[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil bill

zgłoś
    Problem ze skurczami
    Dobry magnez powinien wystarczyć. Dodatkowo nawodnienie oraz rozciąganie mięśni. do magnezu dodałbym jeszcze ciepły prysznic i rozmasowanie łydek, w ten sposób można złagodzić nieprzyjemny ból
    bill, 2013-02-24 23:00:50
    zgłoś
    znajomość języków obcych w pracy
    Ze znajomością języków obcych i zainteresowaniem ekonomią spokojnie możesz zacząć od pracy w korporacji międzynarodowej. Równolegle rozwijać swoje zainteresowania, doskonalić się, zaczać się specjalizować.zgadzam się Sharina, języki są mega ważne w korporacjach. w mniejszych firmach i agencjach mogą być pomocne. chociaż słyszałam, że np. na staże w korpo patrzą w CV wyłącznie na zainteresowania
    bill, 2013-02-24 23:07:48
    zgłoś
    Perfumy
    przeleciałem wzrokiem po wątku i zauważyłem, że często pytacie czy zapach jest trwały. jeśli chodzi o to kryterium to śmiało mogę polecić Calvina Kleina, każde, bo mają piękne świeże zapachy i na prawdę długo się utrzymująGucci Pour Homme IIKenzo L\'EauMexx Fly Highgeneralnie lubie swieze zapachykenzo również mogę polecić, sprawdzone na własnej skórze 
    bill, 2013-02-24 23:13:13
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Pan Tadeusz to mój faworyt, gdzie się nie ruszę to wszyscy go piją, na urodzinach u wujka, na imprezach i na weselu :)
    bill, 2013-02-24 23:20:17
    zgłoś
    Łączenie witamin w suplementach.
    dobra, zbilansowana dieta to podstawa. a z witaminami też bym nie przesadzał... poczytaj więcej w necie o tym, bo wydaje mi się, że nie na darmo mówi się o hiperwitaminozach
    bill, 2013-03-12 23:10:13
    zgłoś
    Przepisy!
    Gdzieś czytałem, że połącznie ogórków i pomidorów szkodzi na stawy! nie łączy się pomidorów i ogórków, bo ogórki zabijają wit. C zawartą w pomidorach...  ja polecam szybki przepis na pizze na cieście francuskim :) rozłóżcie ciasto na blaszce, posmarujcie przecierem pomidorowym lub pesto (ja uwielbiam z bazylii), na to ser, salami, oliwki, pomidory i świeża rukola 
    bill, 2013-03-12 23:16:10
    zgłoś
    Marki ceniące jakość
    koszule z vistuli są nie do zdarcia ;) i jeansy z levisa 
    bill, 2013-03-12 23:19:40
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    serio? podobają Wam się parki?!
    bill, 2013-03-12 23:23:11
    zgłoś
    Problem ze skurczami
    ale pamiętaj, tak jak mówią w reklamie - jakiś magnez nie wystarczy ;b
    bill, 2013-03-19 20:44:55
    zgłoś
    Zakwasy
    też jestem za stretchingiem. jak mam zakwasy to zawsze biorę ciepły prysznic, mnie pomaga
    bill, 2013-03-19 20:47:09
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij