REKLAMA

Profil przemor2468

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'raficzeq\' napisał(-a):>BoskyStrasznie mi sie nie podoba pasek. Nie lubie jak jest takie duze logo firmy w dodatku tak bardzo prezentowane. Moim zdaniem lekko tandetne ale coz, kwestia gustu jak to mowia powyzej wiec nie bierz tego do siebie \'Brylant\' napisał(-a):No dokładnie, spodnie są ok ,styl także spoko, ale ten pasek jak dla mnie porażka.Dzięki panowie wiadomo gusta... jeśli chodzi o pasek to lubię się wyróżniać z tłumu dlatego go kupiłem bo jest wręcz ordynarny i rzuca się w oczy w końcu dziewczyny muszą wiedzieć gdzie się mają patrzeć <joke>
    przemor2468, 2010-04-29 20:49:34
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Tak jak wyżej pisałem że będe starał się zrelacjonować jak działa animal cuts na mój organizm. Jestem już po połowie cyklu więc postanowiłem stanąć na wadze i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony rezultatem z 72kg zrobiło się 68.5 kg także 3,5 kg w dół nie odczówam żadnych skutków ubocznych tego supla raczej wogole go nie czuję może tyle że czasem po zażyciu odbija mi się po nim jednak kilka łyków wody więcej i jest ok. Co do mojej wagi to napewno cuts pomógł mi w pewnym stopniu ją osiągnąć ale jaka jego zasługa psychiczna a jaka realna co do jego działania to przyjmijmy że 2,5kg przez dwa tygodnie to zasługa interwałów(bierznia) aerobów(rowerek) dieta, a 1kg dodatkowo przez suplement:) nadal bardzo dużo piję wody ok 4,5litry dziennie. Po skończonym cyklu opiszę końcowe rezultaty:)
    przemor2468, 2010-04-29 21:59:08
    zgłoś
    \'miki\' napisał(-a):to ile Ty właściwie mierzysz, że przy takiej wadze nadal chcesz schudnac...?do wysokich nie należę zaledwie 170cm wzrostu a co do wagi to chcę osiągnąć 64-65kg wtedy powinna być opytmalna jak narazie jest w normie:)
    przemor2468, 2010-04-29 22:31:49
    zgłoś
    \'KeMoT1977\' napisał(-a):Optymalna ?Według BMI pewnie...To się nie odnosi do ludzi ćwiczących/będących na siłowni.Waga to złudny wskażnik. Masz się dobrze czuć we własnym ciele i dobrze wyglądać.BMI a co to nigdy tego nie sprawdzałem hehe... oczywiście żarcik jeśli chodzi o moją wagę to jest pan w błędzie myśląć że kieruje się wskaznikiem BMI zależy mi na odsłonięciu ABS-u w pełni pochwalę się że już niedużo mi zostało by dobrze a raczej najlepiej bo już jest dobrze, czuć się we własnym ciele.ogólnie do tematu dodam że nigdy nie sugerowałem się wagą jako tym właściwym miernikiem tylko krawieckim metrem by zmierzyć obwody i porównać sobie do idealnych proporcji, waga jest tylko dla mnie informacją ile mam mniej kg i jak to się odbija co do mojej sylwetki. a mniej nie oznacza zawsze mniej tłuszczu bo przy redukcji nawet z dobrą dietą trochę mięśnia leci... co do wag które obliczają przez impuls elektryczny ilość masy mięśniowej i procentową ilość tłuszczu też bym nie był w 100% pewien ponieważ organizm ludzki to nie tylko tłuszcz i mięśnie ale również narządy wewnętrzne, kości... itd, czego mam dowody sprawdzaliśmy z kumplami o różnym poziomie muskulatury pod względem wizualnym i kumpel który ma dobrą rzeźbę i w bicepsie 42cm miał o 3 kg więcej masy mięśniowej gdzie moj biceps ma 36 cm i wyglądam przy nim jak patyk jedynym racjonalnym rozwiązaniem co do poziomu tt jest zdjęcie "rendgenowskie"... kiedyś przypadkowo włączyłem tvn style który transmitował program pt. pokolenie xxl i tam robili otyłym dzieciom takie zdjęcia by określić poziom tt sory za błędy stylistyczne szybko starałem się odpisać
    przemor2468, 2010-04-29 23:02:13
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Tak z ciekawości się zapytam, nie lepiej nosić go na głowie klamrą na czole ? Wtedy na pewno będziesz wyróżniał się z tłumu.wyróżniać z tłumu nie znaczy nosić paska na głowie nie rób tego bo pomyślą że nie masz dobrze w głowie poza tym co to za interpretacja? wyróżniać się z tłumu znaczy wglądać lepiej od innych i nie miałem tu a myśli paska bo to jeden z wielu moich pasków z których większość jest klasyczna z normalną klamrąmoże odrazu wyjaśnię bo znowu się czepisz jednego słówka a nie całej treść wypowiedzi że piszać wyglądać lepiej od innych mam na myśli to że idać ulicą zauważam wiele, ba bardzo wiele osób które są ubrane byle jak i nie chodzi tu o moje gusta odmienne co do ich gust, tylko o to że nie przywiązują uwagi do tego co na siebie wkładają, a ja lubię się czuć dobrze w tym co noszę i nie wyglądać jak: że tak brzydko to określę " flejtuch" i po to jest ten temat żeby ludzie którzy mają swój styl mówili w czym lubią chodzić i co jest dla nich modne, a nie dla ciekawskich najlepszej ciętej riposty.
