[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil szymek123

zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Witam, chciałem popytać o trening na masę i wrzucić plan do oceny 1) Na MH piszą żeby ćwiczyć trzy razy w tygodniu wszystkie partie mięśni, a znowu gdzie ińdziej żeby ćw codziennie i w każdy dzień inną partie mięśni, jak uważacie?? który plan jest lepszy?? 2) Od 5 lat ćwiczę SW i od 4 lat chodzę na siłownie, sylwetkę mam dobrze wyrzeźbioną, większość mięśni jest dobrze podkreślona i widoczna ale moim zdaniem za mała, wiem oczywiście że dieta to podstawa i mam taką tylko mam problem z klatką piersiową, na początku trochę ją zaniedbywałem, chciałbym ją powiększyć troche i tutaj moje pytanie: jakie ćwiczenia proponujecie żeby ją powiększyć szczególnie w górnej części, jakby ktoś mógł wrzucić gotowy plan na klate to bd baaardzo wdzięczny 3) Miałem kontuzje i przez miesiąc nie chodziłem na treningi i teraz musze przyznać że z gibkością to u mnie kiepsko i tutaj podaje swój plan i prosze o ocene :Rozciągam się dwa razy dziennie(rano i wieczorem)- (nie zachowuje kolejności cw) 1) wykrok nogą ugiętą w kolanie (90stopni) druga noga wyprostowana a) tylna stopa ułożona na poduszkach 3razy po 20sekund tylna stopa na krawędzi wew 3 razy po 20 sekund c) tylna noga na pięcie 3 razy po 20 s 2) lekki rozkrok i skłony na boki po 5 razy 3) szeroki rozkrok ręce kładę przed siebie odchylam tyłek do góry i tak 3 razy po 20 sekund 4) siedze na ziemi stopy złączone i napieram rękami na kolana 3 razy po 10 sekund 5) dynamiczne wymachy nóg do przodu, tyłu, na boki po 30 razy na noge 6) rozjeżdżam się jak najbardziej do szpagatu bocznego i trzymam pół minuty 5 razy 7) nie wiem jak nazwać to cw ale robie tak: przekładam pas przez drążek do podciągania, wkładam noge w pas i podciągam ją do góry- do przodu i bokiem po 3 razy na noge po 20 sekund Wieczorem robie jak w punkcie 6 i siadam jak najszerzej przed TV i jem popcorn ;D Z góry dziękuje
    szymek123, 2010-07-31 11:55:13
    zgłoś
    PLAN NA ROZCIĄGANIE
    witam chciałęm się zapytać o rościąganie. Od 4 lat ćwiczę karate i musze przyznać ze jeśli chodzi o gibkość to u mnie z tym nie najlepiej ;D żeby porządnie kopnąć i przytrzymać noge to tak powyżej pasa troche zaraz napisze mój plan jeżeli chodzi o rościąganie i prosze wszystkich o komentarze, co robie źle a co dobrze itp z góry dziękuje Rozciągam się dwa razy dziennie(rano i wieczorem)- (nie zachowuje kolejności cw) 1) wykrok nogą ugiętą w kolanie (90stopni) druga noga wyprostowana a) tylna stopa ułożona na poduszkach 3razy po 20sekund tylna stopa na krawędzi wew 3 razy po 20 sekund c) tylna noga na pięcie 3 razy po 20 s 2) lekki rozkrok i skłony na boki po 5 razy 3) szeroki rozkrok ręce kładę przed siebie odchylam tyłek do góry i tak 3 razy po 20 sekund 4) siedze na ziemi stopy złączone i napieram rękami na kolana 3 razy po 10 sekund 5) dynamiczne wymachy nóg do przodu, tyłu, na boki po 30 razy na noge 6) rozjeżdżam się jak najbardziej do szpagatu bocznego i trzymam pół minuty 5 razy 7) nie wiem jak nazwać to cw ale robie tak: przekładam pas przez drążek do podciągania, wkładam noge w pas i podciągam ją do góry- do przodu i bokiem po 3 razy na noge po 20 sekund Wieczorem robie jak w punkcie 6 i siadam jak najszerzej przed TV i jem popcorn ;D I moje pytanie czy jest to dobry "program"?? nie chodzi mi o jakieś robienie szpagatów odrazu czy coś ale chce umieć kopnąc na wysokość głowy i przytrzymać noge, czy taki plan wystarczy aby do końca wakacjii(najpóźniej września) tak robić?
    szymek123, 2010-07-31 14:07:59
    zgłoś
    \'Hustla\' napisał(-a):Szymek123:1. Indywidualna sprawa, zależy od intensywności treningów i regeneracji organizmu. Można na różne sposoby:a) 3-2 razy w tygodniu FBW z przerwami 2 dniowymi pomiędzy dniami treningowymi 3-4 treningów z podziałem na parite, każda innad danego dnia z 1 dniem wolnym pomiędzy treningami2. Wyciskanie na ławce ze skosem górnym, rozpiętki, pompki.3. Rozciąganie ok.dzięki wielkie pompki jakieś konkretne na górną część czy "normalne"?????? Hustla co do Twojego planu 12x1 raz w tygodniu oprócz normalnego ćwczenia na siłowni 3 razy w tyognidu?? czy tylko te ćwczenia??
