REKLAMA

Profil bkostekb

zgłoś
    Czy warto męczyć się w związku?
    Tak naprawdę powodów takiego zachowania może być wiele i nie ma co generalizować. Może to kryzys w związku i to minie a może ona się tak zachowuje bo coś w Twoim zachowaniu jej nie odpowiada i nie potrafi o tym porozmawiać. Znam też przypadki, że dziewczyna zmieniała się nie do poznania, uwaga, po tabletkach antykoncepcyjnych. Tu by się też zgadzało to, że nie ma ochoty na seks. A teraz jest między Wami taka obojętna relacja czy są awantury i pretensje z jej strony?
    bkostekb, 2014-07-23 20:32:06
    zgłoś
    Prezent dla kolegi
    Czytnik e-booków, ipod, albo coś z serii \"wyjątkowy prezent\" jak skok na bungee :)) 
    bkostekb, 2014-07-30 15:41:00
    zgłoś
    Tylko dobre kino
    Frank! Byłem na tym i zdecydowanie polecam ! Nie jest to film z serii \'na darmo wydane pieniądze w kinie\'. Z pewnością spodoba Ci się :)
    bkostekb, 2014-07-30 15:44:36
    zgłoś
    Nowy zwiazek a informacja o trudnej przeszlosci dziewczyny
    Myślę, że zamiast rozczulać się nad sobą i swoją żądzą zemsty powinieneś się raczej skupić na niej i na tym, żeby się dobrze z Tobą czuła. Duże obciążenie emocjonalne dźwiga ze sobą ta dziewczyna i czasami łatwo nie będzie ale jeśli Ci zależy to po prostu staram się i troszcz się o nią. Nie myśl o tym za dużo, broń boże nie wypytuj ani nic w tym stylu, jeśli ona będzie gotowa i będzie chciała rozmawiać o tym to to zrobi ale nie wychodź przed szereg.
    bkostekb, 2014-07-31 18:51:06
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Ojjj na to inne klimaty, Kanye West, Drake i tak dalej. Polecam, może Ci się spodoba :)
    bkostekb, 2014-07-31 19:05:26
    zgłoś
    Męskie hobby.
    Motocykle to jest to  :D Pewność siebie, prędkość, adrenalinka, czego chcieć więcej?
    bkostekb, 2014-08-04 23:18:48
    zgłoś
    piwna ankieta
    Hah ! O piwku to każdy chętnie odpowie. Szczerze to narobiłem sobie smaczka, a w lodówce nie ma  :(
    bkostekb, 2014-08-04 23:20:04
    zgłoś
    Czy rozmiar ma znaczenie?
    Liczę na to że IQ liczy się bardziej niż portfel ;] Jeśli chodzi o penisa to ktoś kiedyś powiedział takie zdanie, które dobrze zapamiętałem: Skoro kobieta potrafi sobie zrobić dobrze takim małym paluszkiem, to każdy penis się nada. Liczy się technika, technika i jeszcze raz technika. Także spokojnie Panowie :)
    bkostekb, 2014-08-04 23:22:05
    zgłoś
    Brak erekcji w prezerwatywie
    Ja co prawda nie miałem takiego problemu, ale może to kwestia uczulenia na coś i powinieneś zmienić prezerwatywę? Ciężko mi powiedzieć ;/ Rozczarowaniem partnerki się nie przejmuj, zrozumie, a jak rozwiążesz problem to szybko zapomni o zdarzeniu
    bkostekb, 2014-08-06 11:37:13
    zgłoś
    Wyrywanie ósemek
    Z tymi ósemkami to jest różnie, ale wyrywanie jest zawsze lepsze niż wycinanie (jeśli komuś jeszcze nie wyrosły a chce je usunąć to wtedy trzeba wycinać). Ja mam to jeszcze przed sobą, ale niedługo też będę myślał o wyrwaniu, tak patrząc na przykłady znajomych to jedni \"dochodzili do siebie\" nawet tydzień, ale mam też koleżankę którą nie bolało i nie była spuchnięta ani nic. To chyba kwestia tego jak głęboko siedzi ząb i jakie ma korzenie
    bkostekb, 2014-08-06 11:41:41
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA