REKLAMA

Profil cemaciek

zgłoś
    Tasiemce, ale nie w organizmie
    3 sezon True Blood już niedługo. Nie pamiętam, kiedy ostatnio czekałem na kontynuację jakiegokolwiek serialu/filmu tak bardzo, jak na TB....I przy okazji witam wszystkich, ponieważ wpisuję się po raz pierwszy na forum.
    cemaciek, 2010-04-30 16:16:43
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie

cemaciek, 2010-04-30 16:19:45
    zgłoś
    Żylaki a trening.
    Witam wszystkich.Mam dosyć poważny, moim zdaniem, problem. Kilka tygodni temu po treningu zwróciłem uwagę na powiększoną żyłę z tyłu uda, nad kolanem. Teraz już praktycznie nie mam wątpliwości, że pojawia się pierwszy żylak No cóż, niektórzy tak mają. Ja najprawdopodobniej dziedziczę po ojcu. Kiedyś może się z tym pogodzę.Ale na razie nie jest łatwo Mam dopiero 24 lata, żyję dość aktywnie a od jakichś 2 miesięcy solidnie też na siłowni.I odnośnie tych treningów mam kilka pytań:1. Czy przyśpieszone pojawienie się żylaka może być spowodowane ćwiczeniami z ciężarami?2. Czy jeżeli tak, to muszę zrezygnować z ćwiczeń na nogi - martwy ciąg, przysiady ze sztangą?3. Czy powyższe ćwiczenia można skutecznie zastąpić innymi (maszyny odpadają - nie mam dostępu)?Dotychczas na nogi wykonywałem martwy ciąg i przysiady w liczbie 4x10 z takim ciężarem, żeby ostatnie powtórzenie w serii było "na styk". Treningi 3x w tygodniu - pon, śr, pt. W ramach rozgrzewki ok 15km ostrego pedałowania na rowerze (w drodze na siłownię, część pod ostrą górkę) i jakieś pajacyki, lekki stretching.Fizycznie nie wyglądam źle - 180cm wzrostu, 88kg wagi. Pracuję głównie nad spalaniem tkanki i rzeźbą.Rozglądałem się trochę w temacie w internecie, ale generalnie każdego "życzliwego" stać najwyżej na odpowiedź: "Pogódź się z tym", "Wyżej dupy nie podskoczysz" etc No, ale co można zrobić, żeby odwlec w czasie?
    cemaciek, 2010-05-24 08:20:26
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Przez ostatni miesiąc na ostro:Bullet for My Valentine najnowsza płyta "Fever", głównie:Oraz All That Remains z The Darkened Heart:
    cemaciek, 2010-05-24 09:10:12
    zgłoś
    Żylaki a trening.
    Konsultacje z lekarzem mam w planach. Jednak z dostępem do lekarza sportowego mogę mieć pewne kłopoty.Tak czy inaczej, dzięki za wszystkie rady. Sprawdzę, jak to jest z tym nadciśnieniem itp.A wie ktoś coś o ćwiczeniach? Jeżeli nie powinienem cisnąć w przysiadach i ciągu, to co pozostaje?
    cemaciek, 2010-05-24 13:37:34
    zgłoś
    Japonki
    Nie różowe, tylko z plastikowym kwiatkiem i cekinami Nie noszę w zasadzie tylko dlatego, że są niewygodne i nie lubię jak mnie coś między palcami pije A opinie innych nt tego, czy są męskie, czy nie to... pfff.
    cemaciek, 2010-05-24 14:03:57
    zgłoś
    Żylaki a trening.
    Nie jest tak, że się nie chce latać po lekarzach. Jak trzeba lub jest uzasadniona obawa, to idę i już. Prasowe doniesienia, że faceci boją się lekarzy mnie nie dotyczą.Mam nadzieję, że zawału lub udaru uniknę. Nie jestem osoba otyłą, przez 10 lat trenowałem piłkę nożną, 5 siatkówkę i kosza. Ciężary nawet te duże też nie są dla mnie tajemnicą. Ale cholera w dzisiejszych czasach niczego to nie dowodzi. Nie takie "okazy zdrowia" padają podczas różnych zawodów.
    cemaciek, 2010-05-24 14:17:45
    zgłoś
    Powrót do zdrowia - czas zacząć
    Jeżeli chcesz tylko stracić na wadze i tkance to dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem będzie dla Ciebie właśnie pływanie i rower/bieganie. Nie jest to najszybsze rozwiązanie ale właśnie najbezpieczniejsze.Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Moja kontuzja nie była tak poważna, ale przez złamanie podczas meczu obojczyka i pęknięciu w barku straciłem prawie 4 miesiące życia i zyskałem ok. 10 kilogramów Do ostrych treningów wróciłem dopiero po ok. roku, ale wyglądam i czuję się teraz lepiej niż przed wypadkiem.
    cemaciek, 2010-05-24 14:30:00
    zgłoś
    Powrót do zdrowia - czas zacząć
    Racja, jeśli chodzi o spalanie kalorii. Ale nie jest pewnie żadną tajemnicą, że chyba wszyscy oprócz stracenia paru kilogramów chcieliby coś też wyrzeźbić. A tu już tak łatwo i szybko chyba by nie poszło.
    cemaciek, 2010-05-24 14:52:12
    zgłoś
    Jaki szampon i odżywka ?
    Shauma, Garnier Fructis i ten jak mu tam Herbal Essences (ten od orgazmów pod prysznicem). Ale chyba przynajmniej 2 spośród tych 3 już trudno znaleźć.Gdy jeszcze kilka lat temu miałem długie włosy i po każdym prysznicu musiałem wyciągać włosy z odpływu zacząłem kupować właśnie Garnier Fructis (taki w fajnej zielonej buteleczce) z jakiejś linii wzmacniającej. Włosy super wyglądały, dobrze się rozczesywały mniej ich gubiłem. Zdecydowanie obok Clear for Men najlepszy z jakiego korzystałem.Edit: Dopiero zwróciłem uwagę, że starocia odkopałem No nic, może komuś się przyda
    cemaciek, 2010-05-24 15:13:51
STRONA 1 z 2
REKLAMA