REKLAMA

Profil viejra

zgłoś
    Pompki: przepis na większą klatkę
    Również dodam ten trening do mojego planu, efektami postaram się podzielić za 8 tyg. Przy fazie 1 dodam jeszcze pompki z nogami na podwyższeniu.
    viejra, 2012-03-04 18:45:34
    zgłoś
    heheh Kapral mam to samo, następne dostawne to ledwo co wychodzą ale również cisne póki nie padne pysk. Po treningu czuje się świetnie, przy starcie było 109 w klacie zobaczymy jak to będzie wyglądało za 7 tygodni. Odezwe się znowu w następnym tygodniu.
    viejra, 2012-03-12 16:26:23
    zgłoś
    Ok zaczynam 2 fazę, jest dobrze narazie, w końcu udało się zrobić wszystkie 3 ćwiczenia z 1 fazy, każde po 4 serie 15 powt. Zobaczymy jak 2 Faza będzię niszczyć klatę !
    viejra, 2012-03-18 13:09:52
    zgłoś
    Niestety z powodu natłoku spraw nie miałem jak wykonać poprawnie i w pełni 2 treningów kompletnych, dlatego nie liczę tego tygodnia. Zaczynam od Poniedziałku więc fazę 2 ponownie. Zakwasy, here I come !!!
    viejra, 2012-03-24 20:35:13
    zgłoś
    \'sobelman\' napisał(-a):Myślę, że samymi pompkami "klaty" nie da się "zrobić". Największy wkład w obwód klaty ma mięsień najszerszy grzbietu (latissimus dorsi) a właściwie dwa, bo tyle ich mamy. Mięsień piersiowy większy (musculus pectoralis major), zarówno lewy jak i prawy (bo też mamy dwa), dają mniejszy wkład w obwód klatki, a ich "piłowanie" niezrównoważone rozwojem antagonistów, czyli najszerszych grzbietu, spowoduje efekt odwrotny od zamierzonego. Piersiowe będą mieć duży tonus i ściągną "klatę" z przodu. Delikwent zacznie się garbić, a jego klata optycznie staje się mniejsza. Mało tego. Bez progresji obciążenia, rozwój się zatrzyma dość szybko, znaczy masy nie zrobimy, a progresja powtórzeń da najwyżej rzeźbę i ... zmniejszenie masy (bo spalimy tłuszcz). Za to nastąpi dalsze zwiększenie napięcia mięśni piersiowych (tonusu) i delikwent będzie się garbił jeszcze bardziej.No ja się z tym zgadzam, ten trening dodałem poprostu do ogólnego FBW w celu przygotowania się do powrotu na siłkę
    viejra, 2012-03-26 16:03:14
    zgłoś
    Dieta Dukana: białkiem w tłuszcz
    Osobiście nie polecam tej diety, 2 znajomych ja stosowało i o dziwo jeden i drugi po zakończeniu "kuracji" przytył spowrotem tyle samo co schudł nie jedząc wcale w fast foodach.
    viejra, 2012-08-14 12:25:48
    zgłoś
    Facet do poprawki
    Chyba bym musiał upaść na głowę aby płacić kilka tysięcy by wybielić sobie rozstępy Modelem nie zamierzam być więc chyba mogę z nimi żyć
    viejra, 2012-08-17 14:12:35
REKLAMA