[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil czarne10

zgłoś
    Fight Club
    Witam wszystkich z Wawy i okolic bo do nich ten temat.Na początku napisze parę słów o sobie,mam od paru dni 17 lat,mieszkam w Warszawie,nie mam żadnego stażu w jakichkolwiek sztukach walki,jednak chciałbym przełamać rutynę tego życia i stworzyć coś na wzór Fight Clubu, stworzyć to może trochę za dużo powiedziane,chodzi mi o walki.Jeśli jest też ktoś z okolicy i tak samo jak ja chciałby się szkolić w praktyce nie w teorii i posiada bądź zna miejsce(mam na myśli jakąś polanę,łąkę,lasek,garaż,piwnice, cokolwiek tam gdzie nie będziemy zwracać na siebie uwagi ) gdzie można to robić to musi do mnie napisać.Możemy się wcześniej umówić i pogadać .Trzeba przełamać rutynę i coś ze sobą zrobić.Nie ma dla mnie znaczenia czy jesteś lepszy czy gorszy,czy coś trenowałeś czy nie,jak trenowałeś to szybko się przy tobie czegoś nauczę,jak nie trenowałeś to jesteśmy na takim samym poziomie.Pozdrawiam
    czarne10, 2010-08-30 21:40:50
    zgłoś
    Moje Wyzwania
    whitechocolatte ja ciebie rozumiem bo mam całkiem podobne plany jak ty,dlatego powodzenia i pamiętaj że to co leży daleko jest tak naprawdę bardzo blisko.
    czarne10, 2010-08-30 21:45:44
    zgłoś
    Fight Club
    Kilku wcześniejszych użytkowników o niczym innym nie pisało tylko tyle że oni są z innych miast,trochę opóźniona reakcja.Nie chcecie w niczym pomóc to po co wasze wypowiedzi Maciey i BernardHopkins?
    czarne10, 2010-08-30 22:36:30
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij