REKLAMA

Profil bloniak

zgłoś
    Zagrałeś słabo, zapłać
    \'Nordycki napisał(-a):powinni im obciąć pensje o 75%. a obiecać duże premie za wygranączyli gracie słabo mała pensja, wygrywacie mecze macie ogromne bonusyGrzegorz Lato mówił, że nie piłkarzach nie uszczędza i obiecuje im duże premie, ale oni mają w dupie premię bo i tak dużo zarabiają... ale jakby im obciąć i o9biecać premię za wygraną... no to byśmy mieli niezła piłkęTo postaw się w sytuacji zawodnika Zagłębia Lubin. Mają ostatnie miejsce w tabeli i regularnie przegrywają, z czego taki człowiek się utrzyma? Lepiej mu będzie iść do 2 ligi i być tam gwiazdą, zarabiać dużą kasę. Ale wtedy powiesz, że taki ktoś nie jest ambitny. Co do premii to nawet nie zdajecie sobie sprawy jak dużą rolę odgrywają bonusy w wypłatach. Znam osobiście piłkarza 2ligowego który ma 5 tysięcy pensji, a z premiami wyciąga do 15 tysięcy. Więc proszę przestać gadać głupoty, że piłkarze mają za duże pensje w stosunku do premii.Ljuboja zarabia 500 tys euro rocznie. Ronaldo 27,5 mln euro. Ale i tak powiecie, że nasi zarabiają dużo za dużo przy poziomie który prezentują.
    bloniak, 2012-03-04 11:14:25
    zgłoś
    Siłownia a piłka nożna
    Zacznijmy od tego że teraz jest okres przygotowawczy i ćwiczy się inaczej niż w sezonie. Jaki masz obecnie mikrocykl w klubie? Jak często trenujesz, jakie ćwiczenia wykonujesz? Dodatkowy trening dla piłkarza to jeden z najtrudniejszych planów do ułożenia bo zależy od wielu czynników i łatwo się przetrenować
    bloniak, 2012-03-04 18:44:21
    zgłoś
    O co mu chodzi:)?
    \'moschino\' napisał(-a):dziękimądra wypowiedź.Z racji faktu, że wielokrotnie go zj..ałam w smsach nie dając mu nadzieji, oraz faktu, że za każdym razem w tych telefonach mówił "dasz znać, jeżeli oczywiście Ty będziesz chciała" SKŁANIAM SIĘ KU ODPOWIEDZI NR 2Tak też zrobiłam jak napisałam (gdyż opisana sytuacja pochodzi sprzed 2 tygodni), ja pierwsza dałam mu znać, spotkałam się z nim, i teraz od tygodnia cisza.Zadzwonił tylko w niedzielę i powiedział, że jakbym była wieczorem gdzieś na piwku to też mam mu dać znać , ha ha.Powiedziałam, że raczej nie, bo wybieram się gdzie indziej, ale on mimo wszystko upierał się że "gdyby coś " to mam dać znać.i na tym sie skonczyla nasza ostatnia rozmowa.Pytanie: czemu on milczy:)? Opcja z niepodobaniem się wyglądem nie wchodzi w grę gdyż trochę się już znamy, nie jest to randka w ciemno czy coś, gdzie takie dylematy ma wiele osób:)I tu pytanie, czemu on milczy :)Bo jesteś wkurzająca?
    bloniak, 2012-03-13 15:47:35
    zgłoś
    Sprint, progresja..