    przemor2468, 2010-04-29 23:26:41
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Borys\' napisał(-a):Wyróżniać się z tłumu by wyglądać lepiej od innych hmm... a mi się zawsze wydawało, że chodzi o po prostu o własny styl niezależny od panujących trendów.Borys dokładnie o to chodzi ale po to masz swój styl żeby nie być taki jak każdy tylko po części inny wyróźniony oryginalny. Poza tym każda zakupoholiczka( czytać dziewczyna) woli faceta który dobrze wgląda i można się z nim pokazać w śród znajomych bez wstydu ... i czy nie prawda że choć nie szata zdobi człowieka to jej pierwsze wrażenie może powiedzieć nam z kim mamy do czynienia???
    przemor2468, 2010-04-29 23:55:06
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Dobrze pójdźmy dalej.Wyróżniać się z tłumu ? Po co ? Czujesz się niedowartościowany ? Uważasz, że jesteś lepszy od innych będąc ubrany lepiej ? Jest to lek na kompleksy ? Jest to tylko i wyłącznie moja ciekawość dlaczego ludzie chcą wyróżnić się z tłumu, a nie jakikolwiek atak.Nigdy nie miałem kompleksów tego typu i nie szukałkałem sobie leku w stylu ubierania się, znam swoje wartości, i lubię być postrzegany jako osoba która ma swój gust i go pokazuje bez względu na komentarze innych bo o gustach się nie dyskutuje pytasz mnie dlaczego ludzie chcą wyróżnić się z tłumu??? a dlaczego ćwiczysz i chcesz poprawiać ciągle swoją sylwetkę??? mogę się założyć że jednym z argumentów dla których to robisz jest chęć udowodnienia sobie że ty potrafisz to osiągnąć bo masz lepszą wiedzę lepszą dietę lepszą genetykę od innych i chcesz tym się dowartościować... świat był by mdły bez rywalizacji i różnorodności dlatego każdy się rozwija i chce osiągać coraz więcej niezważając na to czy jest to lepsza sylwetka, wygrany maraton, ładniejsza dziewczyna od dziewczyny kumpla, stylowy ubiór czy zdjęcie na okłdce MH to wszystko jakoś cię wyróżnia tworzy twoją osobowość i pewność siebie
    przemor2468, 2010-04-30 00:09:53
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Tak, ale czy nie lepiej, by kobieta widziała gościa, który jest tak ciekawy i tak pewny siebie, że nie potrzebuje błyskotek ? Czy lepiej, żeby widziała gościa, który potrzebuje błyskotek, którymi po prostu się dowartościowuje, bo jego pewność siebie jak i wartość jest zachwiana ?nie chodzi tu o błyskotki czy coś ale jak podchodzisz do ładnej dziewczyny na imprezie w starej poszarpanej koszulce nieogolony i j**.. ie od ciebie potem a schludnie ubrany i umyty to chyba jest róźnica jak ona cię postrzeże??? i możesz mieć super charakter kolego i być bardzo zabawnym i rozrywkowym facetem ale jak podejdziesz ubrany w pierwszą opcje to uwierz ona nie będzie chciała wiedzieć jaki ty masz charakter
    przemor2468, 2010-04-30 00:14:35
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Podajesz kolego totalną skrajność. Chodzę czysty i zadbany, ale noszę ubrania w których nie wyróżniam się z tłumu, bo jest mi to po prostu nie potrzebne, ale Ci za to kolego jest to na pewno potrzebne skoro pragniesz wyróżnić/wywyższyć się tłumu. Wolę, by 99% nazywało mnie " zwykły facet", niż 70 % "k***a co za pajac ! tą klamrę to niech sobie na czole j**nie". I nie jest to kolego obraza, a po prostu realia, bo przebywając bardzo często w damskich kręgach takie wypowiedzi słyszę praktycznie codziennie.ja tam nawet cieszę się ze tylko mi podoba się mój pasek:) poza tym zauważyłem że chyba tylko polska jest na tyle zacofanym krajem by każdą osobę która coś na siebie założy innego niż wszyscy nazwać gejem debilem bądz nienormalnym hehe zero tolerancji dla stylu, a zwróć uwagę na to jak się ludzie ubierają za granicą polak by staną i rzekł popierd.... oleni ale ludzie w większych miastach wcale nie zwracają tak na to jak kto chodzi ubrany uwagi z komentarzem jak w polsce, do tego te wszystkie stereotypy np bo ktoś jeździ bmw to musi być wieśniak, albo dziewczyna ma za krótką spódniczkę to odrazu padnie stosowne porównanie, bardzo fajnie że chodzisz czysty i zadbany i nie chcesz wyróźniać się z tłumu ale napewno pod pewnym względem wyróżniasz się bo nie każdy chodzi czysty i zadbany
    przemor2468, 2010-04-30 00:37:21
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Robur\' napisał(-a):Wydaje mi się że jednak mu leginsy/rurki+obcisłe jak jest się patyczakiem trochę tego charakteru ujmują! a tu z kolei się zgodzę. Niesamowicie mnie wk***ia to, że wchodzę do sklepu i nie wiem z której strony męski. A właściwie to zastanawiam się czy wciąż jest podział na odzież męską i damską. Często będąc w sekcji męskiej 3 razy wychodzę by sprawdzić czy aby na pewno jestem w dobrej. Ja się tak nie ubieram, i niestety mam problem ze znalezieniem dla siebie ciuchów. Męskich.Ja ostatnio stwierdziłem chodząc z moją dziewczyną po sklepach iż większość producentów mody damskiej chce z wszystkich dziewczyn zrobić dz.... i nie powiem że nie podoba mi się laska w sexy leginsach ale jeszcze klika lat temu one były dostępne tylko w sex shopach nie mówiąc już o innych elementach garderobya z Robur-em to się zgodzę
    przemor2468, 2010-04-30 00:41:45
1 ... 2 3 4 ... 65
STRONA 3 z 65
REKLAMA