REKLAMA

Profil bishop

zgłoś
    ile się goi BLIZNA?
    A co polecacie na blizny na twarzy po krostach ? Da się je jakoś skutecznie samemu usunąć ?
    bishop, 2009-07-09 21:24:52
    zgłoś
    ile się goi BLIZNA?
    Większych problemów z trądzikiem nie miałem ale nie zaprzeczam że jakiś był (na chwile obecną to chyba nie trądzik) i jakieś ślady po nim zostały. Myślę że to zwykłe krosty wywołane hmmmm nie wiem ale z tego co pamiętam to problemy z nimi zaczęły się od czasu pierwszego golenia (możliwe że w ten czas miałem jeszcze trądzik ale on bardziej występował na czole i skroniach a teraz głównie okolice ust i skronie). Jutro postaram się o jakieś zdjęcie ...
    bishop, 2009-07-09 22:00:53
    zgłoś
    ile się goi BLIZNA?
    http://images41.fotosik.pl/156/8b2d40288ea24c13.pnghttp://images49.fotosik.pl/160/230c286884bf8b04.pngzdjęcia nie najlepiej to ukazują ale dodam jeszcze że krostki i małe ślady po nich mam również na ramionach i plecach ;o
    bishop, 2009-07-10 14:59:30
    zgłoś
    Jaki szampon i odżywka ?
    Tak jak w temacie czyli jakie polecacie szampon i odżywkę na gęste, przetłuszczające się i wypadające włosy + łupież ? Obecnie od jakiegoś czasu używam head&shoulders.
    bishop, 2009-07-10 15:01:39
    zgłoś
    ile się goi BLIZNA?
    Jeżeli chodzi o żel to używam Nivea. W krem antybakteryjny muszę się zaopatrzyć. THX!
    bishop, 2009-07-10 15:20:32
    zgłoś
    Jaki szampon i odżywka ?
    Ja mam bardzo gęste włosy nawet fryzjerki mi to mówią ale za to do dupy się układają i mam zakola (a kuzynka początkująca fryzjerka nie chce mnie na krótka ogolić maszynką bo mówi że będę wyglądał jak idiota ;o) ;/ A co do wypadania to nie liczyłem ile mi wypada podczas każdego mycia ale myślę że tak na oko więcej niż 50 nie będzie. Czyli chyba nie ma się co martwić. Przeczytałem właśnie na stornie h&s jak poprawnie myć głowę więc może teraz będzie lepiej. Ogólnie ja nie mam tak łatwo bo nie mam cały czas ciepłej wody tak jak to jest w mieście więc grzeje wodę i głowę codziennie rano myje i płukam w miedniczce więc nie jest to takie dokładne mycie jak normalnie spod wody bieżącej chodź ta u mnie jest bardzo twarda.
    bishop, 2009-07-10 16:06:58
    zgłoś
    drążek
    Co myślicie o drążku rozporowym ? Da się na nim poszerzyć plery ? Ogólnie jak bym miał miejsce to kupiłbym coś takiego http://www.allegro.pl/item674936881_marbo_...ga_masywny.html ale niestety nie mam gdzie tego zamontować...
    bishop, 2009-07-11 15:52:33
    zgłoś
    drążek
    Właśnie chodzi o to że ja nie mam na razie żadnego pomieszczenia które mógłbym przeznaczyć na siłownie dlatego ratuje mnie tylko drążek rozporowy ;o A taki do sufitu będzie mi szpecił pokój ;/
    bishop, 2009-07-14 15:27:28
    zgłoś
    Piłeś/brałeś? Nie jedź!
    Oczywiście beż dwóch zdań i ja również popieram. Oby wyższa moc dała mi siłę żebym nigdy w przyszłości nie prowadził po pijaku i żebym nie zniszczył życia sobie czy innym.
    bishop, 2009-12-14 21:32:24
    zgłoś
    Duże usta
    Ja również nie mam idealnych ust, ale co jest idealne? A do ochrony stosuję pomadkę NIVEA FOR MEN Active Care.
    bishop, 2009-12-14 22:02:18
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA