Profil sw90

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2011: dziesiątka w finale
    ja osobiście dopiero zaczynam się za siebie brać, przede mną bardzo bardzo długa droga, dlatego dla mnie wszyscy którzy się zgłosili są już wygranymi!uważam akurat że w tym etapie najbardziej liczył się wygląd, a nie historia jaką każdy opisał, bo jak wiadomo ciężko byłoby jury stwierdzić, czy ktoś pisze prawdę, czy zwyczajnie podkoloryzowuje. Teraz, gdy finaliści spotkają się na sesji, jury będzie mogło nie tylko im się przyjrzeć, ale też ich poznać. dlatego pisanie że już wiadomo kto wygra, bo jest ładny i w ogóle cacy jest bez sensu.na forum jestem od niedawna, ale zdążyłem zauważyć że Waldi to swój gość, dużo się udziela i przede wszystkim stara się doradzać innym, dlatego na ten moment byłbym skłonny oddać na niego głos. ale wszystko może mi się odmienić jeśli zobaczę zdjęcia z sesji, żałuję tylko że tak naprawdę finalistów nie "poznamy", bo oprócz tego co w mięśniach liczy się też to co każdy ma w głowie. a jeśli ktoś ma tam tylko przeciąg, to nie mógłby liczyć na mój głos, a tak oceniać trzeba po wyglądzie, w końcu to konkurs na okładkę życzę Waldiemu powodzenia, liczę że, tak jak sugerował, będzie wyglądał jeszcze lepiej niż na zamieszczonych tu zdjęciach, a wtedy na pewno szansę na zwycięstwo będzie miał
    sw90, 2011-05-24 17:02:21
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    zgadzam się ze wszystkimi, jak chcesz pokazać się jakoś fajnie, to ubierz się z większa klasą od reszty, a niekoniecznie bardziej wyluzowany. Mi na przykład ta koszula w ogóle się nie podoba, nie tylko w tym zestawie... dżinsy od biedy można b przeżyć, ale brak eleganckich butów to przesada. Ogólnie: nawet jak na przebranie zestresowanego uczniaka który próbuje pokazać że jest wyluzowany i ma tą maturę ustną gdzieś bo jest fajny, słabo.i pokazuje brak szacunku do komisji, ja na ich miejscu gdybym cię tak zobaczył, nie omieszkałbym wyszukać najtrudniejszych pytań z kapelusza, po to żeby cię sprowadzić na ziemię ;P
    sw90, 2011-05-27 00:11:58
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    ja od lat jestem za Barcą, choć to nie oznacza że nie obawiam się o wynik. Jeśli w pierwszej połowie nie padną gole, może wygrać Manchester bo Barcelona będzie grała coraz mniej cierpliwie, ale wierzę że to Katalończycy wygrają, bo bądź co bądź grają obecnie najlepszą piłkę na świecie
    sw90, 2011-05-28 16:17:49
    zgłoś
    co sądzicie o meczu?moim zdaniem bardzo dobre widowisko, kibicuję Barcelonie więc cieszę się z rozstrzygnięcia, choć z drugiej strony szkoda że Manchesterowi zabrakło ambicji żeby biegać przez cały mecz tyle co w pierwszych minutach gdy Barca nie mogła zbytnio pograć no i jest lekki niesmak po spalonym Giggsa przy akcji bramkowej, ale to akurat pomogło widowisku. no i trzeba oddać że i w drugą stronę miała miejsce kontrowersja, z ręką Villi we własnej 16nastce. ale cóż, wygrali lepsi!
    sw90, 2011-05-28 23:54:12
    zgłoś
    fakt, i za każdym razem protestował że faulu nie było;P
    sw90, 2011-05-29 10:49:18
    zgłoś
    wiesz, pisać że ktoś kibicuje drużynie tylko dlatego że jest na topie, nie wiedząc jak jest naprawdę to sobie możesz... ja np. kibicuje Barcelonie od 1999 roku, miałem wtedy 9 lat i właśnie mecz Barcelony pamiętam jako pierwszy ze swojego życia.zapewne wielu jest kibiców Barcy, którzy kibicują jej od niedawna, ale generalizować nie można, bo obrażasz jej prawdziwych wiernych kibiców. nawiasem mówiąc taka opinia to moim zdaniem słabe tłumaczenie rozgoryczonego fana którejś z drużyn, której nie idzie i szukanie głupiego wytłumaczenia. Ty równie dobrze możesz być kibicem United. Oni w samych Chinach mają pewnie z pół miliarda kibiców, też są jakby nie było na topie od wielu lat, ale jakoś o tym klubie nikt nie raczy powiedzieć że ma "sezonowych kibiców" i że dopinguje drużynę która ma wielu innych fanów, a to przecież taaaaki wstyd.
    sw90, 2011-05-29 15:33:53
    zgłoś
    mnie wspominanie dawnych sukcesów polskiej reprezentacji zaczęło w pewnym momencie drażnić. wówczas inaczej wyglądał futbol, była inna rzeczywistość, nie tak rozwinięta i skomercjalizowana... nie sposób zestawić mi np. Deynę z jakimś klasowym współczesnym rozgrywającym, czy Bońka z najelpszymi obecnie napastnikami świata. może też jestem na to za młody, ale czasy tak się zmieniły, że według mnie to bezcelowe. dlatego tak irytują mnie wypowiedzi byłych gwiazd polskiej piłki z cyklu "za naszych czasów...". Fakt, mają się czym pochwalić, ale uważam że ewolucja piłki spowodowała, iż ze swoimi umiejętnościami na współczesnych stadionach nie mieliby czego szukać... z całym szacunkiem dla nich i ich osiągnięć oczywiście!
    sw90, 2011-06-01 00:26:38
    zgłoś
    ale pykają... jeśli będę miał kiedyś syna, wywożę go do Hiszpanii!
    sw90, 2011-06-02 16:08:57
    zgłoś
    ponoć chcą sprowadzić 3-5 zawodników, więc może znajdą kogoś na każdą z tych pozycji. ale rzeczywiście obrona to priorytet, nawet ostatnio nie było z nią najlepiej. a czasem mam wrażenie, że jeśli nie w tym roku, to już nigdy nie zobaczę polskiej drużyny w LM... ale fakt, ja też wierzę w Maaskanta i Valcxa, jeśli ktoś ma odpowiednio wzmocnić zespół to właśnie oni
    sw90, 2011-06-02 23:45:27
    zgłoś
    czasu w sumie nie mają za wiele, ale coś już się tam chyba zaczyna dziać na szczęście
    sw90, 2011-06-02 23:45:29
1 2 3 ... 83
STRONA 1 z 83
REKLAMA