REKLAMA

Profil bryant66

zgłoś
    Które programy treningowe stosujecie?
    Jak w temacie. Które z nich stosujecie? Konkretnie chodzi mi o to, że w rubryce fitness w MH są zawsze dwa, jeden taki z obrazkami własnej roboty, a drugi przeważnie taki bardziej pro. Czy zmieniacie plan co miesiąc wraz z pojawieniem się nowego numeru, czy raczej samemu coś kombinujecie? Pytam dlatego, ponieważ te plany bardziej pro czasami są nastawione tylko na brzuch i jestem ciekaw, jak sobie radzicie, czy coś łączycie itp.
    bryant66, 2009-08-13 23:19:45
    zgłoś
    fitness - mężczyzna alfa - pytanie
    Witam.W listopadowym MH na stronie 24 jest artykuł "sprawdź, jak trenujesz". W punkcie kontrola ciężaru jest napisane, aby przy budowaniu bicepsu zatrzymywać ciężar, gdy ramię jest równoległe do podłoża. Zapewne chodziło tutaj o przedramię, ale nie czepiajmy się szczegółów. Z kolei w punkcie pełen zakres ruchu jest zalecenie, aby nie skracać właśnie zakresu ruchu ciężaru. I tutaj rodzi się pytanie. Jak w końcu poprawnie wykonywać unoszenie sztangielek, aby jak najbardziej angażować biceps?
    bryant66, 2009-10-24 14:47:49
    zgłoś
    Czyli dobrze rozumię, że chodzi tutaj o podnoszenie sztangielek tylko do momentu, kiedy przedramię będzie równoległe do podłoża, a nie wyżej i wtedy trzeba zatrzymać ruch w najwyższym punkcie, którym jest pozycja przedramion równoległa do podłogi?
    bryant66, 2009-10-25 00:52:55
    zgłoś
    Najlepiej byłoby, gdyby Admin odpowiedział na to pytanie i rozwiał wszelkie wątpliwości, bo jak widać, co człowiek, to inna teoria i nikt nie jest pewny.
    bryant66, 2009-10-25 10:10:16
    zgłoś
    To może ktoś doświadczony się wypowie?
    bryant66, 2009-10-27 21:44:06
    zgłoś
    Dzięki wielkie Admin.Noob, akurat w tym przypadku chodzi mi o uginanie ramion ze sztangielkami stojąc.
    bryant66, 2009-10-28 12:46:12
    zgłoś
    W styczniowym numerze MH
    A ja mam takie pytanko kiedy się ukaże MH styczeń-luty? Bo tak normalnie to pewnie by był 25 grudnia, ale są święta i w związku z tym będzie tydzień wcześniej (czyli jutro), czy może w jakimś innym terminie?
    bryant66, 2009-12-17 13:01:24
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    DanseMacabre a jakim sposobem grasz? Czy stawiasz tak, żeby wyszło jakieś konkretne AKO czy single? Ile tak mniej więcej zdarzeń na kuponie? I przede wszystkim co obstawiasz?
    bryant66, 2010-01-07 18:05:53
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    No niestety jako student nie mogę sobie pozwolić na takie stawki, więc trzeba kombinować. Ale w końcu najlepiej na studiach uczy się właśnie kombinowania, to może i na bukmacherce się to przyda.
    bryant66, 2010-01-07 20:14:43
    zgłoś
    100 pompek
    A jak głęboko się opuszczacie robiąc pompki? Bo są różne opinie. Jedni twierdzą, że prawidłowa pompka sportowa to jest do kąta 90 stopni pomiędzy przedramieniem a ramieniem, z kolei inni mówią, żeby dotykać klatką podłoża. A może wykonywać wersję pomiędzy jednym a drugim, tzn. nie za płytko, ale też nie za głęboko? Jakie są Wasze opinie na ten temat i jak wykonujecie pompki we własnych treningach?
    bryant66, 2010-01-09 21:19:32
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA