REKLAMA

Profil bloniak

zgłoś
    Buty piłkarskie (lanki)
    Przykład: Adizero to korki bardzo lekkie czyli przydadzą się na pozycji gdzie szybkość wymagana jest szczególnie czyli na skrzydle. W Total 90 najlepiej się strzela. Stoperowi i rozgrywającym polecam Tiempo ze względu na kontrolę i moc.Teraz wyjaśnię skąd biorą się różnice. Po pierwsze z kształtu buta. Porównajcie sobie Superfly i Tiempo. Są zupełnie inaczej wyprofilowane, noga inaczej się układa, inny jest kontakt z piłką. Po 2 waga buta. W lekkich biegasz szybciej ale w cięższych lepiej się podaje i strzela. Po 3 technologia wykonania. Możecie sobie mówić że to chwyt marketingowy i po części się zgodzę, bo w przypadku podróbek te technologie prawie nie działają. Ale w oryginałach wyraźnie czuć różnicę
    bloniak, 2011-09-17 12:28:57
    zgłoś
    Chcę normalnie żyć. Jest szansa?
    LilPeneros - istnieje takie coś jak przebaczenie
    bloniak, 2011-11-18 17:42:39
    zgłoś
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Przebaczenie może i powinno zaistnieć, ale tylko wtedy gdy ktoś cię o nie prosi.Tym się rozróżnią mocnych od słabych że mocni nie chcą żebyś się przed nimi poniżał
    bloniak, 2011-11-18 22:58:02
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Witam. Przestawię mój plan treningowy na masę FBW i proszę o ocenę.Plan A1. Prostowanie nóg na maszynie2. Zginanie nóg na maszynie3. Przywodzenie nóg do wewnątrz4. Przyciąganie linki wyciągu do karku szerokim nadchwytem5. "Dzień dobry"6. Rozpiętki na ławce skos ujemny + pompki szwedzkie (superseria)7. Wyciskanie sztangi sprzed głowy8. Biceps, modlitewnik9. Triceps, wyciąg górny10. Wspięcia na palce11. Uginanie nadgarstków podchwytem12. Superseria na brzuch ale nie chce mi się już rozpisywać na ten tematPlan B1. Wypychanie ciężaru na suwnicy2. Żurawie3. Odwodzenie nóg do zewnątrz4. Podciąganie podchwytem5. "Dzień dobry"6. Wyciskanie na ławce, skos ujemny + wyciskanie na klatę na maszynie(żeby dogrzać)(superseria)7. Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia8. Biceps, młotkowanie9. Triceps, wyciskanie francuskie10. Wypychanie ciężaru na suwnicy używając tylko stóp (na łydki)11. Uginanie nadgarstków nadchwytem12. BrzuchMartwego ciągu i przysiadów nie mogę robić ponieważ zabronił mi lekarz klubowy. Co do klatki to mam za priorytet dolne partię ponieważ ostatnio zostały mocno zaniedbane na korzyść górnych aktonów.Ilość powtórzeń 8-12 chociaż w 5, 10 i 12 ćwiczeniu może a raczej będzie więcej.Ilość serii: na początek 3 ale z czasem prawdopodobnie przejdę do 4, zależy jakie będą efekty i jak będę się czuł danego dnia.
    bloniak, 2011-11-19 15:39:49
    zgłoś
    Najwazniejsza cecha u kobiety (TYLKO JEDNA).
    Ja podobnie jak Sven lubię gdy kobieta ma dużo zainteresowań. Jak rozmawiam z nowo poznaną kobietą i mówi mi że niczym się nie interesuje a czas wolny spędza na melanżu to aż mnie krew zalewa
    bloniak, 2011-11-26 19:39:18
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    \'Tiszi\' napisał(-a):A więc może zacznę... Musze wspomnieć, że ponownie zacząłem uczęszczać na siłownie po 4 miesięcznej przerwie. W tym czasie skoncentrowałem się na pływaniu(zawody itp,itd.). Od 7 stycznia, czyli od wczoraj, zacząłem szokować moje mięśnie ciężarami. Na razie przez 3 tygodnie, będę stosował się do planu ogólno-mieszano-rozwojowego czyli na każdą partie po 3 ćwiczenia po 3 serie po 10-12 powtórzeń lub po 2 ćwiczenia po 4 serie po 10-12 powtórzeń. Mój Plan z przed kilku miesięcy...Brzuch: 6W, ćwiczenia z MH, różnie....:: Poniedziałek ::.Klatka:1. wyciskanie hantli na skosie 4x 12-82. wyciskanie sztangi/hantli na ławce płaskiej 4x 12-8 (pierwsze ćwiczenie) + 5 seria na max(mała waga żelastwa) 3. pompki na poręczach 3 (?)4. ściąganie linek z wyciągu 3x 12Biceps:1. uginanie ze sztangą podchwytem szeroko 4x 12-82. uginanie ze sztangą na modlitewniku 4x 12-83. uginanie z hantlami z supinacją 3x 12 + 4 seria na max(mała waga żelastwa).:: Środa ::.Plecy:1. podciąganie 4x(max)2. wiosłowanie nachwytem do pasa 4x 12-83. ściąganie wyciągu górnego szeroko 4x 12-104. wiosłowanie hantlem 3x125. sztruksy3x14Triceps:1. wyciskanie francuskie 4x 12-82. prostowanie na wyciągu nachwytem 4x 12-83. prostowanie ramion z hantlem 4x 12-8.:: Piątek ::.Barki:1. wyciskanie sztangi 4x 12-82. unoszenie hantli na boki stojąc 4x 12-8 / linki z wyciągu 4x 12-83. unoszenie hantli w opadzie tułowia 4x 12-84. unoszenie hantli pod klatkę 3x12-8 / unoszenie hantli przodem 4x 10( OGÓLNIE ZMIENIAM ĆWICZENIA NA TĄ PARTIE BARDZO CZĘSTO )Przedramiona:(RÓŻNIE)1. zwijanie nadgarstkow podchwytem sztanga 12/10/82. zwijanie nachwytem 15/18/203. zwijanie na maszynie max(4seri.).::Niedziela::. - Sauna!!PLAN JEST MOJEJ WŁASNEJ PRODUKCJI!! NO COPY NO PAIN NO GAINPS / Jeśli ktoś jest ciekawy rezultatów tego planu... Mogę dać namiary na moje fotki. PozdrawiamWydaje się niby fajnie ale z jakiś czas zobaczysz że tym co Cię różni od najlepszych jest to że mają dużo lepsze nogi... Poczytaj jeszcze o tym jak ważny jest trening nóg i ułóż plan od nowa
    bloniak, 2011-11-27 20:01:52
    zgłoś
    \'samotny_wilk\' napisał(-a):Czyli jestem stracony?? Dla tego że "sprzedałem"?Dlatego że zachowujesz się jak cipka. Nabierz pewności siebie, zacznij działać. Ogólnie stań się wzorem do naśladowania.
    bloniak, 2011-11-29 16:23:04
    zgłoś
    Trening na siłowni - plan trenigowy dla początkujących
    To jest fbw. Jak dla mnie to brakuje "dzień dobry" bo MC nie jest ćwiczeniem dla początkujących. Poza tym nie ma nic na tył barków który często jest zaniedbywany przez początkujących a później trzeba nadrabiać dysproporcje. No i brakuje łydek jak to już ktoś wcześniej wspomniał. Ogólnie rzecz ujmując - do poprawki!
    bloniak, 2011-11-29 21:12:12
    zgłoś
    Ławeczka do brzuszków
    A jaką masz tą ławeczkę na której robisz wyciskanie na klatę? Jeśli nie masz opcji wyciskania na skosie ujemnym to kup sobie ławeczkę do brzuszków z prostym oparciem to będzie Ci służyć i do brzucha i do klaty
    bloniak, 2011-11-29 21:18:20
    zgłoś
    Ławeczka do brzuszków
    \'Brylant\' napisał(-a):właśnie przeczytałem nazwę tego tematu jako"...łechatczkę"Głodnemu chleb na myśli ;p
    bloniak, 2011-11-30 22:55:08
1 2 3 ... 9
STRONA 2 z 9
REKLAMA