Profil M94

zgłoś
    Wzrost
    Ja już nie urosłem zostałem na 178cm.Ale nie martw się 178cm to przeciętny wzrost mężczyzny :D.Generalnie masz szansę jeszcze urosnąć do 21 roku życia ponieważ wtedy ustaje proces kostnienia także masz jeszcze czas a jak chcesz urosnąć to proponuje Tobie podciąganie na drążku i pływanie.I jeszcze jedno NIE GARB SIĘ!!! :P
    M94, 2014-04-09 01:08:16
    zgłoś
    Sposób na kaca
    Ja to generalnie przed snem jeśli jestem dość wstawiony wmuszam w siebie ok 1.5l wody a następnego dnia wstaje z lekkim kacem.
    M94, 2014-04-09 01:12:11
    zgłoś
    Zbędny balast.
    Tylko panie kolego areoby ja przy wzroście 178cm zredukowałem ze 105kg do 80kg w ciągu 9 miesięcy.Aktualnie chce jeszcze zgubić 7kg ale mniejsza z tym :D.Musisz odpowiednio dobrać dietę oraz się ruszać,pierwsze kilogramy które stracisz to woda.Trzeba mieć też również w sobie samozaparcie bo jak olejesz sprawę to nic z tego nie będzie,mnie się udało teraz pora na Ciebie ;).
    M94, 2014-04-09 01:18:16
    zgłoś
    Problemy w relacjach z kobietami
    Nie przejmuj się tym że nikogo nie masz to samo nieoczekiwanie przychodzi wtedy kiedy się tego nie spodziewasz.Rok temu przestałem myśleć że nikogo nie mam i bang w maju poznałem dziewczynę :-) (Co prawda już w sierpniu się wszystko skończyło bo zaczeła się prowadzić jak BMW a ja tego nie wytrzymałem ;-).Teraz jestem sam i jakoś się tym nie przejmuję mimo że znajomi robią mi uwagi żebym sobie kogoś po niej znalazł,jednak na dzień dzisiejszy stwierdzam że nie warto bo nie czuję takiej potrzeby. A morał jest taki nie myśl że jesteś sam bo one wyczuwają desperatów (sam nim byłem to wiem :-) ).
    M94, 2014-04-12 12:41:12
    zgłoś
    Nadmierna potliwość
    Witam. Mam pewien problem.Od okresu dojrzewania mam nadmierną potliwość w okolicach pach oraz na pośladkach.Są to jedyne dwa miejsca którę się pocą i to strasznie.Czuję się nie konfortowo kiedy mam strasznie spocone pachy lub spodnie są lekko wilgotne od potu. Jeśli ktoś może mi pomóc niech napiszę bo z tym problemem borykam się już kilka lat.
    M94, 2014-04-13 00:14:24
    zgłoś
    Golicie się na gładko, czy zostawiacie dłuższy zarost?
    Od kiedy mam zarost zawsze goliłem się na zero,ale teraz pomyślałem że pora na zmiany i zapuszczam zobaczymy co z tego wyjdzie bo już 3tyg się nie golę.
    M94, 2014-04-13 01:08:02
    zgłoś
    problemy z kręgosłupem, leźdzwie
    Najlepszym lekarstwem na ból pleców jest pływanie. ;)
    M94, 2014-04-13 01:09:57
    zgłoś
    Co robić, jak dać sobie spokój.
    Historia jak z filmu Ajlawju,weź ją na spacer potem porozmawiaj z nią i pocałuj bez ostrzeżenia jak nie będzie protestować to będziesz wiedział na czym stoisz.
    M94, 2014-04-13 14:09:31
    zgłoś
    Wyzwanie: powrót do byłej! - prośba o pomoc.
    Ja próbowałem wrócić do byłej ale niestety nic się nie zmieniła ona i znów kosza dostałem na wejściu.Nie warto sobie zawracać głowy byłymi bo to nigdy do czegoś dobrego nie prowadzi.Skoro ona nie chce wracać ani nie jest zbytnio zainteresowana to znak że nie jest Ciebie warta. B)
    M94, 2014-06-04 12:50:12
    zgłoś
    SexFriends
    Ja tam całe życie jestem w Friend Zone i jakoś przestało mnie to wszystko obchodzić poprostu wybrałem samotność :P
    M94, 2014-06-25 23:32:39
STRONA 1 z 2
REKLAMA