[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil bestsiwy

zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Ja polecam wszystkim płytę prodigy-invaders must die oraz wwo-damy radę. Naprawdę dobrze się przy tych nutach ćwiczy
    bestsiwy, 2009-05-26 19:24:31
    zgłoś
    Trening komandosa
    moja laweczka to cegly rozlozone 2x3szt, deska i gabka docieta na wymiar. z powodzeniem mozna na niej cwiczyc duzymi ciezarami. jak dla mnie prowizorka wystarczy ;]
    bestsiwy, 2009-05-26 19:54:27
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: trening zwycięzcy
    przed treningami moja waga wynosila 46kg kosci. teraz moge sie pochwalic 53kg miesni. moj terning trwa okolo 90 min. 3 razy w tygodniu (poniedzialek, sroda, piatek) 2 treningi na zmiane:1. klatka, biceps, nogi, brzuch2. plecy, triceps, barki, brzuch+ po kazdym treningu jedna z opcji w zaleznosci gdzie i z kim cwicze: biegam, uderzam w worek, sparing lub rower. ale nie na kazdego ten trening moze dzialac. lepiej zapytac sie o porade trenera w klubie w ktorym cwiczymy.
    bestsiwy, 2009-06-15 16:04:38
    zgłoś
    Telefon Komorkowy - a jak :D
    a nie myslales czasami o iphone? stylowy jak na miejska dzungle ;]
    bestsiwy, 2009-06-29 22:16:33
    zgłoś
    rozpietki
    witam wszystkich. slyszalem ostatnio, ze robienie rozpietek podczas cwiczenia klakti jest niebezpieczne tzn mozna sobie zerwac miesien poniewaz jest skurczony, a rozpietki rozciagaja. a wlasnie moj trening na klatke to wyciskanie hantli na prostej i skosnej, pompki i wlasnie rozpietki. wiecie moze czy powinno sie je robic? czy moze w inny dzien, gdy trenuje inne partie?
    bestsiwy, 2009-07-16 09:50:14
    zgłoś
    rozpietki
    CYTAT(Artur @ Jul 16 2009, 9:25 AM) A gdzie Ty takie herezje przeczytałeś? ;]Chyba w każdym treningu na klatke piersiową są uwzględnianie rozpiętki.podsluchalem rozmowe karkow na silowni od tego momentu stracilem wiare w to cwiczenie.
    bestsiwy, 2009-07-16 10:59:34
    zgłoś
    Szamka
    -salatka grecka-3bit-mleko prosto od krowy-ryz z warzywami-pizza pepperoni z podwojnym serem na cienkim ciescie od telepizzy na przystanku z kumplami to ostatnie danie nie ma smaku jak jem je sam i na dodatek w domu gdy mam wolne. atmosfera i towarzystwo tez sie liczy ;]
    bestsiwy, 2009-07-16 11:08:40
    zgłoś
    rozpietki
    mialem okazje na winstrol ale podziekowalem grzecznie. dzieki za pomoc, dolaczam rozpietki do treningu. pozdrawiam wszystkich
    bestsiwy, 2009-07-16 19:45:39
    zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    \'Bijuu\' napisał(-a):Ujmę to tak .Nie mam jakiegoś super profesjonalnego sprzętu hantle 12 kg , 6 kg i sztanga 30kg , ławeczka zrobiona z deski i 2 cegieł -.- , drążek , worek bokserski i kilka jeszcze innego typu mniejszych rzeczy . Co do obciążeń wszystkie są na stałe nic nie mogę ściągnąć ani dodać niestety. Lecz mimo wszystko daje radę Imo dużo sprzętu nie potrzeba , liczą się chęci i systematyczność , lecz jeżeli chcesz zaszaleć to nikt Ci nie broni .sam zaczynalem od takiego sprzetu. ale mam do tego zaciecie. cwicze na takim sprzecie juz kilka miesiecy i tylko czasami odwiedzam z kumplami prawdziwa silownie. moja domowa silownia wyglada tak: jest w garazu, mam 2gryfy: prosty 160cm i lamany 120cm, 4sztangielki nakrecane, okolo 130kg obciazenia, laweczka, worek i gruszka bokserska. daleko tu warunkami od prawdziwej silowni, ale wole cwiczyc u siebie niz tracic te 30-40 min na dojazd.
    bestsiwy, 2009-07-21 09:12:12
    zgłoś
    nasze rekordy
    przegladam fora i widze ze jest w nich duzo postow typu: "wyciskam XXX czy to duzo?"lub "przebieglem XXXkm w czasie XXX jak myslicie?". pochwalcie sie waszymi rekordami na silowni, w joggingu albo jeszcze w czyms innym. moze na poczatek moje wyniki:wiek: 18latwaga: 64kgwzrost: 169cmwyciskanie: 84kgprzysiad: 150kgmartwy ciag: 130kgstaz na silowni: 3miesiacestaz w sportach walki: 6latczekam na wasze liczby. podejrzewam ze beda sporo wieksze od moich ;]
    bestsiwy, 2009-07-21 09:30:20
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij