REKLAMA

Profil beloved

zgłoś
    Bielizna termoaktywna
    Na codzień nie noszę, mogę Ci jedynie powiedziec jakie są jej efekty podczas wypadów narciarskich - i na stoku i czekając pod wyciągiem . Używam podkoszulki Berkner Silver Bioniq. Jej główną zaletą jest, że się nie czujesz potu na ciele, kiedy się okaże że jednak za ciepło się ubierzesz. Przed wiatrem i mrozem to ona za bardzo nie chroni, od tego są inne rzeczy jak wiatrówki, odzież termoaktywna (a nie bielizna! polecam szczególnie firmę Odlo i Iguana) no i odpowiednia kurtka. Dobra jest bielizna przeplatana srebrną nicią, która pochłania nieprzyjemne zapachy.
    beloved, 2009-01-02 13:24:59
    zgłoś
    Twoje miasto
    Nauczenie ludzi sprzątania po swoich czworonogach! Sam mam psa i kiedy zrobi kupę trzeba to zebrac do specjalnego woreczka i wyrzucic! Czysto i higienicznie! Chciałbym żeby się zmieniła mentalnośc ludzi na ten temat. Bo wielu myśli że to wstyd. A ja mam dosyc robienia slalomu po parku..
    beloved, 2009-01-02 13:47:22
    zgłoś
    Jak pogodzić pracę z treningami
    To, że możesz trenowac o różnych porach, a nawet musisz to dobra rzecz, mięśnie lubią byc "szokowane" nowymi cwiczeniami lub tez nowymi porami treningów. Rozpisz sobie plan dnia na kartce, uwzględnij wszystko czyli praca, posiłki, trening, czas wolny, odpoczynek i sam zobaczysz ile jesteś w stanie zrobic w ciągu dnia.
    beloved, 2009-01-02 13:56:58
    zgłoś
    Mrowienie w lewej łopatce
    Mrowienie może byc spowodowane zmianami w stawach. Czy cwiczysz regularnie? Jeśli tak to zrób sobie parę dni wolnego na tą grupę mięsniową, po której odczuwasz mrowienia, a potem wróc stopniowo do treningów (zacznij od mniejszej liczby powtórzeń lub mniejszych ciężarów). Zastanów się również czy w pracy lub w szkole (lub gdzieś gdzie dużo przebywasz) nie masz złej postawy, czy nie siedzisz krzywo przed komputerem, nie używasz częściej lewej ręki lub coś w tym stylu.
    beloved, 2009-01-02 14:03:51
    zgłoś
    Tatuaż
    Dlatego trzeba wybierac tylko dobre studia tatoo..Kiedyś dziewczyna mnie namawiała.. Myslałem, przemyślałem i odpuściłem. W końcu moje ciało - moja sprawa.
    beloved, 2009-01-02 14:10:07
    zgłoś
    Co trenujesz?
    Proponuję aby chętni napisali coś o swoim sposobie aktywnego spędzania czasu. Co trenujesz, jak często, jakie są Twoje ulubione sporty które lubisz uprawiac lub do czego się przygotowywujesz?Zacznę może od siebie..Jeśli chodzi o sport to często gram z kumplami w tenisa. Nic zawodowego, ot żeby się wybiegac, dobrze pobawic i przy okazji pocwiczyc. Kiedyś uczyłem się w szkółce z intruktorem - jakieś 2-3 lata, poźniej zrezygnowałem ze względu na zmianę szkoły i moja zabawa z tenisem przybrała postac rekreacyjną. Obok tenisa uprawiam chyba moją ulubioną dyscyplinę - narciarstwo . To traktuję troche bardziej poważnie, staram się brac udział w zawodach lokalnych, czasem zapisuję się do szkoły narciarskiej i doszkalam technikę. Uwielbiam zjeżdzac na nartach, robię to już od 4-go roku życia i czasem żałuję, że nie urodziłem się w górach .Oprócz tego od paru miesięcy chodzę raz w tygodniu na siłownię, gdzie robię 'ogólnorozwojówkę', a 3 razy w tygodniu w domu cwiczę konkretne partie mięśniowe. Taka godzinka treningu. Gdy się ociepli chciałbym trochę w dniach wolnych pobiegac na świeżym powietrzu - najlepiej bieg interwałowy, podobno najlepiej działa na sylwetkę.
    beloved, 2009-01-02 14:58:11
    zgłoś
    Brzuch na szóstkę
    Musze się z Toba nie zgodzic, 2 serie z naciskiem na negatywną częśc ruchu podczas pojedyńczego powtórzenia daje mi bardzo zadawalające efekty, jakie nie dawało mi do tej pory żadne inne cwiczenie na brzuch.
    beloved, 2009-01-02 18:16:46
    zgłoś
    Twoje miasto
    No trzeba przyznac, że w moim mieście ktoś ruszył głową, ale mógł zrobic to lepiej. Wprawdzie poustawiano w niektórych (czyt. nielicznych) miejscach pojemniki na kupy, ale bez woreczków. Na zachodzie można spotkac pojemniki, a nad nimi zawsze rolka z woreczkami do zabrania i schowania w kieszeni.
    beloved, 2009-01-02 18:21:36
    zgłoś
    Multiwitaminy
    \'saber\' napisał(-a):Macie jakieś fajne przepisy na shake'i? Ostatnio znalazłem w Internecie taką stronkę . Nie miałem jeszcze okazji przetestować bo wyjechałem w góry. Swoją drogą właśnie zaliczyłem podróż życia Białka Tatrzańkska - Warszawa w jedyne... 11 godzin.Rzuciłem okiem przed chwilą, przepisów sporo, niektóre całkiem fajne, ale niestety nawej tej strony nie omija cudowna amerykańska dieta.. Gdy wszedłem do działu healthy smoothies znalazłem jeden przepis ze spritem a drugi z czekoladowym puddingiem ;/ .. ale stronka ogólnie przydatna!
    beloved, 2009-01-02 23:57:03
    zgłoś
    Twoje miasto
    Tabor daje rade, ostatnio moje miasto kupiło nowiutkie mercedesy, a nieco starsze volvo tez jest ok. Sporadycznie zdarzają sie stare ikarusy z którymi jest sporo zabawy - dziwię sie że są w stanie jeszcze się poruszać . Ale nawet najlepsza flota nic nie zdziała w starciu z drogami i remontami, przy których układa sie tymczasową drogę z płyt kamiennych.. Nikogo nie powinno dziwić dlaczego autobusy sie psują.. Nawet te najnowsze niestety. Ale to dobrze że są remonty. Byleby były dobrze pomyślane (niestety nie zawsze są) a bede się cieszyć ze kiedyś będziemy mieli lepsze drogi
    beloved, 2009-01-03 01:00:02
1 ... 2 3 4 ... 24
STRONA 3 z 24
REKLAMA