    szymek123, 2010-07-31 14:40:01
    zgłoś
    \'Hustla\' napisał(-a):Szymek123: Czekaj, czekaj. Powoli zwolnij. Ten trening z 12 ćwiczeniami na klatkę piersiową, nie był sam, tam było kilka innych partii. Z tego co pamiętam:pon: klatka piersiowa + bicepswt: czworo głowy uda + łydki + brzuchśr: wolneczw: plecy + triceps + brzuchpią: barki + dwugłowy udasob: brzuchndz:wolne(pominołem aeroby i inne zajęcia)Jeżeli chcesz stosować ten plan treningu to cały jest na mojim blogu I Dzień- VII Dzień. Należy go stosować w cąłym zestawie, tylko i wyłącznie.Co do pompek to jest ich mnustwo: na jednej ręce, z wypchnięciem i zmianą szerokości rozstawu dłoni lub wyciaganiem jednej w przód drugi, z przyklaskiem, szwdki, na samych rękach, na podwyrzszeniu. Nic tylko testować i badać.DZIEKI WIELKIE!! na coś takiego czekałem
    szymek123, 2010-07-31 23:15:49
    zgłoś
    kiedyś podawałem w tym temacie swój plan na rozciąganie, i mam jeszcze jedno pytanie co do niego. Czytałem ostatnio na forum że rozciąganie się codzienne jest szkodliwe i nie efektywne, to prawda?? ja rozciągam się dwa razy dziennie codziennie (mam zamiar robić szpagat) co o tym myślicie??
    szymek123, 2010-08-03 18:37:32
    zgłoś
    \'Nowy\' napisał(-a):Samo rozciąganie się jest wskazane, ale jak we wszystkim trzeba mieć umiar. Moim zdaniem nie powinno być ono celem samym w sobie, ale środkiem do czegoś. Zastanów się do czego jest Ci potrzebna umiejętność robienia szpagatu. Ja skupiam się na stawach i ścięgnach narażonych na nadwyrężenia podczas treningu właściwego.Chodzi mi przede wszystkim o SW, chciałbym popracować nad techniką kopnięć szczególnie tych wyższych i chodzi mi o przytrzymanie nogi na kilka sekund... mam jeszcze taki problem że do szpagatu mi dużo nie brakuje ale mam problem z przytrzymaniem nogi i łapią mnie skurcze;/ są na to jakieś ćwiczenia??
    szymek123, 2010-08-03 20:00:57
    zgłoś
    witam, mam teraz chwilą przerwę w chodzeniu na siłownie i mam pytania co do treningów "domatora". Czytałem w artykule o Stathamie że strzelał z liny (moje pytanie) czy jest możliwość żeby jakoś obciążyć line domowym sposobem i jakie partie to angażuje?? następnym jego sposobem było rzucanie 10kg piłką o ziemie- można to robić w ogrodzie 10kg obciążnikiem takim jak do sztangi?? i czy wspinanie się po metalowej rurce da podobne efekty jak po linie?? z góry dzięki za odp
    szymek123, 2010-08-13 18:05:27
    zgłoś
    Friends with benefits
    Witam, mam do Was pytanie jak rozegrać pewną sytuację i co o niej myśleć. Mianowicie byłem w związku około 2 lata (swoją drogą udanym) lecz pod koniec coś między Nami się wypaliło.Oboje podjęliśmy decyzję, że to koniec i rozstaliśmy się w przyjacielskich stosunkach. Po tej sytuacji na chwilę straciliśmy kontakt lecz potem jakoś to wszystko odżyło. Rozmawialiśmy jak zwykli przyjaciele, wszystko wyglądało dobrze, aż w końcu powstało między nami coś na kształt "friends with benefits. Już tłumaczę dlaczego użyłem wyrażenia "coś na kształt".Rozmawiając kiedyś z Nią przyznała się, że dalej żywi do mnie uczucie. Ja, trochę wystraszony powiedziałem, że w takim razie musimy poważnie pomyśleć o Naszych stosunkach bo nie czuje do niej tego co przedtem i nie chciałbym "odgrzewać" tego związku. Od razu po moich słowach widać po niej było jakby żałowała że to powiedziała. Zaczęła mówić, że to nie ma znaczenia bo ten układ jej odpowiada, wie, że do niczego nie prowadzi i że ja do niej nic nie czuje. I w ten sposób rozmowa się urwała.Stąd moje pytanie. Jak postąpić? Utrzymywać tą relację, nie poruszając tego tematu, czy zerwać takie stosunki dla jej dobra. Mam na względzie przede wszystkim jej dobro i nie chciałbym, żeby czuła się jakkolwiek zraniona czy wykorzystana (pomimo tego, że cały czas powtarza, że taki układ jej pasuje). Jak myślicie? Bo po tej rozmowie jestem trochę skonfundowany, wydaje mi się, że wszystko ok a jednak gdzieś ta sprawa mnie cały czas dotyka.
    szymek123, 2013-01-13 12:22:52
    zgłoś
    Friends with benefits
    Właśnie, żeby było zabawniej odkąd jesteśmy w fwb zrobiła się bardziej zazdrosna niż kiedykolwiek była. Szczerze mówiąc, nigdy nie grzeszyła tym uczuciem raczej wolała okazywać, że wszystko jest jej obojętne. A co sądzisz o rozmawianiu? Czy rozmawianie ze sobą codzienne jest w tym wypadku zdrowe i oddziałuje neutralnie? Zastanawiałem się nad tym czy nie ograniczyć Naszych rozmów.Dziękuję za odpowiedź yanke
    szymek123, 2013-01-13 13:50:01
    zgłoś
    Friends with benefits
    To widzę, że jeszcze raz będę musiał poważnie przemyśleć tą sprawę. Rzuciłaś na to trochę światła to po pierwsze a po drugie jej zazdrość jest dość męcząca i obawiam się, że gdybym chciał wejść w prawdziwy i "normalny" związek mógłbym mieć wiele problemów z jej strony.
    szymek123, 2013-01-13 14:18:47
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij