[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil sw90

zgłoś
    Efekty po 4 mies. siłowni - małe?
    \'Bender\' napisał(-a):No tak, inaczej nikt nie będzie wiedział, że ćwiczysz dopóki nie ściągniesz koszulki. No chyba, że Ci na tym nie zależy zgadzam się, natomiast ja sam zacząłem niedawno ćwiczyć nie po to żeby zwiększać masę na tyle, żeby z daleka była widać że ćwiczę, a dla siebie, bez konieczności kilkukrotnego zwiększania rozmiarów. ale to zależy od preferencji
    sw90, 2011-05-27 00:32:32
    zgłoś
    "Zemsta" byłych
    skoro tak zareagowała (jeśli to oczywiście ona), to może warto się zastanowić czy to jednak nie ty dałeś jej do tego jakiś powód.ja nigdy takiej sytuacji nie miałem i mam nadzieję że nie będę miał, ale na wszelki wypadek nie mam na razie samochodu;P
    sw90, 2011-05-27 09:29:07
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    ja od lat jestem za Barcą, choć to nie oznacza że nie obawiam się o wynik. Jeśli w pierwszej połowie nie padną gole, może wygrać Manchester bo Barcelona będzie grała coraz mniej cierpliwie, ale wierzę że to Katalończycy wygrają, bo bądź co bądź grają obecnie najlepszą piłkę na świecie
    sw90, 2011-05-28 16:17:49
    zgłoś
    co sądzicie o meczu?moim zdaniem bardzo dobre widowisko, kibicuję Barcelonie więc cieszę się z rozstrzygnięcia, choć z drugiej strony szkoda że Manchesterowi zabrakło ambicji żeby biegać przez cały mecz tyle co w pierwszych minutach gdy Barca nie mogła zbytnio pograć no i jest lekki niesmak po spalonym Giggsa przy akcji bramkowej, ale to akurat pomogło widowisku. no i trzeba oddać że i w drugą stronę miała miejsce kontrowersja, z ręką Villi we własnej 16nastce. ale cóż, wygrali lepsi!
    sw90, 2011-05-28 23:54:12
    zgłoś
    fakt, i za każdym razem protestował że faulu nie było;P
    sw90, 2011-05-29 10:49:18
    zgłoś
    wiesz, pisać że ktoś kibicuje drużynie tylko dlatego że jest na topie, nie wiedząc jak jest naprawdę to sobie możesz... ja np. kibicuje Barcelonie od 1999 roku, miałem wtedy 9 lat i właśnie mecz Barcelony pamiętam jako pierwszy ze swojego życia.zapewne wielu jest kibiców Barcy, którzy kibicują jej od niedawna, ale generalizować nie można, bo obrażasz jej prawdziwych wiernych kibiców. nawiasem mówiąc taka opinia to moim zdaniem słabe tłumaczenie rozgoryczonego fana którejś z drużyn, której nie idzie i szukanie głupiego wytłumaczenia. Ty równie dobrze możesz być kibicem United. Oni w samych Chinach mają pewnie z pół miliarda kibiców, też są jakby nie było na topie od wielu lat, ale jakoś o tym klubie nikt nie raczy powiedzieć że ma "sezonowych kibiców" i że dopinguje drużynę która ma wielu innych fanów, a to przecież taaaaki wstyd.
    sw90, 2011-05-29 15:33:53
    zgłoś
    mnie wspominanie dawnych sukcesów polskiej reprezentacji zaczęło w pewnym momencie drażnić. wówczas inaczej wyglądał futbol, była inna rzeczywistość, nie tak rozwinięta i skomercjalizowana... nie sposób zestawić mi np. Deynę z jakimś klasowym współczesnym rozgrywającym, czy Bońka z najelpszymi obecnie napastnikami świata. może też jestem na to za młody, ale czasy tak się zmieniły, że według mnie to bezcelowe. dlatego tak irytują mnie wypowiedzi byłych gwiazd polskiej piłki z cyklu "za naszych czasów...". Fakt, mają się czym pochwalić, ale uważam że ewolucja piłki spowodowała, iż ze swoimi umiejętnościami na współczesnych stadionach nie mieliby czego szukać... z całym szacunkiem dla nich i ich osiągnięć oczywiście!
    sw90, 2011-06-01 00:26:38
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    ja się utrzymuję w bardziej komercyjnych klimatach, głównie dlatego że nie zawsze mam czas zakupić i przesłuchać coś niszowego bądź sięgnąć do klasyki jakichś gatunków. ostatnio słucham nowego Slums Attack, dopuszczam możliwość że wielu z was nie trawi takiej muzyki a tym bardziej Peji, dlatego na ewentualną krytykę jestem gotowy;D
    sw90, 2011-06-01 00:29:58
    zgłoś
    ale pykają... jeśli będę miał kiedyś syna, wywożę go do Hiszpanii!
    sw90, 2011-06-02 16:08:57
    zgłoś
    wracając do głównej myśli tematu... w polskiej lidze najbardziej kibicuję Lechii, z uwagi na to, że wkręcił mnie w to ojciec, który się wychował przy Traugutta. co prawda mieszkam bliżej gdyni, ale rodzinne tradycje ukształtowały mnie biało-zielono.z uwagi na to, śledzę też wyniki zaprzyjaźnionej Wisły, którą od czasów Kasperczaka uważam za najlepszą drużynę w Polsce. dlatego sfrustrowałem się przed chwilą, czytając że Biała Gwiazda nie porozumiała się ws. wykupienia Chaveza, który w tej chwili był najlepszym stoperem drużyny. ponoć jego macierzysty klub oczekiwał ok. 600 tys. USD, co przecież nie jest jakąś wygórowaną ceną za takiego piłkarza... cóż, istnieje też możliwość że sam Chavez za bardzo się wycenił, ale takich szczegółów nie znam...
    sw90, 2011-06-02 20:10:45
1 2 3 ... 107
STRONA 2 z 107
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij