REKLAMA

Profil billcolavita

zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Witam! Jestem nowy na forum, chciałbym zapytać co sądzicie o moim planie treningowym, mam 192cm, waga 87kg, biceps 34cm, klata 100cm, pas 90cm, udo 60cm, łyda 40cm. Jestem po trzytygodniowym planie ogólnorozwojowym, a teraz chciałem zacząć trenować poszczególne partie osobno:I DZIEŃKlatka: wyciskanie na ławce płaskiej, 4serierozpiętki, 4 seriewyciskanie hantli na ławce skośnej, 4 serieBiceps: uginanie przedramion z hantlami stojąc, 4 serieuginanie przedramion z hantlami w podparciu o kolano, 3 seriemodlitewnik, 4 serieII DZIEŃBarki: wyciskanie hantli siedząc, 4 serieunoszenie hantli w bok, 4 serieszrugsy, 4 serieTriceps: wyciskanie fr. stojąc, 4 seriepompki triceps-owe, 4 seriewyciskanie sztangi w wąskim nachwycie, 3 serieIII DZIEŃ Nogi: przysiady z hantlami, 4 seriewspięcia na palce, 4 seriewchodzenie na ławkę z hantlami, 4 seriewykroki z hantlami, 4 serieIV DZIEŃPlecy: przyciąganie hantli w leżeniu na ławce, 4 serieprzyciąganie sztangi do brody, 4 seriepodciąganie na drążku, 4xMAXCodziennie aerobiczna szóstka weidera, dodatkowo rano ''łykam'' 35g białka serwatkowego oraz 35g tego białka po treningu. Dodatkowo po każdym treningu wskakuje na rower stacjonarny, pół godzinki . Proszę o ocenę planu.P.S. Między III i IV dniem treningowym zawsze jest minimum jeden dzień odpoczynku. Pozdro.
    billcolavita, 2010-12-18 11:51:40
    zgłoś
    Nie robię przysiadów ze sztangą tylko z hantlami, staż pół roku ;D. Cel właściwie ogólnie poprawa sprawności, wszystkiego po trochu. Z tym tricepsem to jakbyś proponował to zmienić? Klata i triceps, barki i bicek?Z brzuchem to troche cieżko bo robie A6W a to trzeba co dzień trenować Dzięki za dobre rady.
    billcolavita, 2010-12-18 12:28:32
    zgłoś
    Dieta jest myślę, że dobra Czemu wyrzucić A6W? Dobrze mi na brzuch wchodzi. Nie koniecznie mnie masa interesuje, bo waże dość sporo, bardziej może spalenie tłuszczu i trochę więcej siły by się przydało. P.S. co do diety to zawsze rano shake z białkiem, na drugie coś jakaś sałatka z menshealth, obiad pierś z kurczaka bądź jakaś wołowinka, ryż, warzywo, po treningu shake( mrożone owoce, białko, mleko 0.5%) Kolacja lekka kanapka z serkiem i jakieś warzywko. Pozdro.
    billcolavita, 2010-12-18 12:40:42
    zgłoś
    Wiem, ale jajecznicy do szkoły nie zabiorę, a sałatkę do pudełka włożę i w szkole mogę sobie zjeść , na szczęście ostatnia klasa to się pewnie dieta zmieni. Co do płatków owsianych to nie za bardzo wiem z czym je jeść. Kupiłem już jakieś, ale brak mi jakiś przepisów, jedni mówią żeby gotować inni, że nie i już sie pogubiłem, może powiedz jak wygląda twoje przykładowe śniadanie, będę wdzięczny.
    billcolavita, 2010-12-18 13:07:39
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Witam! Sorry, że nowy temat, ale nic podobnego (z tym filmem) nie znalazłem. Moje pytanie jest proste: czy warto wykonywać ten trening mięśni brzucha?[yt]http://www.youtube.com/watch?v=3fU_8kJeXeE[/yt][color=\"#FF0000\"]Nie znalazłeś ??? Na forum jest ponad 20 tematów na temat brzucha, proponuję na przyszłość zapoznać siez 6 pkt. 'Zasad Forum'[/color]
    billcolavita, 2011-01-19 15:16:57
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Witam, przy wzroscie 190cm i wadze 85kg regularnie cwiczę siłowo, mam tez dietę. CHciałbym zwiększyć trochę mięśnie a potem je wyrzeźbic czy jest to mozliwe do powiedzmy wakacji, no i jakie odżywki byscie polecali, teraz łykam tylko białko serwatkowe ale myslalem zeby tak w kwietniu kupic cos na spalanie tłuszczu. pozdro.
    billcolavita, 2011-01-25 17:25:28
    zgłoś
    A czy jako dowiadczony moglbys mi w tym trohce pomoc? wiem ze jest forum ale tyle roznosci sie tu pojawia ze masakra:) Moze na priv daj pare linkow albo wlasny pomysl ktory moglbym wykorzystac
    billcolavita, 2011-01-25 18:12:41
    zgłoś
    Treningoponiedzialek: klata i bicek-wyciskanie na ławce prostej 4x10-rozpietki 4x10-wyciskanie hantli na lawce skosnej 4x10-pompki 4xmax (nie zrobie ich duzo dlatego max)-uginanie ramion ze sztanga 3x10-uginanie ramion z hantlami w chwycie mlotkowym 3x10-modlitewnik 3x10wtorek(nogi)-przysiady z hantlami 4x10-mc na prostych nogach 4x10-wspiecia na palce 6x10czwartek(barki i tricpes)-unoszenie hantli w bok 4x10-wycikanie hantli siedzac 4x10-szrugsy hantlami 4x10-wyciskanie fr stojac 3x10-pompki tricepsowe 3x max-wyciskanie w waskim nachwycie 3x10pt (plecy)-podciaganie podchwytem 4xmax-przyciaganie sztangi do brody 4x10-przyciaganie hantli lezac na lawce brzuchcem do dolu 4x10-podciaganie nachwytem 4xmaxten plan trenuje juz 6 tygodni, przed tem był plan ogolnorozwojowy (3tyg) biore bialko serwatkowe nie myslalem jeszcze o czyms mocniejszym bo mowie na masie tak bardzo mi nie zalezy (tylko troche tak 2-3kg) bardziej na rzezbie np. odslonieciu 6packu
    billcolavita, 2011-01-25 18:35:25
    zgłoś
    Oczywiscie przepraszam zapomnialem dopisac na kazdym treningu cwiczenia na brzuch obowiązkowo (rozne, z mh, z youtube'a)
    billcolavita, 2011-01-25 20:29:42
    zgłoś
    Filmy dające do myślenia.
    Mój ulubiony film (taki który mnie motywuje i sprawia uśmiech na twarzy) to AMERICAN BEAUTY
    billcolavita, 2011-01-27 16:14:19
1 2 3 ... 87
STRONA 1 z 87
REKLAMA