REKLAMA

Profil boxx

zgłoś
    Rowerem do pracy: czysty zysk!
    Jak pogoda dopisuje to również jeżdzę do pracy rowerem. Znam takich co cały rok jeźdzą bez względu na pogodę :)
    boxx, 2014-10-13 11:13:34
    zgłoś
    Chrapanie
    Słyszałem że wykonuje się nawet jakieś zabiegi niwelujące chrapanie. Na szczęście nie chrapię ale doskonale zdaję sobie sprawę jakie to musi być frapujące dla tej drugiej osoby ;p
    boxx, 2014-10-13 11:15:41
    zgłoś
    Komputer przenośny do 3000zł
    Proponuję coś solidnego, np. Lenovo Y510P - bardzo fajnie, porządnie wykonany. Jestem posiadaczem od roku i brak jakichkolwiek problemów jak narazie, matowa matryca mniej męczy oczy. Porządny zakup, ja jestem mega zadowolony. Kupowałem jakiś czas temu na jpkomputery za 2800 więc cena też na plus.
    boxx, 2014-10-13 11:20:27
    zgłoś
    Jaki tusz do drukarki?
    Ja też jadę na zmiennikach i nic się nie dzieje. Nie widzę różnicy pomiędzy zamienikami a oryginałami więc po co przepłacać. Kupuję zamienniki active jet za kilka zł na arsa.pl do drukarki canon i drukuje beż zarzutów. 
    boxx, 2015-01-16 08:43:56
    zgłoś
    Zakup projektora do filmów
    Chciałbym kupić projektor tak do kwoty max 6 000 zł.  Projektor ma służyć głównie go oglądanie filmów, sportu - MECZY, ew. telewizji czy sporadycznia grania. Do projektora na pewno będą podłączone dwa różne tunery (jeden polski drugi zagraniczny przez hdmi), potem może jeszcze coś dojdzie. Dodatkowo do tego dochodzi jeszcze zakup ekranu.
    boxx, 2015-02-09 08:45:59
    zgłoś
    Zakup projektora do filmów
    Jaki projektor posiadasz? Wstępnie mam na oku projektor philips led hdp1590tv/10 i epson EB-1980WU. Zdaję sobie sprawę, że projektor nie zastąpi całkowicie tv ale jak już wspominiałem projektor ma służyć wyłącznie do oglądania meczy, filmów itp. Mam jeszcze pytanie odnośnie ekranu, jest konieczny? Jeśli tak to czym się kierować przy jego wyborze?    
    boxx, 2015-03-11 10:38:28
    zgłoś
    Jak to nosić: t-shirt z nadrukiem
    Fajny artykuł. Sam bardzo lubię koszulki z nadrukami, szczególnie tymi przykuwającymi uwagę :P Od czasu do czasu zamawiam nowe t-shirty na stronie zobaczsam.pl Maja fajne motywy i przyziemne stawki.
    boxx, 2015-03-12 10:19:05
    zgłoś
    Pasty wybielające warto?
    Musisz koniecznie ograniczyć spożycie kawy inaczej wybielanie nie ma sensu a efekt będzie bardzo krótkotrwały. Z past wybielających dobra moim zdaniem jest pasta emial diamant. Pasta jest dość charakterystyczna bo czerwona. U mnie sprawdziła się na prawdę dobrze. Po kilku dniach stosowania zęby są wyraźnie bielsze. Jedyny problem to to że jest ona ciężko dostępna w Polsce. Ja kupiłem ją na atosmm.com.pl ale możesz po pytać u siebie. W niektórych aptekach powinna być dostępna.
    boxx, 2015-04-03 09:14:51
REKLAMA