REKLAMA

Profil bartek2

zgłoś
    Wyzwanie - zaliczyć jak największą ilość kobiet.
    Z tych wszystkich wymienionych szkół podrywu wydaje mi się, że najzdrowsze i najnormalniejsze podejście do tematu ma Krzysztof Król z Krakowa. Facet bardziej skupia się na rozwijaniu ogólnie rozumianej osobowości klienta a nie nauczenia go paru trików lingwistycznych jak to robią w SS czy NLS. Jednak to ciągle szkoła podrywu i ciągną za szkolenie weekendowe kupę forsy. Co kto lubi. Jest popyt to jest i podaż choć ostatnio jakoś dużo się tego zrobiło.
    bartek2, 2012-06-14 23:48:27
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    Venso: Z tym mlekiem łąkowym to fakt. Kupiłem 2 litry bo było w promocji. W smaku dziwnie słodkie jak śmietana 30%. Po przeanalizowaniu opakowania widać mały napis że 3,2% tłuszczu ale haha! roślinnego. Nie myślałem, że mnie mogą jeszcze nabrać. Hustla: Chłopie Ty non stop jesz. Jak znajdujesz na to czas? Już nie chodzi o samo wszamanie ale o zrobienie tego wszystkiego. W moim wypadku usmażenie rano jajecznicy i później 2 porcji mięsa jest już problemem. Gdzie od momentu pomyślenia że już pora do zmywania naczyń mija 15 min. Moje plany budowania sylwetki znowu muszę zostawić na wakacje. Całe szczęście jeszcze tylko trochę tej rzeźni zostało
    bartek2, 2012-06-15 22:45:40
    zgłoś
    Jak powiększyć penisa?
    Po obejrzeniu kilkunastu jeżeli nie kilkudziesięciu przypadków kobiecych narządów rozrodczych mogę dojść do wniosku, że kobiety różnią się wielkością nawet bardziej niż mężczyźni. Cała pochwa od ujścia aż do szyjki macicy miała średnio tak na oko od 7cm do 10cm. I do tego nie była szersza niż palec mały i serdeczny. Jednak zdarzały się i takie preparaty gdzie pochwa miała szerokość palców wskazującego, środkowego i serdecznego razem i jeszcze było luźno i długość znaczną coś koło 15 może trochę więcej cm. Prawdopodobnie była to wieloródka właśnie. A w drugą stronę? Palec wskazujący ledwo się mieścił, choć pewnie to była pochwa dziewczynki jeszcze przed dojrzewaniem. Wniosek z tych obserwacji mam taki, że przeciętnie wyposażony facet nie ma się czym przejmować. Technika akceptacja przez siebie i partnerkę no i partnerka powinna robić ćwiczenia na mięśnie dna miednicy bo to powinno pomóc w ewentualnym "dopasowaniu się". Problem jest raczej w głowie.
    bartek2, 2012-06-16 10:09:44
    zgłoś
    Zerwane więzadło krzyżowe przednie (ACL)
    \'Kamyk3\' napisał(-a):Od jednych słyszę, że po takim czasie już chodzili, od innych, że jeszcze nie.Lekarz to nie rehabilitant, ma ograniczoną wiedzę.Licze, że spotkam kogoś kompetentnego na tym forum, kogoś kto wszystko klarowanie mi wytłumaczy. Kolego właśnie lekarz który widzi jak to kolano funkcjonuje i wie jak operacja została przeprowadzona powie Ci najwięcej. Ortopeda jest zdecydowanie bardziej kompetentną osobą niż ktokolwiek z forum więc szukasz w złym miejscu. Więzadło które miałeś uszkodzone jest całkiem spore więc daj mu się zarosnąć tak jak samo by chciało. Jakikolwiek konkurs może poczekać a tym bardziej wsadów. Shyguy dobrze mówi jeżeli nie dostaniesz jednoznacznego tak od lekarza to odpuść.
