REKLAMA

Profil beloved

zgłoś
    60 sekund odlotu
    Przerażająco wygląda ten w RPA na miejscu 4 - aż zadziwiające jak ludzie budowali konstrukcje takie jak te.. A ten most we Francji zdaje mi się, że był w programie Agent, kiedyś na TVNie, nie wiem czy ktoś kojarzy
    beloved, 2008-12-28 16:03:24
    zgłoś
    Wino, kobiety i...
    Fajny artykył. Nie ma nic lepszego do obiadu jak dobrze dobrane wino. Szczegolnie wlasnej roboty, nad czym pracuje . Póki co jestem na etapie zbierania niezbędnej wiedzy na ten temat. Czy jest może na forum ktoś kto robił już swoje własne wino z winogron?
    beloved, 2008-12-28 22:44:10
    zgłoś
    Kurs gotowania
    Jest dosyć sporo książek. Polecam autorstwa jakiś znanych kucharzy, w nich jest z reguły najwięcej szeroko rozumianych rad i trików..
    beloved, 2008-12-28 22:48:58
    zgłoś
    Jak dobrać dżinsy
    Wszystko zależy od sylwetki, nie ma złotej rady. Np jeśli ktoś jest szczupły najlepiej jest mu w spodniach dopasowanych, a jeśli ktoś jest mniej szczupły to dobrze mu w prostych dżinsach. Najlepiej jeśli ktoś ma swój ulubiony fason i trzyma się go, co jakiś czas wychodzą nowe "modele". Niestety trzeba troche poprzymierzac
    beloved, 2009-01-02 12:31:10
    zgłoś
    Mili faceci też mają szanse
    aaa tam, grunt to byc sobą, a nie kierowac się poradnikami.. kobiety lubią jak facet jest przy nich naturalny
    beloved, 2009-01-02 12:34:49
    zgłoś
    Analog lepszy od cyfrówki
    Lustrzanki zdecydowanie są autorami ładniejszych zdjęc. Wg mnie są to jednak aparaty dla wyjadaczy, którzy czują klimat takich zdjęc i wiedzą jak dobrze je ując. Cyfrowki maja przewage wsrod przecietnych kowalskich, ktorzy moga latwo poddac zdjecie obrobce, pokazac kumplowi przed wywolaniem itd..
    beloved, 2009-01-02 12:44:35
    zgłoś
    Brzuch na szóstkę
    ja obecnie korzystam z tego planu treningowego:Robie po 2-3 serie i cwicze brzuch codziennie. Wczesniej stosowalem tez aerobiczną szóstkę Weidera, dosyc dobre cwiczenie dla tych co dopiero zaczynają cwiczyc.
    beloved, 2009-01-02 12:51:19
    zgłoś
    S jak superpracownik
    To trudne zadanie kolego . Niektórzy boją się zaufac własnym instynktom i zacząc robic coś dla siebie i przez siebie. Rynek niestety jest tak ułożony, że Ci którzy pracują dla siebie stanowią niewielki odsetek wszystkich pracujących w ogóle. No i oprócz tego potrzebują innych pracujących dla kogoś .
    beloved, 2009-01-02 12:57:16
    zgłoś
    Przyzwyczajenie
    Zaproś ją na wystawną kolację, powiedz że to będzie wyjątkowa okazja, że chcesz z nią spędzic parę wyjątkowych chwil. Na pewno ubierze się porządnie (pamiętaj też o sobie, sam musisz wyglądac wyjątkowo!) a na koniec powiedz jej, że pięknie dziś wyglądała i chciałbyś spędzac z nią więcej takich chwil.
    beloved, 2009-01-02 13:00:52
    zgłoś
    Multiwitaminy
    Nie stosuję żadnych suplementów witaminowych, cała moje zaopatrzenie witaminowe jest oparte na diecie. Tak jak napisał kolega wyżej blendery są całkiem całkiem . Można sobie robic tzw "bomby witaminowe", np jednego dnia wrzucic do blendera produkty dostarczajacej duzej (ponad norme) dawki witaminy C (np. kiwi, grejpfruty, truskawki), a nastenego dnia innych witamin.
    beloved, 2009-01-02 13:05:40
1 2 3 ... 24
STRONA 2 z 24
REKLAMA