[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil Critical Thinker

zgłoś
    Przywitalnia
    Cześć. :) Poszedłem śladami znajomego i się zarejestrowałem. Zamierzam popracować nad swoim zdrowiem, dobrostanem i dobrobytem. Możecie mówić do mnie Leon. Jestem lekko przed 30stką. Jeśli miałbym dać zdanie, które mnie charakteryzuje to: \"Lubię myśleć, dobrze, nie koniecznie szybko.\"  Interesuje mnie mnóstwo rzeczy. Głównymi motywami wokół czego kierowały się moje zainteresowania były pytania:- Jak działa ten świat?- Dlaczego ludzie zachowują się jak się zachowują?Pod tym względem jest już dobrze, ale nauka o tym nigdy się nie kończy. ;) Od jakiegoś czasu odnawiam swoją dziecięcą pasję może nie popularną, ale która mnie fascynuje - szachy. W tym wieku mało kto zaczyna, ale to dla mnie jest jak tania terapia. :) Cieszę się, że mogę znaleźć się pośród Was. Pozdrawiam
    Critical Thinker, 2015-09-03 21:26:32
    zgłoś
    Przywitalnia
    Dzięki za przywitanie. Czy to takie oczywiste z tym BS? :rolleyes: Ja akurat nie dostałem bana tylko warna za wzmiantę o tym, że kolega żyje i ma się dobrze na innym forum. :ph34r: No i za wklejenie jego gołej klaty :lol:, która i tak była na forum...  P..p.p..p - Ola? Czy mnie zmysły nie mylą? :rolleyes: Tyle nicków, już mi się w głowie kręci.  :wacko: 
    Critical Thinker, 2015-09-04 00:35:27
    zgłoś
    Bliźniaczki
    Powiedzenie: zawsze jest druga szansa by zacząć wszystko od nowa - nabiera nowego znaczenia. B)
    Critical Thinker, 2015-09-04 16:06:09
    zgłoś
    Przywitalnia
    Croco rlz!!!!  Hej!
    Critical Thinker, 2015-09-04 20:47:32
    zgłoś
    Jak sobie poradzić po rozstaniu z dziewczyną ?
    Młody, Ty jesteś uzależniony. Uczucie dają endorfiny, a te uzależniają. Im szybciej się wyleczysz z romantyzmu tym lepiej. Nie jestem specem od kobiet, ale to są podstawy. Ona Cię testowała tzw. \"Shit test\", a Ty oblałeś. Kiedy mówiła, że ma wątpliwości, to sprawdzała Twoją reakcje. Jakbyś powiedział \"nie odpowiada Ci coś? To idź sobie\" - coś na tej zasadzie to by łańcuchem się do Ciebie przywiązała. Nie byłeś pewny siebie, a kobieta chce mieć przy sobie silnego mężczyznę. Prawdopodobnie do Ciebie nie wróci, bo podświadomie uważa Cię za miękką faje. Lecz kobiety lubią mieć \"opcje\" tak jakby im nie wyszło gdzie indziej to by móc wskoczyć na garnuszek do jakiegoś jelenia. Miej trochę godności facet i olej ją.Ewolucja- deal with it!
    Critical Thinker, 2015-09-05 13:20:36
    zgłoś
    Jak sobie poradzić po rozstaniu z dziewczyną ?
    Dlatego to jeszcze trwało, ale kobieta cały czas robi shit testy, bo musi być pewna. Wtedy odpowiedziałeś dobrze, ale czytaliśmy twoje kolejne odpowiedzi... próbowałeś przemówić do rozsądku, a kobiety działają na bazie emocji. Logika tu przeważnie nie działa.Ja też miałem swoje doświadczenia. Bezcenne. xD Dziewczyna zaczęła świrować to powiedziałem by spadała, to wtedy zrobiła wszystko, aby to trwało, a ja byłem pogubiony.Dobrze Ci tutaj napisali. Zainteresuj się fachową literaturą na temat kobiet, dowiedz się jak myślą i dlaczego świrują. Będziesz miał mniej problemów w przyszłości. Dla narkotyku jakim potrafi być kobieta nie warto niszczyć sobie życia i stać w miejscu. Popracuj nad sobą, dojrzej, popraw swoją samoocenę i podnieś swoją wartość. Dziewczyna z którą byłeś wyświadczyła Ci przysługę odchodząc, naprawdę. Jesteś teraz nieświadomy i bezbronny wobec kobiet, mogą robić z Tobą co ze chcą. Lecz tak naprawdę szukają ogiera, który im się nie da. ;) Z czasem twoja wartość może rosnąć, a ich główna wartość traci na wartości, nie ma co się śpieszyć. Pomyśl co by było gdybyś po 10 latach obudził się z nieodpowiednią kobietą, dzieciakami do wykarmienia, pewnie nie twoimi, kredytem hipotecznym itd.Młody jesteś świat do Ciebie należy. Tylko pracuj nad sobą i nad zrozumieniem jak to wszystko działa. ;)
    Critical Thinker, 2015-09-05 17:01:39
    zgłoś
    Przywitalnia
    Crocoloko Ludzki jest spoko. Witamy. xD :DDD
    Critical Thinker, 2015-09-06 19:38:32
    zgłoś
    Przywitalnia
    Czołem. Moc krokodyla niech będzie z nami! :)
    Critical Thinker, 2015-09-07 17:16:45
    zgłoś
    Przywitalnia
    No nie ładnie, ale co począć xDMały ten internet,Dobrze widzieć znajomą twarz na nowym tym razem neutralnym gruncie. ;)
    Critical Thinker, 2015-09-08 16:07:18
    zgłoś
    Przywitalnia

Critical Thinker, 2015-09-09 02:36:14
1 2 3 ... 15
STRONA 1 z 15
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij