REKLAMA

Profil cameron

zgłoś
    Książki - Opinie
    Może troche nie na temat bo tutaj to raczej książki o diecie ale nie ma chyba potrzeby zakładania nowego tematu dlatego pytam tutaj- Czy warto zainwestować w jakieś książki związane z nauką, uczeniem się stricte? Ktoś poleci jakies pozycje lub ma jakieś doświadczenia w tym kierunku ? Pracuję i mam zamiar dalej pracować w branży która wymaga ciągłego doszkalania się (IT). DLatego zastanawiam się być może napisał ktoś jakąś ciekawą pozycję.  PS Jeśli można proszę żeby się jugger nie wypowiadał i tak się nie dogadamy :)cześć! w mojej opinii zdecydowanie tak. Zawsze warto inwestować w siebie, a takie książki bardzo rozwijają człowieka. Ja zazwyczaj kupowałem sobie pozycje, dzięki którym rozwijałem moje umiejętności językowe. Książki rozwijające umysł też są coraz popularniejsze i wydaje mi się, że warto mieć na swojej półce chociaż jedną, dwie takie pozycje.
    cameron, 2016-01-21 14:46:16
    zgłoś
    Rzeźba Umysłu
    Miło wspominam studia. :) Zarówno pod kątem wiedzy jak i rozrywki, oraz że tak powiem życiowej swobody. :DOczywiście mógłbym ułożyć długą listę tego co było nie tak, według mojej opinii. Tylko w życiu jest tak, że bierzemy co dają i co sami wybieram... w czasie się już nie można cofnąć. A jak przed kimś dopiero stoi wybór to mimo, że będzie sie to cały czas zmieniało to trzeba myśleć w perspektywie 10-20-30 lat, aby to miało jakiś sens i pod to sobie dobierać drogę.Czasem chciałoby się tak bez powodu trafić w dobre miejsce w którym tylko rozwiniemy skrzydła tak jak w filmach czy książkach, dostać się do takiego Hogwartu i pobierać nauki magiczne. Niestety magia rodzi sie w bólu. :P Mam tak samo. Choć szczerze mówiąc poziom studiów bardzo w ostatnich latach podupadł. Przez to coraz więcej osób studiuje, a umiejętności kiepskie i potem chyba nie mogą się dziwić,  że kiepsko z pracą. To jednak tak na marginesie. Swoje studia wspominam bardzo dobrze. Poznałem mnóstwo ciekawych osób, z którymi kontakty utrzymuję do dzisiaj. Zabawy i rozrywki było sporo, ale czas na naukę też się oczywiście znalazł :)
    cameron, 2016-01-21 14:51:12
    zgłoś
    Jak się ma Twoja wątroba?
    każdy praktycznie wie, że od picia wątroba ma się coraz gorzej. ale praktycznie nikt sobie z tego nic nie robi. Niestety robią tak prawie wszyscy. Potem są problemy, kiedy rzeczywiście trzeba udać się do lekarza, bo wątroba tak boli, że nie można przez nią normalnie funkcjonować. Najlepiej zawczasu trochę ograniczyć picie, aby odwlec ten moment jak najpóźniej
    cameron, 2016-01-21 14:53:34
    zgłoś
    Sklepy z odzieżą dla puszystych
    piszę tego posta, bo pochodziłem po sklepach u mnie i nic nie znalazłem ;/ szukam jakiegoś sklepu w sieci gdzie mają odzież dla ważących więcej :) chcę kupić elegancki sweter mojemu bratu, który niedługo ma imieniny :) chciałbym, aby ta odzież byla w miarę tania i elegancka, wiecie, zeby mogl w tym chodzić do pracy czy po racy na jakieś wyjścia itp
    cameron, 2016-01-27 14:03:10
    zgłoś
    nie zapomnij!! :D przyda się każda sensowna informacja, no i spytaj od razu o ceny, bo jeśli to drogi sklep, to ja odpadam ...
    cameron, 2016-01-30 09:39:05
    zgłoś
    dziękuję bardzo :) rzeczywiście rzeczy wyglądają elegancko, a do tego są tanie, to jest to czego szukałem :)
    cameron, 2016-02-01 11:27:28
REKLAMA