    bartek2, 2012-06-19 22:00:36
    zgłoś
    Offtop
    \'bucek69\' napisał(-a):Już nie róbcie z tych dziewczyn takich pustaków. Żaden z was ich prawdopodobnie nie zna (jeśli się mylę to mnie poprawcie), być może mają w sobie coś wartościowego. Słyszeliście może o czymś takim jak miłość (tu już może przesadziłem). Ale moja dziewczyna też już by chciała wziąć ślub mimo, że mamy po 20 lat a ja bogaty to na pewno nie jestem. Nie można mierzyć wszystkich miarą dyskotekowych blachar.Ta... Znam dobrze taką jedną pannę. Jest z chłopakiem ponad 4 lata. Facet przyszły lekarz, przystojny i cholernie zdolny. Ostatnio rozmawialiśmy i stwierdziła, że wolałaby piłkarza bo oni dużo zarabiają. Słuchała wywiadu z jakimś tam ( Błaszczykowskim?) i po usłyszeniu że zarabia 160 tys euro miesięcznie kolana jej zmiękły. Zdanie " I jak można takiego faceta nie kochać" już totalnie pogrążyło ją w moich oczach. Tym bardziej, że to była rozmowa całkiem serio. Laski lecą na sławę i kasę. 100% racji.
    bartek2, 2012-06-19 22:22:55
    zgłoś
    Zerwane więzadło krzyżowe przednie (ACL)
    Faktycznie źle spojrzałem z tymi wsadami. A co do tematu:Jeżeli usłyszałeś to zaraz po operacji to myślę, że można w to wierzyć. O ile powiedział to ten sam co Cię operował. Zabiegowiec doskonale wie w praktyce jak to się zrasta i po jakim czasie nie będzie śladu po urazie.
    bartek2, 2012-06-20 08:48:27
    zgłoś
    Problemy finansowe chłopaka.
    Artysta, humanista, idealista to ładne słowa i w sumie na tym się kończy w tym przypadku. Jak dla mnie facet utrzymujący się z tego co da mu dziewczyna to nie jest facet. Możliwe, że jakoś sobie teraz poradzicie, może ktoś jeszcze wam pomoże, ale tak czy inaczej przyszłość u jego boku wydaje się co najmniej smutna. On się załamuje mówisz. Hmm świat jest bezlitosny i nie wiem czy żyje w świecie tym co my czy też w swoim...Rzucił pracę nie mając innego pomysłu na siebie. Genialne. Zachowanie totalnie niedojrzałe i niepoważne z jego strony. Nie mam jakiejś wewnętrznej litości dla ludzi postępujących w ten sposób. Jeżeli byłby sam i sam miałby problemy to jego sprawa. Ale po dupie dostajesz Ty i Ty się martwisz problemami które on stwarza, przez brak jakiegokolwiek przystosowania do życia. W tym przypadku radziłbym dać sobie z dzieckiem spokój nawet jeżeli jest kochany i do rany przyłóż. Całe życie będziesz za niego myślała i za niego się martwiła. Jeżeli Ci to pasuje to droga wolna oczywiście. Rzuć go.
    bartek2, 2012-06-21 16:34:21
    zgłoś
    Offtop
    4 strony o konkursie. To nie za mało ? Finaliści praktycznie nie opisani bo co można zmieścić w tych 2 zdaniach w tabelce. Na stronie też ich nie widzę. Ten konkurs tak po macoszemu potraktowany.
    bartek2, 2012-06-22 08:41:58
    zgłoś
    Moderatorzy na forum MH
    \'szaman1018\' napisał(-a):shyguy śledząc niektóre posty chyba domyślam się o kogo Ci chodzi... Bez problemu haha
    bartek2, 2012-06-22 18:45:54
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2012: oto werdykt jury!
    Podoba mi się to, że nie wszyscy są instruktorami fitness. Czyżby świetny krok naprzód w naszej redakcji?
    bartek2, 2012-06-22 20:01:55
1 ... 3 4 5
STRONA 4 z 5
REKLAMA