REKLAMA

Profil cris

zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    Ładna reklama wyżej powstała...Dobrym rozwiązaniem będzie drążek, który pomoże Ci rozbudować plecy i mięśnie brzucha. Sztangielki również są świetnym rozwiązaniem i zajmują mało miejsca. Możesz spróbować jako dodatek podpórki do pompek (fajna opcja). Jak lubisz sporty walki, kup worek bokserski.
    cris, 2009-07-12 13:46:29
    zgłoś
    Perfumy
    Kenzo Pour Homme to mój number 1 ;P Sporo je używam i wcale się nie nudzą.
    cris, 2009-08-26 11:20:57
    zgłoś
    Szkoła
    Rozpocząłem dzisiaj czwarty rok technikum. Z pewnością najcięższy... ( Matura, egzamin zawodowy). Tym bardziej brakuje dawnych beztroskich czasów ;P Planuje w przyszłości zaocznie studiować, ale ciekaw jestem co przyniesie przyszłość.
    cris, 2009-09-01 14:18:26
    zgłoś
    Zakłady Bukmacherskie :)
    Luki, ja osobiście z chęcią bym zobaczył te analizy Ja bawię się w to jakies 1,5 roku. Prowadzę statystyki sobie i jestem na plusie, ale kokosów z tego nie ma
    cris, 2009-09-05 12:54:59
    zgłoś
    tego tematu jeszcze nie było...
    Podoba mi się to, że autor tematu szuka swojej drogi. Czekasz na to co da Ci szczęście, a nie udajesz, że wszystko jest dobrze. Ja mam podobne podejście, chociaż nie myślę o przeprowadzce w tak dalekie strony. Nie zwracaj uwagi kiedy ktoś powie: "jesteś naiwny", tylko działaj dalej w kierunku marzeń! Pozdro
    cris, 2009-09-28 19:19:29
    zgłoś
    Wasze komórki
    Ja jestem załamany ofertą jaką zaprezentowali mi w erze. Jestem tam od 4 lat w abonamencie, a czuje się jakbym dopiero u nich startował... Mam niski abonament i do telefonu , który mi sie podoba musiałbym dopłacić 700 zł czyli tyle co jest wart normalnie w sklepie.
    cris, 2009-11-22 19:50:08
REKLAMA