[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil break

zgłoś
    Przełamać rutynę
    faktycznie inni pracują dłużej, albo po 12, albo na zmiany itd. ja na etacie tak jak ty 8-16 i dobrze Cie rozumiem. życie nie jest kolorowe. znajdz sobie jakies hobby, ale przypomnij sobie co cie cieszy. to pozwala robic plany i wzmacniac motywacje kazdego dnia do efektywniejszego spedzania wolnego czasu.
    break, 2013-11-20 11:12:58
    zgłoś
    nauka angielskiego
    dobrym sposobem jest tez audiobook w samochodzie zamiast radia/muzyki. zawsze coś tam wpadnie do glowy mimochodem. 
    break, 2013-11-20 11:18:13
    zgłoś
    Notebook vs tablet
    tablet wydaje mi się być trochę wymysłem marketingowym. no i może urządzeniem do zabawy. jednak pracować czy przeglądać strony wole na notebooku. generalnie wyznaje zasadę, że komputer do pracy, konsola do gier, czytnik do czytania książek. tablet chce być trochę wszystkim na raz, czyli jak kolega wyżej  - do codziennych pierdółek ;]
    break, 2013-11-20 13:37:23
    zgłoś
    Jakie buty zimowe do wąskich spodni
    wystarczy też dobrze poszukać w butach trekkingowych - niektóre modele są też bardzo wąskie i pasują do spodni na codzien. no i przede wszystkim sa bardzo funkcjonalne - membrany itd.
    break, 2013-11-21 08:11:07
    zgłoś
    Co sądzicie
    chciałem się dołączyć do wątku w poszukiwaniu kurtki. tylko, że mi raczej chodzi o coś co nadałoby się też na narty, ale i dałoby się w tym chodzić na co dzień. coś w rozsądnej cenie. może w sezonie tez da się coś znaleźć w jakiejś promocji. z tego typu sklepów na razie natrafiłem na snowshopa. ale jeszcze się zastanawiam. macie coś innego sprawdzonego?
    break, 2013-11-21 08:19:49
    zgłoś
    Co sądzicie
    mega te Salomony ale ceny też mega :/ a nie da się ich gdzieś wyhaczyć w jakiejś obniżce, posezonowej czy cokolwiek. słyszałem, że markę burton tez polecają własnie ze względu na fajne parametry. a i wygląd całkiem niezły na co dzień. 
    break, 2013-11-21 15:45:29
    zgłoś
    Co sądzicie
    no a ja własnie w tym stylu czegoś szukałem. tyle żeby też dało się w niej wyjść od czasu do czasu na stok, więc jakieś parametry nieprzemakalności musiałby być. obserwuje właśnie fajne quicksilvera a na snowshopie da się go teraz kupić poniżej 400 zł. chyba się trzeba będzie zdecydować, bo w tej cenie cudów nie ma.  
    break, 2013-11-25 11:50:24
    zgłoś
    Powrót do formy na wiosnę
    osobiście stawiam na rower, zwłaszcza jak taka pogoda za oknem, ze sezon się praktycznie nie kończy. szczegolnie, że moge się cieszyć nowym nabytkiem z bikesalonu - keylls salomon na ktorego polowałem już od zeszłej wiosny :P 
    break, 2014-03-04 12:10:31
    zgłoś
    Czytnik ebook
    knwertowac możesz w programie Calibre - bardzo intuicyjny i wszechstronny. korzystam z niego w konwersji do .mobi
    break, 2014-03-04 12:12:15
    zgłoś
    Wybór pulsometru
    mam takiego garmina 10  http://www.bikesalon.pl/zegarek-garmin-forerunner-10-2014-czarnyczerwony#2681precyzyjny, GPS, fajne podsumowania dystansu, średniego tętna, liczba spalonych kalorii, czas itd. 
    break, 2014-04-09 11:52:33
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij