? I warta zakupu ?  Torba nie jest ze skóry tylko z plastiku wciskanego pod nazwą \"skóra ekologiczna\", wygląda tanio i szybko się niszczy. Już lepiej kup materiałową jak nie chcesz kupić porządnej skóry.  Zastanawiam się w miarę tanimi butami i dobrze wykonanymi bez chińszczyzny ze noga się zagotuje albo będzie śmierdzieć w butach będę około 12 h Dobre buty kosztują dużo, tego nie przeskoczysz w żaden sposób. 50% wydatków na strój powinno iść na buty, a druga połowa na ubrania (wszystkie razem wzięte). Do tego musisz mieć przynajmniej dwie pary butów, bo nie należy nosić tych samych butów dzień po dniu (zwłaszcza przy 12h w butach). Elegancie do roboty  Niestety żaden z tych modeli nawet nie zbliża się do elegancji. Polecałbym raczej coś w miarę klasycznego jak np tutaj http://www.krolewskiherb.pl/pl/c/Brogues-Brogsy/72  3.W co się ubrać do pracy by wyglądało buty eleganckie plus torba plus spodnie brązowe ,niebieskie  albo jasny +sweter albo koszula będzie to pasowało ?  Klasyczne granatowe dżinsy bez przetarć i obniżonego kroku itp będą ok, ale raczej na casual friday, przez większość dni jako spodnie wybrałbym chinosy w klasycznych kolorach: beżowe, granatowe, może oliwkowe/khaki, szary, może jakiś brąz. Do tego jasna koszula (biała/błękitna/jasnoszaara) gładka lub w delikatny wzór (krata, prążek - ale maksymalnie 2 kolory, bez robienia z siebie pajaca) i sweter typu v-neck lub kardigan. Zamiast koszuli może być koszulka polo. I unikaj domieszek poliestru i innych sztucznych, będziesz się pocił niemiłosiernie.  Mam czas 1 miesiąc by kupić jakiś struj do biura Kup też słownik ;)  Lubie chodzić w koszulach ale nie zapinać pod szyja ostatniego guzika bo się dusze  musi on być zawsze rozpięty.   Z góry dziękuje za rade i propozycje i poświęcony czas. Może nosisz za małe kołnierzyki? Powinno być tyle luzu, żebyś mógł włożyć jeden palec (ale nie za dużo, bo z krawatem wygląda to fatalnie). 
    CzyDe, 2016-02-28 15:13:08
    zgłoś
    Oszczędzanie w obcej walucie.
    By uniknąć zjawiska spreadu korzystacie z kantorów online czy też stacjonarnych?   Jeżeli chodzi o to to mogę śmiało polecić konta walutowe w Aliorze i wymianę walut w Alior Kantor, wygodnie i dobry kurs. Karta do konta praktycznie darmowa i super praktyczna przy zakupach online 
    CzyDe, 2016-02-28 16:44:58
    zgłoś
    Komponując siebie
    Czytam Was i podziwiam. Szanuję mężczyzn pracujących nad swoją osobowością. Niewielu Was takich.Tak trzymajcie... Na pewno więcej niż kobiet, bo one głównie wrzucą tekst typu \"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.\" i czują się usprawiedliwione no matter what
    CzyDe, 2016-04-25 10:54:01
1 ... 117 118 119
STRONA 119 z 119
REKLAMA