    Zacznijmy od tego że albo robisz wytrzymałość albo szybkość. Z doświadczenia wiem że w okresie przygotowawczym wytrzymałość kształtuje się na początku a na 2 tygodnie przed ligą robi się elementy szybkości, skoczności, koordynacji co zaowocuje też większą świeżością na starcie rozgrywek.Co do samego treningu sprinterskiego to można go podzielić na 4 części: Siła nóg, którą budujemy na siłowni (zastrzegam, że piłkarze nie powinni robić przysiadów ze sztangą na plecach, raczej z hantlami trzymanymi w rękach po boku ciała, ponieważ że tak powiem piłkarz musi mieć małą dupę) Dynamika, czyli ćwiczenia playometryczne, wyskoki, przeskoki, wieloskoki itp oraz wszystkie rodzaje skipów. Wszystko wykonujemy z jak największą szybkością i w największym zakresie ruchu (podczas podskoku pięta powinna dotknąć do pośladka)Technika biegu. Tutaj niestety nie wiem jak mogę pomóc bo to strasznie ciężko jest opisać. Najważniejsze żeby nie dotykać piętami do ziemi, w miarę wysoko podnosić kolana ale też bez przesady i na początku biegu stawiać krótkie kroki. Najlepiej poeksperymentować.Sprint. Na koniec musimy wszystkie te elementy przekłuć w całość. Więc jak ktoś chce biegać na 100m to niech teraz wykonuje sprinty na 100m, jak na 60m to analogicznie.Proponuję podzielić sobie trening na dwutygodniowe cykle, najpierw siła, później dynamika, na końcu sprint. Technikę należy ćwiczyć podczas sprintu ale jak ktoś nie ma osoby, która spojrzy z boku i podpowie co i jak to ciężko będzie ją samemu wykształcić.
    bloniak, 2012-08-06 09:04:17
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Sprawa przedstawia się tak: w poniedziałki mam zajęcia na basenie, przygotowujące na AWF. Jako, że pływanie ostatnio trenowałem w wieku 6-8 lat to wiadomo, że wytrzymałości w tym sporcie nie mam nad czym właśnie z trenerem pracuję. Taki trening jest póki co bardzo męczący i nie wyobrażam sobie ćwiczenia na siłowni w ten dzień. Wtorek też odpada - raz że jestem zmęczony po pływaniu, a dwa to basen rozmiękcza mięśnie. Tak więc pozostaje mi do ćwiczenia środa, czw, pt, sobota. Zastanawiam się jakim planem powinienem ćwiczyć. Jakieś rady?
    bloniak, 2012-10-23 14:48:07
    zgłoś
    Ergometr: galernik z wyboru
    Wszystko jest pięknie opisane oprócz jednej istotnej kwestii: jak często mamy stosować taki trening? Jak często mam trenować jeśli mam zamiar dodać go do treningów na siłowni, a jak często jeśli samo wiosłowanie ma być moim treningiem?
    bloniak, 2012-11-10 14:04:25
    zgłoś
    Ergometr: galernik z wyboru
    Póki co mam przerwę między rundami więc wykorzystuję ją na robienie masy, ale kiedy zacznie się okres przygotowawczy to będę musiał popracować nad wytrzymałością siłową. Jak wtedy mam łączyć trening na ergometrze z treningami piłkarskimi(3/4 w tygodniu)?
    bloniak, 2012-11-11 14:47:17
    zgłoś
    Musisz wzmocnić mięsień poprzeczny brzucha. Polecam wszystkie ćwiczenia na brzuch, w których nogi zmieniają położenie, górna część ciała jest w bezruchu np. wznosy nóg w zwisie, podnoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach.
    bloniak, 2012-12-03 22:25:28
    zgłoś
    MH pyta o gadżety :)
    Ja nie wyobrażam sobie treningu bez drążka rozporowego. Można na nim wykonać trening pleców, klatki piersiowej (a więc barki też nie będą bierne) oraz brzucha. Świetnie też wpływa na kondycję kręgosłupa ponieważ rozluźnia kręgi, które się zbijają podczas biegania czy skakania
    bloniak, 2012-12-04 16:31:00
    zgłoś
    To mylisz przetrenowanie z zakażeniem wolnymi rodnikami
    bloniak, 2013-08-19 00:05:51
1 ... 7 8 9
STRONA 9 z 9
REKLAMA