REKLAMA

Profil biernac

zgłoś
    Bieganie a trening na mase
    CYTAT(Robur @ Mar 30 2009, 8:29 AM) Ćwicz po. Jakiś czas temu było to opisane w MH - aeroby po treningu siłowym dają lepsze efekty niż same, nawet jeżeli trwają dłużej.Witam! A co sądzisz o takich wiosłach:http://www.allegro.pl/item586671366_profes...ure_zobacz.htmlnadają sie wogóle do ćwiczeń, niestety cienko u mnie z budżetem i narazie na nic droższego mnie nie stać lepsze są hydrauliczne czy magnetyczne?
    biernac, 2009-03-30 14:37:52
    zgłoś
    Grill
    A ja postanowiłem popuścić trochę pasa na weekend majowy. Już od 1,5 tygodnia mam w głowie tylko pieczonki (kociołek). Może znacie jakiś przepis na pieczonki, który byłby w miare mało kaloryczny, wiadomo w orginalnych pieczonkach podstawą jest boczek i kiełbasa plus warzywa.
    biernac, 2009-04-28 22:35:07
    zgłoś
    Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    Ja polecam Sangrie z sokiem pomarańczowym albo Martini Bianco ze Spritem. A moim ulubionym trunkiem jest whisky z lodem przeważnie jest to Chivas Regal ale Jackiem Daniel`sem też nie pogardzę A co do "zapijania mordy" to powiem wam ze czasami mam taką ochotę żeby dać czadu na maxa ale zdarza mi się to może raz na pół roku. Ogólnie staram sie pić mało alkoholu, po części z racji tego że jestem kierowcą kurierem z zawodu więc od poniedziałku do soboty muszę być "czysty" a po części z racji tego że staram się dbać o formę Ale jeśli zdarzy mi się wypić coś z % to przeważnie są to te drinki, które wymieniłem.
    biernac, 2009-04-28 22:49:18
    zgłoś
    Perfumy
    Moje ulubione zapachy to Coco Chanel Allure Homme i Davidoff Silver Shadow. Jak byłem młodszy to lubiłem też Joopa ale z biegiem czasu ten zapach stał się dla mnie zbyt ciężki.
    biernac, 2009-04-29 21:49:31
    zgłoś
    Jak długo czytacie Men's Health?
    Od stycznia 2009. Jako postanowienie noworoczne postanowiłem się wziąć za siebie. A że nie miałem zbyt dużej wiedzy na temat diety i ćwiczeń postanowiłem go zaprenumerować. I tak do teraz pomógł mi zrzucić już 11kg. Ze 100,5kg do 89.5kg
    biernac, 2009-08-23 21:27:49
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    Odrodzenie Feniksa- Nikodem MarszałekMotywacja bez granic- Nikodem MarszałekDale Carnegie- Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.Mam te książki w wersji audio i każdą przesłuchałem już kilka razy. Jak dotąd, żadna inna książka nie wywarła na mnie takiego wrażenia jak te 3 powyżej. Jak mam chwile zwątpienia to od razu puszczam sobie fragment. Polecam wszystkim, którzy mają jakieś wyznaczone cele w życiu.
    biernac, 2010-05-23 23:36:27
    zgłoś
    Jaki antyperspirant jest najlepszy?
    \'bartos\' napisał(-a):Right Guard, sprawdzony, godny poleceniaPolecam również, zero plam i nieprzyjemnego zapachu. Ale tylko przez 24h a nie jak jest podane 48h
    biernac, 2010-09-30 02:29:35
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'wujekKing\' napisał(-a):JAKI najlepiej ochraniacz na zęby przy sportach walki? chodzi mi szczególnie o podwójny...Firma, jak komuś się chce to może podać linka do allegro nawet, przynajmniej bedzie wiadomo o co chodzi Osobiście odradzam podwójny ochraniacz. Trenowałem kilka lat sporty walki w kilku klubach i tylko raz miałem podwójny ochraniacz i zaraz po treningu go wyrzuciłem. W takim ochraniaczu jest bardzo mała dziurko do oddychania przez co bardzo ciężko się oddycha. Ja i 95% moich klubowych kolegów, wszyscy trenowaliśmy w pojedyńczych ochraniaczach i jakoś nigdy nikomu zęby nie poleciały
    biernac, 2010-10-18 17:06:59
REKLAMA